achov svaz esk republiky   Zpt na hlavn strnku   Pardubick kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

13.12.2019  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
2. liga skupina C - 4. kolo 07.12.08

Ve čtvrtém kole 2. ligy skupina C uhrály Polabiny C málo očekávanou remizu 4:4 s rezervou Hradce Králové, zato Rapid Pardubice podlehl v Praze Vyšehradu C těsně 4,5:3,5. Další výsledky: Jičín - Vrchlabí 5:3, Ml.Boleslav - Kolín 3:5, Lysá n/L. B - Říčany 4,5:3,5, OAZA - Turnov B 4:4. Dohrávka 3. kola - Turnov B - Lysá n/L. B 2,5:5,5


 VÝSLEDKY 4

Výsledky 4. kola

2222 ŠK Polabiny "C" – TJ Slavia Hradec Králové "B" ŠK Sokol Vyšehrad "C" – ŠK Rapid Pardubice

   1.  Efler L.                       2256     0:1    Nun J.                        2380            1.  Tichý V.                     2256     1:0    Sýkora J.                    2157

   2.  Hostinský J.       V   2245     1/2    Vacek M.                   2308            2.  Chalupa I.                 2170     0:1    Zeinert M.                 2126

   3.  Hošek M.                  2302     1:0    Döring R.                 2207            3.  Vaněk P.                    2184     1/2    Petuchov S.              2176

   4.  Mojžíš J.                    2203     1:0    Novák R.                  2241            4.  Filipi Š.                     2072     1:0    Šír Z.                           2204

   5.  Kastner O.          H   2145     1/2    Nun J.                        2311            5.  Horák K.                   2015     0:1    Veselý T.                   2113

   6.  Korol J.                      2123     0:1    Jezbera J.                   2118            6.  Doležal M.                2026     0:1    Bednář M.            H  2117

   7.  Mojžíš M.                 2026     1/2    Tichý M.                   2056            7.  Sturz O.                     2084     1:0    Smutný J.             H  2129

   8.  Just P.                        2034     1/2    Jecha P.                     1998            8.  Lacina F.                   1929     1:0    Petráž M.             H  1957

                                     4 : 4                                                                           4.5 : 3.5

Šachklub AD Jičín – TJ Spartak Sklípek Vrchlabí      Sokol Mladá Boleslav – Sokol Kolín

   1.  Spirin O.             C   2438     1:0    Jüptner J.                   2332            1.  Vichnar D.                2219     0:1    Moravec M.              2309

   2.  Vološin L.          H   2448     1/2    Hála B.                      2279            2.  Vodička V.                2200     0:1    Brezmen P.                2131

   3.  Fiala J.                        2266     1/2    Šrejber M.           H  2137            3.  Jaček M.               H  2184     0:1    Beneš P.                    2136

   4.  Novotný J.                2172     1/2    Štursa J.                     2160            4.  Záhorbenský J.   H  2145     0:1    Kaplan D.            H  2131

   5.  Duczynski M.          2125     1:0    Chalupecký V.        2041            5.  Jaček M.                     2148     1/2    Vrkota M.            H  2069

   6.  Štolc M.                     2044     0:1    Kraus T.               H  2019            6.  Horák O.                   2132     1/2    Michálek F.              2141

   7.  Urban Z.                    2129     1:0    Buchar P.            H  2026            7.  Crha P.                       2103     1:0    Eisner M.                  2126

   8.  Kohout J.                  2025     1/2    Lipták P.                  2105            8.  Hajný M.                   2085     1:0    Skála J.                 H  2080

                                     5 : 3                                                                              3 : 5

JOLY Lysá nad Labem B – TJ Tourist Biomedica Říčany SK OAZA Praha – ŠK Zikuda Turnov "B"

   1.  Priehoda V.        V   2361     1:0    Voráček M.               2227            1.  Kubečka D.         H  2293     1:0    Kopal J.                H  2273

   2.  Špaček P.            V   2423     1/2    Fojtů J.                      2115            2.  Svoboda V.               2277     0:1    Vaculík M.          H  2288

   3.  Neckář L.            V   2337     0:1    Straka J.                     2133            3.  Vedral O.                   2235     1:0    Vltavský V.              2216

   4.  Londýn R.                2293     0:1    Doležal R.                2018            4.  Klecker T.                 2170     1:0    Maršálek Z.               2284

   5.  Munk P.                    2185     1:0    Říha J.                        2053            5.  Pirklová H.         H  2188     0:1    Ďúran T.                    2185

   6.  Husárik B.                2152     1:0    Malý F.                      2007            6.  Čmiko J.                     2099     0:1    Hácha A.                   2175

   7.  Jirk A.                        2142     1:0    Vlach J.                      1847            7.  Němcová K.              2049     1:0    Brouček T.                1990

   8.  Postupa P.                2088     0:1    Pospíšil M.              1810            8.  Bílek M.                    1969     0:1    Duda A.               H  2079

                                  4.5 : 3.5                                                                           4 : 4

Tabulka po 4. kole

               Poř.          Družstvo                                Záp    V    R    P    Body           Skóre     Poč. výher

                   1.   JOLY Lysá nad Labem B                   4    4    0    0         12        25   :  7          23

                   2.   Šachklub AD Jičín                              4    3    0    1           9        20   :  12        13

                   3.   TJ Slavia Hradec Králové "B"            4    2    1    1           7     17.5   :  14.5       8

                   4.   Sokol Mladá Boleslav                         4    2    1    1           7     16.5   :  15.5     12

                   5.   ŠK Rapid Pardubice                            4    2    0    2           6     17.5   :  14.5     12

                   6.   Sokol Kolín                                       4    2    0    2           6        16   :  16          9

                   6.   ŠK Sokol Vyšehrad "C"                      4    2    0    2           6        16   :  16        13

                   8.   ŠK Zikuda Turnov "B"                       4    1    2    1           5        15   :  17        12

                   9.   SK OAZA Praha                                4    1    1    2           4        13   :  19        11

                 10.   TJ Spartak Sklípek Vrchlabí               4    1    0    3           3        14   :  18          8

                 11.   TJ Tourist Biomedica Říčany             4    1    0    3           3     12.5   :  19.5       9

                 12.   2222 ŠK Polabiny "C"                       4    0    1    3           1          9   :  23          5

 

Do tabulky je započten i výsledek dohrávaného utkání Turnov B – Lysá B  2,5 : 5,5 .

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.