achov svaz esk republiky   Zpt na hlavn strnku   Pardubick kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

12.12.2019  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
2. liga skupina C - 6. kolo 11.01.09

V šestém kole 2. ligy skupina C se z našich zástupců více dařilo Polabinám C - ty uhrály s Vyšehradem C remizu 4:4, zatímco Rapid Pardubice podlehl v Mladé Boleslavi 5,5:2,5. Další výsledky: Jičín - Hradec Králové B 6:2, Lysá n/L. B - Vrchlabí 7,5:0,5, OAZA - Kolín 4:4, Turnov B - Říčany 6,5:1,5


 VÝSLEDKY 6

Výsledky 6. kola

2222 ŠK Polabiny "C" – ŠK Sokol Vyšehrad "C" Šachklub AD Jičín – TJ Slavia Hradec Králové "B"

   1.  Hostinský J.       V   2245     1/2    Tichý V.                    2256            1.  Spirin O.              C   2438     1:0    Nun J.                         2380

   2.  Hošek M.                  2302     1/2    Chalupa I.                 2170            2.  Vološin L.           H  2448     1/2    Vacek M.                   2308

   3.  Mojžíš J.                    2203     1/2    Vaněk P.                   2184            3.  Meduna E.           H  2469     1/2    Kořínek O.               2262

   4.  Kourek J.                   2131     1:0    Filipi Š.                     2072            4.  Novotný J.                2172     1/2    Novák R.                   2241

   5.  Korol J.                      2123     0:1    Domlátil J.                2134            5.  Duczynski M.          2125     1:0    Jiruše J.                      2107

   6.  Mojžíš M.                 2026     1:0    Doležal M.               2026            6.  Dolenský M.            2088     1/2    Nun J.                         2311

   7.  Just P.                        2034     1/2    Sturz O.                     2084            7.  Urban Z.                    2129     1:0    Jezbera J.                    2118

   8.  Bělohlav J.                1989     0:1    Lacina F.                   1929            8.  Kohout J.                  2025     1:0    Jaeger L.                    2024

                                     4 : 4                                                                              6 : 2

Sokol Mladá Boleslav – ŠK Rapid Pardubice JOLY Lysá nad Labem B – TJ Spartak Sklípek Vrchlabí

   1.  Řehořek M.         H   2329     1:0    Prandstetter E.        2343            1.  Priehoda V.         V   2361     1/2    Jüptner J.                   2332

   2.  Vichnar D.                2219     1:0    Sýkora J.                   2157            2.  Špaček P.             V   2423     1:0    Hála B.                       2279

   3.  Vodička V.                2200     1:0    Zeinert M.                 2126            3.  Neckář L.             V   2337     1:0    Špaček L.                  2177

   4.  Jaček M.               H   2184     1/2    Petuchov S.             2176            4.  Londýn R.                2293     1:0    Šrejber M.            H  2137

   5.  Mudra P.             H   2155     0:1    Šír Z.                          2204            5.  Postupa P.                2154     1:0    Chalupecký V.         2041

   6.  Jaček M.                     2148     1/2    Veselý T.                   2113            6.  Husárik B.                2152     1:0    Kraus T.               H  2019

   7.  Crha P.                       2103     1:0    Smutný J.             H  2129            7.  Jirk A.                        2142     1:0    Buchar P.             H  2026

   8.  Hajný M.                   2085     1/2    Vondra L.            H  2005            8.  Postupa P.                2088     1:0    Lipták P.                   2105

                                  5.5 : 2.5                                                                        7.5 : 0.5

           SK OAZA Praha – Sokol Kolín            ŠK Zikuda Turnov "B" – TJ Tourist Biomedica Říčany

   1.  Němcová K.        H   2369     1/2    Jirovský P.               2325            1.  Možný M.                 2375     1:0    Fojtů J.                       2115

   2.  Kubečka D.        H   2293     1:0    Moravec M.              2309            2.  Kopal J.                H  2273     1/2    Fojtů P.                     2170

   3.  Svoboda V.               2277     1:0    Brezmen P.               2131            3.  Vaculík M.          H  2288     1:0    Blümel O.                  2146

   4.  Vedral O.                   2235     1/2    Beneš P.                    2136            4.  Zelený T.                   2218     1/2    Straka J.                     2133

   5.  Klecker T.                 2170     1:0    Kaplan D.           H  2131            5.  Vltavský V.              2216     1:0    Voráček Z.                 2084

   6.  Pirklová H.        H   2188     0:1    Vinklárek O.      H  2143            6.  Maršálek Z.               2284     1/2    Doležal R.                 2018

   7.  Čmiko J.                     2099     0:1    Souček M.                2160            7.  Ďúran T.                    2185     1:0    Říha J.                        2053

   8.  Němcová K.              2049     0:1    Michálek F.              2141            8.  Vyhnálek B.             2152     1:0    Vlach J.                      1847

                                     4 : 4                                                                           6.5 : 1.5

Tabulka po 6. kole

               Poř.          Družstvo                                Záp    V    R    P    Body           Skóre     Poč. výher

                   1.   JOLY Lysá nad Labem B                   6    6    0    0         18        37   :  11        33

                   2.   Šachklub AD Jičín                              6    4    0    2         12        29   :  19        18

                   3.   ŠK Zikuda Turnov "B"                       6    3    2    1         11        27   :  21        21

                   4.   TJ Slavia Hradec Králové "B"            6    3    1    2         10        26   :  22        14

                   5.   Sokol Mladá Boleslav                         6    3    1    2         10     25.5   :  22.5     18

                   6.   ŠK Rapid Pardubice                            6    3    0    3           9        25   :  23        16

                   7.   SK OAZA Praha                                6    2    2    2           8     21.5   :  26.5     18

                   8.   Sokol Kolín                                       6    2    1    3           7     23.5   :  24.5     14

                   9.   ŠK Sokol Vyšehrad "C"                      6    2    1    3           7     21.5   :  26.5     16

                 10.   TJ Spartak Sklípek Vrchlabí               6    2    0    4           6        19   :  29        11

                 11.   TJ Tourist Biomedica Říčany             6    1    0    5           3     17.5   :  30.5     12

                 12.   2222 ŠK Polabiny "C"                       6    0    2    4           2     15.5   :  32.5       8

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.