achov svaz esk republiky   Zpt na hlavn strnku   Pardubick kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

9.12.2019  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
2. liga skupina C - soupisky družstev 22.09.08

Zveřejněné sestavy 2. ligy skupina C překvapily zejména u nováčků soutěže - Jičín i Lysá n/L. B jsou rázem papírovými favority soutěže (i když uváděné ELO FIDE se ještě k 1.10.2008 bude měnit na skutečné hodnoty).



1 Lysá n/L. B 2258 2 OAZA Praha 2204
1 Priehoda Vítězslav 2361   1 Němcová Kateřina 2372  
2 Špaček Petr 2423   2 Kubečka David 2278  
3 Neckář Lubomír 2337   3 Svoboda Václav 2254  
4 Londýn Radek 2293   4 Vedral Oldřich 2239  
5 Postupa Pavel 2139   5 Klecker Tadeáš 2162  
6 Munk Petr 2217   6 Pirklová Hana 2179  
7 Husárik Braňko 2152   7 Čmiko Jakub 2122  
8 Jirk Aleš 2142   8 Forman Miroslav 2027  
9 Postupa Pavel 2084   9 Němcová Kristýna 2049  
10 Kožený Pavel 2083   10 Straka Vojtěch 1978  
11 Musil Martin 2022   11 Tyle Vladimír 2032  
12 Pauch Jan 2081   12 Bílek Martin 1950  
13 Švondr Michal 1988   13 Rmoutil Martin 1988  
14   14 Němcová Karolína 1919  
15   15  
16   16  
17   17  
18   18  
19   19  
20         20        
3 Turnov B 2249 4 Říčany 2197
1 Možný Miloš 2361   1 Vojta Tomáš 2411  
2 Kopal Josef 2264   2 Voráček Miroslav 2227  
3 Vaculík Martin 2274   3 Kořenová Martina 2238  
4 Zelený Tomáš 2251   4 Fojtů Jan 2105  
5 Vltavský Vladimír 2220   5 Fojtů Petr 2176  
6 Maršálek Zdeněk 2254   6 Vojta Pavel 2137  
7 Ďúran Tomáš 2192   7 Blümel Otto 2146  
8 Hácha Aleš 2175   8 Straka Jaroslav 2133  
9 Sýkora Ondřej 2198   9 Pospíšil Evžen 2137  
10 Vyhnálek Bohuslav 2152   10 Voráček Zdeněk 2059  
11 Vacek Radomír 2139   11 Hrubant Ivan 2068  
12 Brouček Tomáš 2076   12 Buřil Petr 2061  
13 Duda Antonín 2080   13 Havlík František 2049  
14   14 Doležal Radoslav 2023  
15   15 Říha Jaroslav 2053  
16   16 Malý Filip 2007  
17   17 Vlach Josef 1847  
18   18 Pospíšil Martin 1758  
19   19 Fojtů Tomáš 1636  
20         20        
5 Kolín 2173 6 Vrchlabí 2152
1 Jirovský Pavel 2325   1 Jüptner Jan 2350  
2 Moravec Michal 2309   2 Hála Bohumil 2279  
3 Brezmen Pavel 2131   3 Špaček Libor 2177  
4 Beneš Petr 2136   4 Šrejber Michal 2073  
5 Kaplan Daniel 2131   5 Štursa Jan 2160  
6 Vinklárek Ondřej 2143   6 Tejkal Lubomír 2108  
7 Souček Milan 2148   7 Chalupecký Vladimír 2042  
8 Vrkota Miloš 2063   8 Kraus Tomáš 2024  
9 Michálek František 2125   9 Buchar Petr 2026  
10 Marek Miroslav 2133   10 Lipták Pavel 2105  
11 Eisner Michal 2126   11 Zákoucká Adéla 2002  
12 Skála Jaromír 2084   12 Rigo Vít 1524  
13 Stehlík Jiří 2063   13  
14 Hála Viktor 2063   14  
15 Baláček Tadeáš 2032   15  
16 Tomek Bohuslav 1976   16  
17   17  
18   18  
19   19  
20         20        
7 Rapid Pardubice B 2221 8 Hradec Králové B 2245
1 Šklíba Martin 2303   1 Nun Jiří 2380  
2 Prandstetter Eduard 2343   2 Vacek Martin 2320  
3 Bernard Borek 2316   3 Kořínek Ondřej 2252  
4 Sýkora Josef 2170   4 Döring Robert 2211  
5 Zeinert Michal 2149   5 Novák Radomír 2241  
6 Petuchov Sergej 2176   6 Jiruše Josef 2133  
7 Šír Zbyněk 2204   7 Nun Josef 2311  
8 Veselý Tomáš 2110   8 Mejzlík Vojtěch 2108  
9 Bednář Marcel 1988   9 Němec Zbyněk 2201  
10 Hlavnička Jiří 2245   10 Jezbera Jiří 2136  
11 Pošta Petr 2197   11 Tichý Miroslav 2031  
12 Smutný Jan 2118   12 Jaeger Luděk 2024  
13 Outulný Pavel 2173   13 Jecha Petr 1979  
14 Vondra Lukáš 2029   14 Škaloud Dušan 1930  
15 Petráž Martin 2020   15 Marek Petr 1878  
16   16  
17   17  
18   18  
19   19  
20         20        
9 Vyšehrad Praha C 2120 10 Jičín 2260
1 Tichý Vladimír 2256     1 Spirin Oleg 2446  
2 Chalupa Ivan 2170   2 Vološin Leonid 2449  
3 Vaněk Petr 2187   3 Meduna Eduard 2465  
4 Filipi Štěpán 2083   4 Fiala Jaroslav 2281  
5 Domlátil Jiří 2134   5 Novotný Jaroslav 2172  
6 Horák Karel 2021   6 Duczynski Martin 2125  
7 Doležal Martin 2026   7 Dolenský Milan 2088  
8 Sturz Ota 2084   8 Štolc Martin 2055  
9 Novotný Josef 1994   9 Urban Zdeněk 2130  
10 Muzikář Martin 1837   10 Krňávek Michal 1996  
11 Lacina Filip 1949   11 Rychna Lukáš 1999  
12 Rut Vojtěch 1749   12 Kohout Jan 2025  
13 Kyselka Daniel 1802   13 Tichý Petr 1912  
14 Šneiberg Kryštof 1759   14 Luks Martin 1854  
15   15 Nedbal Radek 1744  
16   16  
17   17  
18   18  
19   19  
20         20        
11 Mladá Boleslav 2166 12 2222 ŠK Polabiny C 2177
1 Řehořek Martin 2324     1 Efler Lukáš 2256  
2 Vichnar David 2213   2 Hostinský Jiří 2245  
3 Vodička Vlastimil 2200   3 Hošek Milan 2293  
4 Jaček Martin 2184   4 Mojžíš Jaroslav 2187  
5 Mudra Pavel 2155   5 Kastner Oldřich 2130  
6 Záhorbenský Jaroslav 2121   6 Kourek Josef 2140  
7 Jaček Miloslav 2140   7 Korol Jiří 2107  
8 Vaněček Stanislav 1990   8 Houška Bronislav 2060  
9 Horák Otakar 2132   9 Mojžíš Martin 2019  
10 Crha Pavel 2103   10 Just Pavel 2040  
11 Hajný Miloslav 2085   11 Kastner Vojtěch 2002  
12 Crha Josef 2142   12 Šebesta Petr 2092  
13 Crha Ondřej 2028   13 Bělohlav Jan 1989  
14 Rychtář Pavel 2053   14 Škorpík Jan 1895  
15   15 Vančura Daniel 1515  
16   16 Hofman Oskar 1000  
17   17 Tilgner Martin 1000  
18   18 Kroupa Tomáš 1000  
19   19  
20         20        

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.