achov svaz esk republiky   Zpt na hlavn strnku   Pardubick kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

5.12.2019  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
2. liga skupina D - 2. kolo 09.11.08

Ve druhém kole 2. ligy skupina D pokračovalo Vysoké Mýto ve vítězném tažení a zvítězilo doma nad Žďárem n/S. 5:3, Polabiny B se po úvodní prohře vzpamatovaly a stejně jako loni přivezly z Brna převysokou výhru 7,5:0,5 nad Durasem B a v krajském derby mezi Zaječicemi a Bohemií Pardubice se z nejtěsnějšího vítězství 4,5:3,5 radovali domácí. Další výsledky : Jihlava B - Znojmo 5:3, Třebíč A - Třebíč B 2,5:5,5 (!), Kuřim - Ořechov 1,5:6,5


 2

2.Liga D 08-08                  Kolo č. 2                                 9.11.2008

 

ŠK Vysoké Mýto

5 - 3

TJ Žďár n. Sázavou A

Sabol Marian

Jirásek Pavel

X

Krondráf Karel

Šmajzr Martin

X

Fišar Josef

Sabol Marian

1 : 0

Večeřa Pavel

Doseděl Jiří

X

Bukáček Lubomír

Řezníček Jan

X

Celý Jaroslav

Trhal Tomáš

X

Svoboda Ivo

Němec Pavel

1 : 0

Siebenbürger Vl

Ptáček Luboš

X

Pavliš Jaromír

 

ŠK Duras BVK-Královo Pole B

0,5 - 7,5

2222 ŠK  Polabiny B

Hyrš Martin

Donnert Milan

0 : 1

Novotný Michal

Švihel Karel

0 : 1

Trojan Luboš

Holušová Táňa

0 : 1

Jedlička Aleš

Žabenský Jaroslav

0 : 1

Šilar Lubomír

Rychtecký Mir

0 : 1

Bujnoch Radek

Pekárková Eva

X

Törvenyi Roman

Schwarz Milan

0 : 1

Navrátil František

Vojáček Zdeněk

0 : 1

Čižinský Petr

 

ŠK Gordic Jihlava B

5 - 3

SPgŠ+G Znojmo A

Vincze Roman

Karásek Lukáš

X

Groetz Harald

Brychta David

1 : 0

Dobeš Oldřich

Šenkýř Vladimír

0 : 1

Riška Lubomír

Běloušek Michal

1 : 0

Švanda Josef

Hába Zdeněk

X

Dočekal Jan

Bína Josef

1 : 0

Schirmbeck Štěpánka

Vala Filip

0 : 1

Schirmbeck Hannes

Vincze Roman

1 : 0

Talpa Pavel

 

ŠK Caissa Třebíč A

2,5 - 5,5

ŠK Caissa Třebíč B

Buchníček Petr

Buchníček Petr

0 : 1

Čížek Antonín

Škaroupka Jiří

0 : 1

Bradáč Roman

Sedláček Oldřich

X

Švanda Pavel

Tesař Jan

1 : 0

Ciešlak Leszek

Bělohlávek Petr

0 : 1

Kratochvíl Josef

Uher Vladimír

X

Michálek Miroslav

Beťko Lubomír

X

Göth Jiří

Milostný Miloš

0 : 1

Mejzlík Zdeněk H

 

ŠK Kuřim KME-DDM A

1,5 - 6,5

Pila Ořechov A

Majer Jiří

Košata Jan

0 : 1

Vyskočil Neklan

Kudla Vladimír

X

Bureš Vít

Sládek Vladislav

0 : 1

Nehybka Jiří

Kudláček Jaroslav

0 : 1

Nový Martin

Majer Jiří

0 : 1

Skácelík Petr

Horák Bronislav

X

Kubíček Pavel

Křena Bohuslav

0 : 1

Číp Dalibor

Krupica Pavel

X

Pehal Luděk

 

TJ Sokol Zaječice A

4,5 - 3,5

ŠK Bohemia Pardubice A

Hájek Jaroslav

Pokorný Zdeněk

X

Pisk Petr

Jedlička Luboš

1 : 0

Zelenka Jaroslav

Vařejčko Josef

1 : 0

Shilov Sergej

Hájek Lukáš

1 : 0

Laušman Petr

Hájek Jiří

X

Novák Aleš

Šmíd Jaroslav

X

Daněk Pavel

Fiedler Bedřich

0 : 1

Vodička Pavel

Hromádko Martin

0 : 1

Třasák Ondřej

 

1

Pila Ořechov A

2

2

0

0

6

12

2

ŠK Gordic Jihlava B

2

2

0

0

6

9,5

3

ŠK Vysoké Mýto

2

2

0

0

6

9,5

4

2222 ŠK  Polabiny B

2

1

0

1

3

10,5

5

ŠK Bohemia Pardubice A

2

1

0

1

3

9,5

6

ŠK Caissa Třebíč B

2

1

0

1

3

9

7

TJ Žďár n. Sázavou A

2

1

0

1

3

8

8

TJ Sokol Zaječice A

2

1

0

1

3

8

9

SPgŠ+G Znojmo A

2

1

0

1

3

7,5

10

ŠK Caissa Třebíč A

2

0

0

2

0

5

11

ŠK Duras BVK-Královo Pole B

2

0

0

2

0

4

12

ŠK Kuřim KME-DDM A

2

0

0

2

0

3,5

 

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.