achov svaz esk republiky   Zpt na hlavn strnku   Pardubick kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

5.12.2019  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
2. liga skupina D - 3. kolo 23.11.08

Po třetím kole 2. ligy skupina D je v čele soutěže samostatně Vysoké Mýto, které zvítězilo v krajském derby v Pardubicích nad Bohemií 5:3. Nečekané vítězství získaly Zaječice v Ořechově v poměru 4,5:3,5 a také Polabiny B si připsaly další tři body prakticky zadarmo za vítězství nad neúplnou Jihlavou B v poměru 5,5:2,5. Další výsledky: Třebíč B - Kuřim 5,5:2,5, Znojmo - Třebíč A 5,5:2,5, Žďár n/S. - Duras B 4,5:3,5


 2

2.Liga D 08-09                  Kolo č. 3                                  23.11.2008

ŠK Bohemia Pardubice A

3 - 5

ŠK Vysoké Mýto

Laušman Petr

Novák Aleš

0,5

Jirásek Pavel

Daněk Pavel

0,5

Kosek Jiří

Vodička Pavel

0 : 1

Sabol Marian

Třasák Ondřej

0,5

Doseděl Jiří

Zelenka Jaroslav

0 : 1

Řezníček Jan

Nadrchal Tomáš

0,5

Trhal Tomáš

Laušman Petr

0 : 1

Němec Pavel

Horáček Michal

1 : 0

Ptáček Luboš

Pila Ořechov A

3,5 - 4,5

TJ Sokol Zaječice A

Kubíček Pavel

Nehybka Jiří

0,5

Vařejčko Josef

Kubíček Pavel

0 : 1

Hájek Lukáš

Skácelík Petr

0,5

Hájek Jiří

Pehal Luděk

0 : 1

Šmíd Jaroslav

Číp Dalibor

1 : 0

Fiedler Bedřich

Messerschmidt

1 : 0

Česenek Jiří

Nový Martin

0,5

Jedlička Luboš

Kubát Pavel

0 : 1

Konrád František

ŠK Caissa Třebíč B

5,5 - 2,5

ŠK Kuřim KME-DDM A

Hampel David

Červený Martin

1 : 0

Košata Jan

Bradáč Roman

1 : 0

Kudla Vladimír

Švanda Pavel

0 : 1

Sládek Vladislav

Moučka Jiří H

0,5

Kudláček Jaroslav

Kratochvíl Josef

1 : 0

Majer Jiří

Ciešlak Leszek

1 : 0

Horák Bronislav

Göth Jiří

0,5

Křena Bohuslav

Michálek Mir

0,5

Krupica Pavel

SPgŠ+G Znojmo A

5,5 - 2,5

ŠK Caissa Třebíč A

Dočekal Jan

Riška Lubomír

0,5

Buchníček Petr

Dobeš Oldřich

0,5

Uher Vladimír

Dočekal Jan

1 : 0

Sedláček Oldřich

Švanda Josef

1 : 0

Milostný Miloš

Fojtík Tomáš

0,5

Bělohlávek Petr

Mikulů Lukáš

1 : 0

Zachariáš Miroslav

Dvořák Libor

0,5

Tesař Jan

Talpa Pavel

0,5

Obršlík Jiří

2222 ŠK  Polabiny B

5,5 - 2,5

ŠK Gordic Jihlava B

Novotný Michal

Novotný Michal

0,5

Hába Zdeněk

Trojan Luboš

0,5

Vincze Roman

Jedlička Aleš

0,5

Vala Filip

Černý Jan

+ : -

-

Bujnoch Radek

0,5

Běloušek Michal

Šilar Lubomír

+ : -

-

Šťastný Jan

0,5

Motáček Vladimír

Čižinský Petr

+ : -

-

TJ Žďár n. Sázavou A

4,5 - 3,5

ŠK Duras BVK  B

Večeřa Pavel

Krondráf Karel

0 : 1

Donnert Milan

Fišar Josef

1 : 0

Švihel Karel

Večeřa Pavel

1 : 0

Holušová Táňa

Bukáček L

0,5

Žabenský Jaroslav

Celý Jaroslav

0,5

Rychtecký Mir

Svoboda Ivo

0,5

Pekárková Eva

Siebenbürger Vl

0,5

Schwarz Milan

Pavliš Jaromír

0,5

Fuchs Luděk

 

 

 

 

 

 

1

ŠK Vysoké Mýto

3

3

0

0

9

14,5

2

2222 ŠK  Polabiny B

3

2

0

1

6

16

3

Pila Ořechov A

3

2

0

1

6

15,5

4

ŠK Caissa Třebíč B

3

2

0

1

6

14,5

5

SPgŠ+G Znojmo A

3

2

0

1

6

13

6

TJ Sokol Zaječice A

3

2

0

1

6

12,5

 

TJ Žďár n. Sázavou A

3

2

0

1

6

12,5

8

ŠK Gordic Jihlava B

3

2

0

1

6

12

9

ŠK Bohemia Pardubice A

3

1

0

2

3

12,5

10

ŠK Duras BVK-Královo Pole B

3

0

0

3

0

7,5

11

ŠK Caissa Třebíč A

3

0

0

3

0

7,5

12

ŠK Kuřim KME-DDM A

3

0

0

3

0

6

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.