achov svaz esk republiky   Zpt na hlavn strnku   Pardubick kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

5.12.2019  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
2. liga skupina D - 4. kolo 07.12.08

Ve čtvrtém kole 2. ligy skupina D pokračovalo Vysoké Mýto ve vítězné serii a porazilo doma Duras B přesvědčivě 6:2, zdecimovaná Třebíč A nestačila doma na Polabiny B a podlehla jim 3:5, Zaječice remizovaly s Třebíčí B 4:4 a Bohemia podlehla Ořechovu vysoko 2:6. Další výsledky: Jihlava B - Žďár n/S. 3:5, Kuřim - Znojmo 5,5:2,5


 2

2.Liga D 08-09                  Kolo č. 4                                  7.12.2008

ŠK Vysoké Mýto

6 - 2

Duras BVK-Královo Pole B

Sabol Marian

Jirásek Pavel

1 : 0

Donnert Milan

Hrubeš Pavel

1 : 0

Žabenský Jaroslav

Sabol Marian

1 : 0

Rychtecký M

Kosek Jiří

1 : 0

Pekárková Eva

Řezníček Jan

x

Schwarz Milan

Doseděl Jiří

1 : 0

Hyrš Martin

Němec Pavel

x

Švihel Karel

Trhal Tomáš

0 : 1

Vojáček Zdeněk

ŠK Gordic Jihlava B

2,5- 5,5

TJ Žďár n. Sázavou A

Benák Jaroslav

Karásek Lukáš

x

Krondráf Karel

Vala Filip

x

Fišar Josef

Šenkýř Vladimír

0 : 1

Večeřa Pavel

Jelínek Václav

0 : 1

Bukáček Lubomír

Kozlíček L

x

Celý Jaroslav

Hodač Pavel

0 : 1

Svoboda Ivo

Hába Zdeněk

x

Siebenbürger Vl

Vincze Roman

x

Pavliš Jaromír

ŠK Caissa Třebíč A

3 - 5

2222 ŠK  Polabiny B

Buchníček Petr

Buchníček Petr

x

Novotný Michal

Zachariáš Mir

x

Trojan Luboš

Bělohlávek Petr

x

Jedlička Aleš

Cabejšek Jar

0 : 1

Černý Jan

Tesař Jan

1 : 0

Bujnoch Radek

Obršlík Jiří

0 : 1

Šilar Lubomír

Uher Vladimír

x

Navrátil František

Sedlák Josef

0 : 1

Nešpůrek Petr

ŠK Kuřim KME-DDM A

5,5- 2,5

SPgŠ+G Znojmo A

Majer Jiří

Košata Jan

0 : 1

Groetz Harald

Křena Bohuslav

0 : 1

Fojtík Tomáš

Gubáš Jan

1 : 0

Riška Lubomír

Kudla Vladimír

1 : 0

Dobeš Oldřich

Sládek Vladislav

1 : 0

Dočekal Jan

Kudláček Jar

1 : 0

Švanda Josef

Majer Jiří

1 : 0

Schirmbeck H

Krupica Pavel

x

Mikulů Lukáš

TJ Sokol Zaječice A

4 - 4

ŠK Caissa Třebíč B

Šmíd Jaroslav

Pokorný Zdeněk

x

Čížek Antonín

Jedlička Luboš

1 : 0

Bradáč Roman

Vařejčko Josef

1 : 0

Červený Martin

Hájek Lukáš

0 : 1

Ciešlak Leszek

Hájek Jiří

0 : 1

Švanda Pavel

Šmíd Jaroslav

1 : 0

Michálek Miroslav

Fiedler Bedřich

x

Göth Jiří

Hromádko M

0 : 1

Huňáček Jaroslav

ŠK Bohemia Pardubice A

2 - 6

Pila Ořechov A

Laušman Petr

Pisk Petr

x

Vyskočil Neklan

Daněk Pavel

0 : 1

Holemář David

Novák Aleš

x

Nehybka Jiří

Třasák Ondřej

x

Nový Martin

Vodička Pavel

0 : 1

Skácelík Petr

Horáček Michal

0 : 1

Kubíček Pavel

Laušman Petr

0 : 1

Číp Dalibor

Makeš Martin

x

Kubát Pavel

 

 

 

 

 

 

1

ŠK Vysoké Mýto

4

4

0

0

12

20,5

2

Pila Ořechov A

4

3

0

1

9

21,5

3

2222 ŠK  Polabiny B

4

3

0

1

9

21

4

TJ Žďár n. Sázavou A

4

3

0

1

9

18

5

ŠK Caissa Třebíč B

4

2

1

1

7

18,5

6

TJ Sokol Zaječice A

4

2

1

1

7

16,5

7

SPgŠ+G Znojmo A

4

2

0

2

6

15,5

8

ŠK Gordic Jihlava B

4

2

0

2

6

14,5

9

ŠK Bohemia Pardubice A

4

1

0

3

3

14,5

10

ŠK Kuřim KME-DDM A

4

1

0

3

3

11,5

11

ŠK Caissa Třebíč A

4

0

0

4

0

10,5

12

ŠK Duras BVK-Královo Pole B

4

0

0

4

0

9,5

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.