achov svaz esk republiky   Zpt na hlavn strnku   Pardubick kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

5.12.2019  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
2. liga skupina D - 5. kolo 21.12.08

V pátém kole 2. ligy skupina D se Polabiny B dostaly do vedení po výhře 6:2 nad Kuřimí, když doposud vedoucí Vysoké Mýto podlehlo doma Ořechovu těsně 3,5:4,5 stejně jako Zaječice prohrály ve Znojmě 4,5:3,5 a nedařilo se ani Bohemii, která podlehla v Třebíči místnímu B družstvu 5,5:2,5. Další výsledky: Žďár n/S. - Třebíč A 2,5:5,5, Duras B - Jihlava B 1:7


 2

2.Liga D 08-09                  Kolo č. 4                                  21.12.2008      

Pila Ořechov A

4,5 – 3,5

ŠK Vysoké Mýto

Kubíček Pavel

Vyskočil Neklan

1 : 0

Jirásek Pavel

Bureš Vít

x

Hrubeš Pavel

Nehybka Jiří

x

Sabol Marian

Holemář David

1 : 0

Kosek Jiří

Skácelík Petr

x

Řezníček Jan

Nový Martin

x

Doseděl Jiří

Číp Dalibor

0 : 1

Němec Pavel

Kubíček Pavel

x

Ptáček Luboš

ŠK Caissa Třebíč B

5˝ - 2˝

ŠK Bohemia Pardubice A

Palovský Ladislav

Čížek Antonín

x

Pisk Petr

Göth Jiří

x

Zelenka Jaroslav

Červený Martin

x

Shilov Sergej

Bradáč Roman

x

Daněk Pavel

Švanda Pavel

1 : 0

Novák Aleš

Moučka Jiří H

1 : 0

Třasák Ondřej

Kratochvíl Josef

x

Vodička Pavel

Ciešlak Leszek

1 : 0

Horáček Michal

SPgŠ+G Znojmo A

4,5- 3,5

TJ Sokol Zaječice A

Dočekal Jan

Riška Lubomír

x

Vařejčko Josef

Dobeš Oldřich

x

Šmíd Jaroslav

Dočekal Jan

0 : 1

Hájek Jiří

Švanda Josef

1 : 0

Hromádko Martin

Fojtík Tomáš

1 : 0

Fiedler Bedřich

Mikulů Lukáš

1 : 0

Česenek Jiří

Dvořák Libor

0 : 1

Jedlička Luboš

Talpa Pavel

x

Konrád František

2222 ŠK  Polabiny B

6 - 2

ŠK Kuřim KME-DDM A

Novotný Michal

Novotný Michal

x

Majer Jiří

Trojan Luboš

x

Křena Bohuslav

Jedlička Aleš

1 : 0

Košata Jan

Vávra Radim

1 : 0

Kudla Vladimír

Bujnoch Radek

x

Sládek Vladislav

Šilar Lubomír

1 : 0

Kudláček Jaroslav

Navrátil František

1 : 0

Majer Jiří

Čižinský Petr

x

Krupica Pavel

TJ Žďár n. Sázavou A

2,5 – 5,5

ŠK Caissa Třebíč A

Siebenburger V

Večeřa Pavel

x

Vavrák Peter

Bílek Roman

0 : 1

Tesař Jan

Celý Jaroslav

0 : 1

Pinter Erik

Bukáček L

x

Uher Vladimír

Siebenbürger Vl

x

Sedláček Oldřich

Svoboda Ivo

x

Milostný Miloš

Fišar Josef

0 : 1

Bělohlávek Petr

Pavliš Jaromír

x

Cabejšek Jaroslav

Duras BVK-Královo Pole B

1 - 7

ŠK Gordic Jihlava B

Hyrš Martin

Donnert Milan

0 : 1

Píza Vlastimil

Žabenský Jar

x

Vala Filip

Rychtecký Mir

0 : 1

Karásek Lukáš

Hyrš Martin

0 : 1

Brychta David

Schwarz Milan

0 : 1

Šenkýř Vladimír

Vojáček Zdeněk

0 : 1

Jelínek Václav

Švihel Karel

x

Hába Zdeněk

Moulis Rudolf

0 : 1

Hodač Pavel

 

 

 

 

 

 

1

2222 ŠK  Polabiny B

5

4

0

1

12

27

2

Pila Ořechov A

5

4

0

1

12

26

3

ŠK Vysoké Mýto

5

4

0

1

12

24

4

ŠK Caissa Třebíč B

5

3

1

1

10

24

5

ŠK Gordic Jihlava B

5

3

0

2

9

21,5

6

TJ Žďár n. Sázavou A

5

3

0

2

9

20,5

7

SPgŠ+G Znojmo A

5

3

0

2

9

20

8

TJ Sokol Zaječice A

5

2

1

2

7

20

9

ŠK Bohemia Pardubice A

5

1

0

4

3

17

10

ŠK Caissa Třebíč A

5

1

0

4

3

16

11

ŠK Kuřim KME-DDM A

5

1

0

4

3

13,5

12

ŠK Duras BVK-Královo Pole B

5

0

0

5

0

10,5

 

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.