achov svaz esk republiky   Zpt na hlavn strnku   Pardubick kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

9.12.2019  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
2. liga skupina D - 6. kolo 11.01.09

V šestém kole 2. ligy skupina D si Polabiny B udržely první pozici po vysokém vítězství 6,5:1,5 v krajovém derby v Zaječicích i když jen na skore před Vysokým Mýtem, které porazilo Jihlavu B rovněž vysoko 5,5:2,5 a úspěšná byla i Bohemia Pardubice, která zvítězila nad Znojmem těsně 4,5:3,5. Další výsledky: Třebíč A - Duras B 6:2, Kuřim - Žďár n/S. 2,5:5,5, Ořechov - Třebíč B 6,5:1,5 (nedohráno pro nezpůsobilou hrací místnost).


 2

2.Liga D 08-09                  Kolo č. 6                                 11.1.2009      

ŠK Vysoké Mýto

5,5 - 2,5

ŠK Gordic Jihlava B

Sabol Marian

Jirásek Pavel

x

Píza Vlastimil

Kosek Jiří

x

Brychta David

Sabol Marian

1 : 0

Šenkýř Vladimír

Doseděl Jiří

1 : 0

Bína Josef

Řezníček Jan

x

Hába Zdeněk

Trhal Tomáš

x

Jelínek Václav

Němec Pavel

x

Vala Filip

Ptáček Luboš

1k0

-

ŠK Caissa Třebíč A

6 - 2

ŠK Duras B

Hampel David

Buchníček Petr

1 : 0

Donnert Milan

Tesař Jan

1 : 0

Švihel Karel

Bednář Jaromír

x

Holušová Táňa

Uher Vladimír

1 : 0

Žabenský Jaroslav

Sedláček Oldřich

1 : 0

Rychtecký Mir

Milostný Miloš

1 : 0

Pekárková Eva

Bělohlávek Petr

x

Schwarz Milan

Sedlák Josef

0 : 1

Vojáček Zdeněk

ŠK Kuřim KME-DDM A

2,5 - 5,5

TJ Žďár n. Sázavou A

Majer Jiří

Košata Jan

x

Krondráf Karel

Krejčí Dalibor

0 : 1

Bukáček Lubomír

Gubáš Jan

0 : 1

Vašut Karel

Kudláček Jar

x

Svoboda Ivo

Sládek Vladislav

x

Večeřa Pavel

Horák Bronislav

x

Pavliš Jaromír

Majer Jiří

0 : 1

Siebenbürger Vl

Krupica Pavel

x

Obůrka Vladislav

TJ Sokol Zaječice A

1,5 - 6,5

2222 ŠK  Polabiny B

Hájek Jiří

Vařejčko Josef

0 : 1

Novotný Michal

Hájek Lukáš

x

Navrátil František

Hájek Jiří

0 : 1

Jedlička Aleš

Šmíd Jaroslav

x

Trojan Luboš

Fiedler Bedřich

0 : 1

Bujnoch Radek

Hromádko M

0 : 1

Šilar Lubomír

Jedlička Luboš

0 : 1

Šťastný Jan

Česenek Jiří

x

Čižinský Petr

ŠK Bohemia Pardubice A

4,5 - 3,5

SPgŠ+G Znojmo A

Laušman Petr

Pisk Petr

1 : 0

Riška Lubomír

Laušman Petr

1 : 0

Dobeš Oldřich

Shilov Sergej

x

Dočekal Jan

Daněk Pavel

x

Mikulů Lukáš

Novák Aleš

0 : 1

Fojtík Tomáš

Třasák Ondřej

x

Talpa Pavel

Zelenka Jaroslav

0 : 1

Dvořák Libor

Nadrchal Tomáš

1 : 0

Voborný David

Pila Ořechov A

6,5 - 1,5

ŠK Caissa Třebíč B

Pavel Kubíček

Vyskočil Neklan

x

Čížek Antonín

Bureš Vít

1k0

Ciešlak Leszek

Nehybka Jiří

1k0

Švanda Pavel

Holemář David

1k0

Michálek Miroslav

Skácelík Petr

1k0

Kratochvíl Josef

Nový Martin

1k0

Huňáček Jaroslav

Číp Dalibor

x

Bradáč Roman

Kubíček Pavel

x

Prokeš Jaromír

 

 

 

 

 

 

1

2222 ŠK  Polabiny B

6

5

0

1

15

33,5

2

Pila Ořechov A

6

5

0

1

15

32,5

3

ŠK Vysoké Mýto

6

5

0

1

15

29,5

4

TJ Žďár n. Sázavou A

6

4

0

2

12

26

5

ŠK Caissa Třebíč B

6

3

1

2

10

25,5

6

ŠK Gordic Jihlava B

6

3

0

3

9

24

7

SPgŠ+G Znojmo A

6

3

0

3

9

23,5

8

TJ Sokol Zaječice A

6

2

1

3

7

21,5

9

ŠK Caissa Třebíč A

6

2

0

4

6

22

10

ŠK Bohemia Pardubice A

6

2

0

4

6

21,5

11

ŠK Kuřim KME-DDM A

6

1

0

5

3

16

12

ŠK Duras BVK-Královo Pole B

6

0

0

6

0

12,5

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.