achov svaz esk republiky   Zpt na hlavn strnku   Pardubick kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

13.12.2019  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
2. liga skupina D - 7. kolo 25.01.09

V sedmém kole 2. ligy skupina D byli naši zástupci většinou plně úspěšní. Polabiny B v městském derby porazily Bohemii Pardubice vysoko 6:2 a zůstaly na skore ve vedení, Vysoké Mýto zvítězilo v Třebíči nad místním B družstvem těsně 4,5:3,5 a Zaječice dovezly plný počet bodů ze Žďáru n/S. za výhru 5:3. Další výsledky: Znojmo - Ořechov 1,5:6,5, Duras B - Kuřim 5:3, Jihlava B - Třebíč A 6:2


 2

  2.Liga D 08-09                  Kolo č. 7                                 25.1.2009      

ŠK Caissa Třebíč B

3,5 - 4,5

ŠK Vysoké Mýto

Hampel David

Čížek Antonín

x

Jirásek Pavel

Göth Jiří

x

Kosek Jiří

Červený Martin

x

Sabol Marian

Bradáč Roman

0 : 1

Doseděl Jiří

Švanda Pavel

1 : 0

Řezníček Jan

Ciešlak Leszek

x

Trhal Tomáš

Kratochvíl Josef

0 : 1

Němec Pavel

Michálek Mir

x

Ptáček Luboš

SPgŠ+G Znojmo A

1,5 - 6,5

Pila Ořechov A

Dočekal Jan

Riška Lubomír

x

Vyskočil Neklan

Dobeš Oldřich

0 : 1

Holemář David

Dočekal Jan

x

Nehybka Jiří

Švanda Josef

0 : 1

Nový Martin

Schirmbeck H

0 : 1

Skácelík Petr

Mikulů Lukáš

0 : 1

Kubíček Pavel

Dvořák Libor

x

Bureš Vít

Talpa Pavel

0 : 1

Messerschmidt St

2222 ŠK  Polabiny B

6 - 2

ŠK Bohemia Pardubice A

Novotný Michal

Novotný Michal

0 : 1

Pisk Petr

Trojan Luboš

1 : 0

Daněk Pavel

Jedlička Aleš

1 : 0

Novák Aleš

Černý Jan

x

Třasák Ondřej

Bujnoch Radek

1 : 0

Vodička Pavel

Šilar Lubomír

1 : 0

Nadrchal Tomáš

Navrátil František

x

Zelenka Jaroslav

Čižinský Petr

1 : 0

Horáček Michal

TJ Žďár n. Sázavou A

3 - 5

TJ Sokol Zaječice A

Pavliš Jaromír

Krondráf Karel

0 : 1

Vařejčko Josef

Fišar Josef

x

Hájek Lukáš

Vašut Karel

0 : 1

Hájek Jiří

Bukáček Lub

x

Šmíd Jaroslav

Večeřa Pavel

0 : 1

Fiedler Bedřich

Svoboda Ivo

x

Jelínek Milan

Celý Jaroslav

x

Jedlička Luboš

Pavliš Jaromír

1 : 0

Konrád František

Duras BVK-Královo Pole B

5 - 3

ŠK Kuřim KME-DDM A

Hyrš Martin

Donnert Milan

x

Košata Jan

Švihel Karel

0 : 1

Kudla Vladimír

Holušová Táňa

1 : 0

Sládek Vladislav

Žabenský Jar

1 : 0

Horák Bronislav

Rychtecký Mir

0 : 1

Majer Jiří

Pekárková Eva

x

Krupica Pavel

Schwarz Milan

1 : 0

Křena Bohuslav

Fencl Václav

1 : 0

Olšovský Josef

ŠK Gordic Jihlava B

6 - 2

ŠK Caissa Třebíč A

Vincze Roman

Píza Vlastimil

1 : 0

Bednář Jaromír

Vala Filip

1 : 0

Škaroupka Jiří

Karásek Lukáš

x

Sedláček Oldřich

Jelínek Václav

1 : 0

Tesař Jan

Šenkýř Vladimír

1 : 0

Daněk Libor

Vincze Roman

x

Uher Vladimír

Hába Zdeněk

x

Beťko Lubomír

Hron Robert

x

Milostný Miloš

 

1

2222 ŠK  Polabiny B

7

6

0

1

18

39,5

2

Pila Ořechov A

7

6

0

1

18

39

3

ŠK Vysoké Mýto

7

6

0

1

18

34

4

ŠK Gordic Jihlava B

7

4

0

3

12

30

5

TJ Žďár n. Sázavou A

7

4

0

3

12

29

6

ŠK Caissa Třebíč B

7

3

1

3

10

29

7

TJ Sokol Zaječice A

7

3

1

3

10

26,5

8

SPgŠ+G Znojmo A

7

3

0

4

9

25

9

ŠK Caissa Třebíč A

7

2

0

5

6

24

10

ŠK Bohemia Pardubice A

7

2

0

5

6

23,5

11

ŠK Kuřim KME-DDM A

7

1

0

6

3

19

12

ŠK Duras BVK-Královo Pole B

7

1

0

6

3

17,5

 

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.