achov svaz esk republiky   Zpt na hlavn strnku   Pardubick kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

5.12.2019  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
2. liga skupina D - 8. kolo 08.02.09

V osmém kole 2. ligy skupina D zvítězilo V.Mýto nad Třebíčí A vysoko 6:2 a stále dělí první místo s Ořechovem, který v přímém souboji o první místo porazil Polabiny B 5,5:2,5 a odsunul je na třetí místo. Úspěšná byla i Bohemia Pardubice, která porazila Žďár n/S. 4,5:3,5 a také Zaječice, které zvítězily nad Durasem B 5:3. Další výsledky: Kuřim - Jihlava B 3,5:4,5, Třebíč B - Znojmo 5:3


 2

  2.Liga D 08-09                  Kolo č. 8                                 8. 2.2009      

ŠK Vysoké Mýto

6 - 2

ŠK Caissa Třebíč A

Sabol Marian

Jirásek Pavel

1 : 0

Sedláček Oldřich

Šmajzr Martin

1 : 0

Zachariáš Miroslav

Sabol Marian

x

Bělohlávek Petr

Doseděl Jiří

x

Cabejšek Jaroslav

Řezníček Jan

x

Uher Vladimír

Trhal Tomáš

1 : 0

Obršlík Jiří

Němec Pavel

x

Milostný Miloš

Trhal Michal

1 : 0

Sedlák Josef

ŠK Kuřim KME-DDM A

3,5 - 4,5

ŠK Gordic Jihlava B

Majer Jiří

Košata Jan

0 : 1

Píza Vlastimil

Kudla Vladimír

x

Vala Filip

Sládek Vladislav

x

Karásek Lukáš

Krejčí Dalibor

1 : 0

Bína Josef

Majer Jiří

1 : 0

Šenkýř Vladimír

Kudláček Jar

0 : 1

Jelínek Václav

Křena Bohuslav

x

Hába Zdeněk

Krupica Pavel

0 : 1

Vincze Roman

TJ Sokol Zaječice A

5 - 3

Duras BVK-Královo Pole B

Hájek Jaroslav

Pokorný Zdeněk

x

Donnert Milan

Jedlička Luboš

1k0

Žabenský Jaroslav

Vařejčko Josef

1 : 0

Holušová Táňa

Hájek Lukáš

1 : 0

Pekárková Eva

Hájek Jiří

x

Schwarz Milan

Šmíd Jaroslav

x

Fuchs Luděk

Fiedler Bedřich

0 : 1

Švihel Karel

Česenek Jiří

x

Říha Otmar

ŠK Bohemia Pardubice A

4,5 - 3,5

TJ Žďár n. Sázavou A

Laušman  Petr

Pisk Petr

x

Krondráf Karel

Zelenka Jaroslav

0 : 1

Fišar Josef

Shilov Sergej

1 : 0

Vašut Karel

Laušman Petr

x

Bukáček Lubomír

Novák Aleš

x

Celý Jaroslav

Daněk Pavel

1 : 0

Svoboda Ivo

Vodička Pavel

x

Siebenbürger V

Třasák Ondřej

x

Pavliš Jaromír

Pila Ořechov A

5,5 - 2,5

2222 ŠK  Polabiny B

Kubíček Pavel

Vyskočil Neklan

1 : 0

Novotný Michal

Bureš Vít

1 : 0

Efler David

Nehybka Jiří

x

Jedlička Aleš

Holemář David

x

Navrátil František

Skácelík Petr

0 : 1

Bujnoch Radek

Nový Martin

1 : 0

Trojan Luboš

Číp Dalibor

x

Šťastný Jan

Messerschmidt S

1 : 0

Šilar Lubomír

ŠK Caissa Třebíč B

5 - 3

SPgŠ+G Znojmo A

Palovský ladislav

Čížek Antonín

1 : 0

Riška Lubomír

Göth Jiří

0 : 1

Švanda Josef

Červený Martin

1 : 0

Dočekal Jan

Bradáč Roman

1 : 0

Mikulů Lukáš

Švanda Pavel

1 : 0

Dvořák Libor

Ciešlak Leszek

0 : 1

Voborný David

Kratochvíl Josef

x

Dobeš Oldřich

Michálek Mir

x

Svoboda Antonín

 

1

Pila Ořechov A

8

7

0

1

21

44,5

2

ŠK Vysoké Mýto

8

7

0

1

21

40

3

2222 ŠK  Polabiny B

8

6

0

2

18

42

4

ŠK Gordic Jihlava B

8

5

0

3

15

34,5

5

ŠK Caissa Třebíč B

8

4

1

3

13

34

6

TJ Sokol Zaječice A

8

4

1

3

13

31,5

7

TJ Žďár n. Sázavou A

8

4

0

4

12

32,5

8

SPgŠ+G Znojmo A

8

3

0

5

9

28

9

ŠK Bohemia Pardubice A

8

3

0

5

9

28

10

ŠK Caissa Třebíč A

8

2

0

6

6

26

11

ŠK Kuřim KME-DDM A

8

1

0

7

3

22,5

12

ŠK Duras BVK-Královo Pole B

8

1

0

7

3

20,5

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.