achov svaz esk republiky   Zpt na hlavn strnku   Pardubick kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

13.12.2019  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
České šachové vánoce 2008 02.01.09

Grygovská agentura A64 uspořádala v Litomyšli ve dnech 26.12.2008 až 2.1.2009 již jubilejní 10. ročník oblíbeného šachového turnaje České šachové vánoce. Ve stočlenném peletonu, vedeném čtyřmi velmistry a dvanácti mezinárodními mistry, stylem Start-Cíl suverénně zvítězil IM Pavel Vávra před GM Bartolomiejem Heberlou a IM Martinem Petrem. Neztratili se ani další naši zástupci - Martin Červený obsadil 10. místo, Aleš Jedlička byl čtrnáctý a Marian Sabol šestnáctý (a to ještě nepočítám čtvrtého Davida Kaňovského, který hostuje v barvách Polabin) !



Rk Title Name FED RtgI RtgN Club/City Pts.  TB1   TB2   TB3 
1 IM Vavra Pavel CZE 2299 0 Sk Litomerice 7,5 52 41,5 2336
2 GM Heberla Bartlomiej POL 2485 0 Sk Rapid Pardubice, O.s. 7 51,5 39,5 2312
3 IM Petr Martin CZE 2452 0 Sk Rapid Pardubice, O.s. 7 49 38 2295
4 IM Kanovsky David CZE 2431 0 Agentura 64 Grygov 6,5 54 42 2315
10 FM Cerveny Martin CZE 2320 0 2222 Sk Polabiny 6 53,5 41,5 2335
14 FM Jedlicka Ales CZE 2287 0 2222 Sk Polabiny 6 47,5 37,5 2245
16 FM Sabol Marian CZE 2354 0 Sk Vysoke Myto 5,5 52 41 2298
21 Bujnoch Radek CZE 2233 0 Tj So A Ddm Chrudim 5,5 46 36,5 2201
30 Skliba Martin CZE 2318 0 SK Lokomotiva Brno 5,5 42,5 32,5 2120
40 Novotny Michal CZE 2272 0 2222 Sk Polabiny 5 39,5 32 2038
44 Cizinsky Petr CZE 1937 0 2222 Sk Polabiny 5 37,5 29 1968
45 Kastner Oldrich CZE 2145 0 Tj Stefanydes Policka 5 37,5 28,5 1999
50 Lorenc Oldrich CZE 2106 0 Tj Stefanydes Policka 4,5 42,5 32,5 2164
53 Trojan Lubos CZE 2084 0 2222 Sk Polabiny 4,5 39,5 31 2110
56 Trhal Tomas CZE 2091 0 Sk Vysoke Myto 4,5 37,5 28,5 1984
58 Pekar Vaclav CZE 1964 0 Tj Jiskra Litomysl 4 41 32,5 2078
59 Bartosova Lucie CZE 1884 0 Tj Jiskra Litomysl 4 39,5 31,5 2022
64 Zeman Arnost CZE 2030 0 Tj Stefanides Policka 4 38 30,5 2057
76
Sabolova Gabriela CZE 1869 0 Sk Most 3,5 34 26 1877
78 Kraus Ondrej CZE 0 1595 Sk Rapid Pardubice, O.s. 3,5 31 24 1900
80 Zoubek David CZE 0 1621 Sk Rapid Pardubice, O.s. 3,5 28,5 22 1792
83 Sabolova Kristyna CZE 0 1562 Sk Vysoke Myto 3 36 28 1978
93 Kapoun Milan CZE 1835 0 Tj Jiskra Litomysl 2,5 29,5 23,5 1736
Detailní údaje naleznete na stránkách chess-results.

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.