achov svaz esk republiky   Zpt na hlavn strnku   Pardubick kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

9.12.2019  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Los krajských soutěží družstev pro sezonu 2008/09 25.09.08

Ve čtvrtek 25.9.2008 se v Chocni uskutečnila losovací schůze soutěží družstev PDŠS pro sezonu 2008/09. V důsledku odhlášení Žamberka F došlo ještě k přesunu Krčmy Venzara Lanškroun do KSS a KSV zůstala jen o 9 účastnících. Díky včasnému nahlášení všech oprávněných potřeb jednotlivých oddílů se podařilo takřka všem vyhovět a losování proběhlo velice rychle.



Los KP1 Los KP2V (východ) Los KP2Z (západ)
1 TJ Štefanydes Polička 1 ŠK+Sokol Žamberk B 1 AKIS Pardubice
2 TJ Jiskra Litomyšl 2 TJ Slovan Moravská Třebová 2 TJ ŠO+DDM Chrudim C
3 2222 ŠK Polabiny D 3 TJ Spartak Choceň A 3 ŠO DDM Hlinsko
4 TJ Loko Česká Třebová 4 ŠK Svitavy A 4 2222 ŠK Polabiny E
5 ŠK+Sokol Žamberk 5 TJ Loko Česká Třebová B 5 TJ Jiskra Heřmanův Městec
6 TJ CHS Chotěboř 6 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B 6 TJ Štefanydes Polička B
7 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 7 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C 7 TJ Štefanydes Polička C
8 TJ ŠO+DDM Chrudim B 8 ŠO Kas Kunvald 8 ŠK Bohemia Pardubice B
9 TJ Spartak OEZ Letohrad 9 TJ Jablonné nad Orlicí 9 TJ Spartak Choceň B
10 TJ Lanškroun 10 ŠK Svitavy B 10 2222 ŠK Polabiny F
11 ŠK Vysoké Mýto B 11 TJ Lanškroun B 11 ŠK Vysoké Mýto C
12 SYNPO Pardubice 12 ŠK+Sokol Žamberk C 12 Teanagers Pardubice
Los KSV (východ) Los KSS (střed) Los KSZ (západ)
1 TJ Sokol Krouna 1 ŠO Kas Kunvald B 1 TJ ŠO+DDM Chrudim D
2 TJ Jiskra Litomyšl B 2 TJ Sokol Horní Čermná 2 ŠK Bohemia Pardubice C
3 TJ Sokol Němčice 3 TJ Spartak OEZ Letohrad B 3 Sokol Krucemburk
4 ŠK Tropic Lanškroun 4 ŠK Krčma Venzara Lanškroun 4 ŠK Rapid Pardubice H
5 TJ Štefanydes Polička D 5 ŠK+Sokol Žamberk E 5 ŠK Rapid Pardubice G
6 TJ Štefanydes Polička E 6 ŠK+Sokol Žamberk D 6 TJ ŠO+DDM Chrudim E
7 ŠK Svitavy C 7 ŠK Dolní Čermná 7 TJ Sokol Lázně Bohdaneč
8 Sokol Městečko Trnávka 8 TJ Sokol Mistrovice 8 2222 ŠK Polabiny G
9 TJ Loko Česká Třebová C 9 TJ Lanškroun C 9 ŠK NOPO Miřetice
10 neobsazeno 10 ŠO Kas Kunvald C 10 ŠK Rapid Pardubice F

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.