achov svaz esk republiky   Zpt na hlavn strnku   Pardubick kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

13.12.2019  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
ELO FIDE k 1.1.2009 01.01.09

K 1.1.2009 byly zveřejněna poslední listina ELO FIDE, která zohlednila výsledky všech hráčů v posledním období a v krajském měřítku je na ní zařazeno již 159 aktivních hráčů. Listina neobsahuje ty hráče, kteří ještě ELO FIDE nemají, ale díky odehrání několika partií s FIDE Elisty mají již přidělena identifikační čísla - a je jich už také požehnaně !



Poř.č. Příjmení a jméno Narozen(a) LOK Oddíl/klub
1 Votava Jan 29.11.1974 2 542 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
2 Mirumian Viguen 29.9.1977 2 508 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
3 Petr Martin 23.8.1988 2 454 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
4 Bernášek Jan 31.5.1986 2 444 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
5 Sabol Marian 18.8.1966 2 354 ŠK Vysoké Mýto
6 Stehno Pavel 10.10.1983 2 351 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
7 Prandstetter Eduard 15.12.1948 2 343 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
8 Červený Martin 28.9.1983 2 320 2222 ŠK Polabiny
9 Roško Luboš 19.4.1987 2 317 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
10 Bernard Borek 16.4.1982 2 316 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
11 Pokorný Zdeněk 29.7.1955 2 309 TJ Sokol Zaječice
12 Hošek Milan 21.7.1971 2 302 2222 ŠK Polabiny
13 Jedlička Aleš 5.2.1972 2 287 2222 ŠK Polabiny
14 Tůma Jiří 6.11.1986 2 277 TJ ŠO a DDM Chrudim
15 Jirásek Pavel 31.5.1985 2 277 ŠK Vysoké Mýto
16 Novotný Michal 26.4.1978 2 272 2222 ŠK Polabiny
17 Pačovský Jiří 1.7.1959 2 268 2222 ŠK Polabiny
18 Navrátil František 7.5.1943 2 262 2222 ŠK Polabiny
19 Efler Lukáš 30.3.1974 2 256 2222 ŠK Polabiny
20 Pokorný Tomáš 22.10.1969 2 245 TJ Lanškroun
21 Hostinský Jiří 3.9.1955 2 245 2222 ŠK Polabiny
22 Hlavnička Jiří 17.10.1970 2 245 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
23 Řezníček Jan 22.1.1958 2 239 ŠK Vysoké Mýto
24 Němec Pavel 14.12.1956 2 234 TJ ŠO a DDM Chrudim
25 Šťastný Jan 15.11.1979 2 234 2222 ŠK Polabiny
26 Bujnoch Radek 15.4.1978 2 233 TJ ŠO a DDM Chrudim
27 Efler David 1.5.1972 2 222 2222 ŠK Polabiny
28 Vařejčko Josef 13.9.1964 2 218 TJ Sokol Zaječice
29 Šír Zbyněk 7.9.1971 2 204 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
30 Mojžíš Jaroslav 14.2.1943 2 203 2222 ŠK Polabiny
31 Hlaváček Robert 6.4.1975 2 201 TJ ŠO a DDM Chrudim
32 Jarábek Vratislav 12.4.1980 2 198 TJ ŠO a DDM Chrudim
33 Pošta Petr 23.9.1983 2 197 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
34 Hájek Jiří 22.4.1952 2 190 TJ Sokol Zaječice
35 Petuchov Sergej 21.8.1954 2 176 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
36 Outulný Pavel 23.1.1959 2 173 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
37 Onderek David 26.7.1970 2 171 TJ ŠO a DDM Chrudim
38 Šustr Jaromír 2.9.1951 2 169 TJ Sokol Zaječice
39 Šilar Lubomír 10.2.1954 2 168 2222 ŠK Polabiny
40 Sýkora Josef 16.3.1946 2 157 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
41 Volf Jaroslav 26.6.1944 2 151 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
42 Hrubeš Pavel 12.1.1971 2 147 TJ Lanškroun
43 Šmajzr Martin 6.3.1970 2 147 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
44 Černý Karel 15.5.1937 2 146 TJ Jablonné nad Orlicí
45 Kastner Oldřich 9.2.1961 2 145 TJ Štefanydes Polička
46 Šimek Jan 4.7.1989 2 141 TJ Lokomotiva Česká Třebová
47 Komárek David 20.7.1976 2 138 TJ ŠO a DDM Chrudim
48 Kourek Josef 25.3.1965 2 131 2222 ŠK Polabiny
49 Zeinert Michal 15.9.1989 2 126 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
50 Holásek Pavel 11.7.1972 2 125 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
51 Korol Jiří 19.3.1961 2 123 2222 ŠK Polabiny
52 Mareš Petr 25.12.1955 2 122 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
53 Vodička Pavel 5.3.1970 2 118 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
54 Veselý Tomáš 5.1.1971 2 113 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
55 Hájek Lukáš 9.7.1983 2 109 TJ Sokol Zaječice
56 Lorenc Oldřich 19.11.1955 2 106 TJ Štefanydes Polička
57 Makeš Martin 9.3.1962 2 098 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
58 Hurt Lukáš 4.6.1984 2 096 TJ Lokomotiva Česká Třebová
59 Šebesta Petr 11.4.1971 2 092 2222 ŠK Polabiny
60 Trhal Tomáš 19.12.1980 2 091 ŠK Vysoké Mýto
61 Černý Jan 7.8.1957 2 091 2222 ŠK Polabiny
62 Komárková Magdaléna 10.8.1977 2 087 TJ Štefanydes Polička
63 Trojan Luboš 23.11.1942 2 084 2222 ŠK Polabiny
64 Krys Jaromír 29.1.1965 2 083 TJ ŠO a DDM Chrudim
65 Kosek Jiří 17.8.1960 2 083 ŠK Vysoké Mýto
66 Jelínek Milan 25.4.1960 2 082 TJ Sokol Zaječice
67 Petrovič Pavel 6.1.1969 2 074 TJ ŠO a DDM Chrudim
68 Pečinka Martin 16.9.1990 2 072 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
69 Novák Aleš 28.9.1978 2 068 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
70 Ptáček Luboš 9.4.1975 2 062 ŠK Vysoké Mýto
71 Houška Bronislav 2.1.1980 2 060 TJ Štefanydes Polička
72 Kotva Milan 20.1.1948 2 055 TJ Lokomotiva Česká Třebová
73 Laušman Petr 22.10.1969 2 055 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
74 Škeřík Karel 1.8.1956 2 052 TJ Jiskra Litomyšl
75 Zeman Martin 10.1.1975 2 051 TJ Jiskra Litomyšl
76 Vávra Radim 15.7.1972 2 050 2222 ŠK Polabiny
77 Kokeš Bohuslav 3.7.1968 2 048 TJ ŠO a DDM Chrudim
78 Kouba Petr 31.12.1966 2 046 2222 ŠK Polabiny
79 Kylar Pavel 18.12.1954 2 037 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
80 Just Pavel 13.8.1947 2 034 2222 ŠK Polabiny
81 Zelenka Jaroslav 2.8.1962 2 033 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
82 Tuvšinbajar Dorjkhú 27.10.1961 2 033 SK Žamberk
83 Zeman Arnošt 16.4.1957 2 030 TJ Štefanydes Polička
84 Nadrchal Tomáš 30.5.1979 2 028 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
85 Vobořil Pavel 27.11.1941 2 026 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
86 Mojžíš Martin 2.7.1972 2 026 2222 ŠK Polabiny
87 Borek Pavel 18.2.1963 2 016 TJ Lokomotiva Česká Třebová
88 Belobrad Ivan 30.5.1966 2 011 SK Žamberk
89 Skokan Jan 2.9.1982 2 011 TJ Jiskra ŠKZŠ Heřmanův Městec
90 Törvenyi Roman 25.2.1967 2 008 2222 ŠK Polabiny
91 Hromádko Martin 16.11.1979 2 006 TJ Sokol Zaječice
92 Vondra Lukáš 9.12.1990 2 005 TJ Lokomotiva Česká Třebová
93 Müller Petr 12.2.1985 2 005 TJ Jiskra ŠKZŠ Heřmanův Městec
94 Daněk Pavel 2.3.1962 2 004 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
95 Zeman Ladislav 29.10.1944 2 003 TJ Jiskra Litomyšl
96 Kastner Vojtěch 21.4.1989 2 000 2222 ŠK Polabiny
97 Švub Jan 13.4.1953 1 997 TJ Štefanydes Polička
98 Karaba David 10.3.1987 1 991 2222 ŠK Polabiny
99 Poslušný Martin 22.12.1975 1 985 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
100 Mazura Tomáš 29.7.1978 1 983 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
101 Petruň Milan 9.3.1980 1 974 TJ Lanškroun
102 Hájek Jaroslav 16.2.1941 1 969 TJ Sokol Zaječice
103 Hon Jiří 18.7.1958 1 966 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
104 Matouš Radek 28.6.1976 1 965 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
105 Pekař Václav 30.3.1986 1 964 TJ Jiskra Litomyšl
106 Jirsa Lukáš 29.4.1987 1 962 TJ Jiskra Litomyšl
107 Lipavský Dušan 3.2.1968 1 961 ŠK Vysoké Mýto
108 Kastner Kamil 30.4.1986 1 960 2222 ŠK Polabiny
109 Havrlík Pavel 21.1.1944 1 960 SK Žamberk
110 Linhart Jan 6.4.1987 1 958 TJ CHS Chotěboř
111 Petráž Martin 28.1.1991 1 957 TJ Lokomotiva Česká Třebová
112 Papáček Miloš 20.1.1960 1 957 TJ Spartak OEZ Letohrad
113 Pačovský Martin 3.11.1982 1 954 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
114 Roušar Zdeněk 30.5.1957 1 951 ŠO DDM Hlinsko
115 Zámečník Bohumír 10.7.1932 1 950 SK Žamberk
116 Beneš Milan 23.8.1991 1 944 ŠK Vysoké Mýto
117 Česenek Jiří 25.7.1954 1 942 TJ Sokol Zaječice
118 Čižinský Petr 26.2.1995 1 937 2222 ŠK Polabiny
119 Blaško Štěpán 22.6.1987 1 924 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
120 Šilar Ladislav 17.6.1949 1 923 TJ Lanškroun
121 Veselý Petr 23.10.1979 1 922 TJ Spartak OEZ Letohrad
122 Hanus Michal 30.1.1989 1 922 TJ ŠO a DDM Chrudim
123 Půlpán Jakub 2.6.1998 1 922 TJ ŠO a DDM Chrudim
124 Kosek Marek 22.4.1993 1 919 ŠK Vysoké Mýto
125 Dvořák Eduard 6.2.1953 1 914 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
126 Řehák Jiří 27.3.1950 1 910 TJ Spartak OEZ Letohrad
127 Mrha Jan 17.9.1924 1 908 TJ ŠO a DDM Chrudim
128 Zvěřina Jan 7.7.1966 1 902 TJ CHS Chotěboř
129 Horáček Michal 5.6.1990 1 896 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
130 Bartošová Lucie 21.10.1989 1 884 TJ Jiskra Litomyšl
131 Provazník Jiří 3.3.1966 1 883 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
132 Krmenčík Roman 15.1.1964 1 881 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
133 Zámečník Jan 24.1.1990 1 878 TJ ŠO a DDM Chrudim
134 Zelený Dalibor 1.11.1983 1 873 TJ Lokomotiva Česká Třebová
135 Pyskatý Jindřich 13.1.1946 1 868 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
136 Michlian Štefan 1.4.1989 1 866 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
137 Slabý Miloš 20.1.1945 1 861 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
138 Šimek Zdeněk 14.2.1988 1 852 TJ Lokomotiva Česká Třebová
139 Bartoš Karel 1.11.1982 1 850 ŠK Svitavy
140 Starý Lukáš 14.9.1982 1 845 TJ Jiskra ŠKZŠ Heřmanův Městec
141 Bauer Jindřich 12.1.1985 1 839 2222 ŠK Polabiny
142 Kapoun Milan 9.7.1963 1 839 TJ Jiskra Litomyšl
143 Janeček Václav 26.10.1984 1 808 TJ Spartak OEZ Letohrad
144 Palla Stanislav 10.8.1946 1 804 ŠK KRČMA - VENZARA Lanškroun
145 Halbrštát David 4.11.1989 1 799 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
146 Janko Jan 16.5.1959 1 783 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
147 Mareš Jan 13.10.1994 1 780 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
148 Hrnčiarik Karel 19.5.1981 1 774 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
149 Pour Břetislav 31.5.1954 1 774 TJ CHS Chotěboř
150 Motáček Jan 22.4.1939 1 770 TJ Jiskra Litomyšl
151 Tobiška Jaroslav 6.4.1941 1 756 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
152 Vorel Bohuslav 16.1.1961 1 739 2222 ŠK Polabiny
153 Sabolová Kristýna 6.3.1995 1 721 ŠK Vysoké Mýto
154 Taslar Karel 21.11.1953 1 691 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
155 Marek Michal 22.12.1993 1 682 TJ Lanškroun
156 Zeman Arnošt 9.8.1985 1 656 TJ Štefanydes Polička
157 Petružálek Radim 14.11.1990 1 625 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
158 Liduch Filip 17.5.1997 1 622 2222 ŠK Polabiny
159 Mácha Martin 25.2.1967 1 511 Sokol Lázně Bohdaneč

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.