achov svaz esk republiky   Zpt na hlavn strnku   Pardubick kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

13.12.2019  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Extraliga ŠSČR - soupisky družstev 21.09.08

Soupisky družstev Extraligy ŠSČR nepostrádají ani v letošní sezoně nic na zajímavosti - jen ELA FIDE jednotlivých hráčů jsou uvedena ještě staršího data a to k 1.7.2008 (budou se ještě měnit).



1 RC Sport Pardubice 2507 2 Space" Poštovní spořitelna" 2307
1 Socko Bartosz   2628   1 Černoušek Lukáš   2436  
2 Kempinski Robert 2613   2 Příborský Jan 2344  
3 Votava Jan 2542   3 Studnička Tomáš 2300  
4 Bernášek Jan 2491   4 Řehořek Martin 2324  
5 Petr Martin 2451   5 Vávra Pavel 2298  
6 Heberla Bartolomiej 2510   6 Netušil Miloslav 2291  
7 Socko Monika 2473   7 Šimek Petr 2253  
8 Stehno Pavel 2351   8 Dvořák Jan 2212  
9 Mirumian Viguen 2508   9 Bretšnajdr Vladimír 2313  
10 Prandstetter Eduard 2343   10 Kuba Jindřich 2247  
11 Roško Luboš 2387   11 Kovář Vojtěch 2235  
12 Pačovský Jiří 2268   12 Kozák Miloš 2209  
13 Hlavnička Jiří 2245   13 Pokorný Petr 2191  
14 Pošta Petr 2197   14 Bartoš Jan 2176  
15 Bernard Borek 2316   15 Lácha Josef 2094  
16 Krmenčík Roman 1881   16  
17 Petružálek Jiří 1784   17  
18   18  
19   19  
20         20        
3 ŠK SK Zlín 2429 4 A64 VALOZ Grygov 2434
1 Polák Tomáš   2546   1 Babula Vlastimil   2597  
2 Vavrák Peter 2474   2 Petrík Tomáš 2495  
3 Čech Pavel 2430   3 Luch Michal 2412  
4 Mészaros Michal 2390   4 Pinter Erik 2401  
5 Lipka Juraj 2431   5 Biolek Richard 2434  
6 Chytilek Roman 2405   6 Kaňovský David 2409  
7 Michalík Peter 2377   7 Juřek Josef 2368  
8 Sosna Jan 2379   8 Biolek Richard 2354  
9 Bažant Petr 2394   9 Zawadski Stanislaw 2410  
10 David Pavel 2392   10 Malinovský Karel 2353  
11 Ponížil Cyril 2284   11 Sluka Radek 2326  
12 Roubalík Jakub 2168   12 Kulovaná Eva 2302  
13 Kořenek Petr 2202   13 Fuksík Jakub 2143  
14   14 Sochor Stanislav 2123  
15   15 Zvolánek Libor 2225  
16   16  
17   17  
18   18  
19   19  
20         20        
5 ŠK Mahrla Praha 2522 6 TJ Bohemians Praha 2388
1 Navara David   2646   1 Neuman Petr   2444  
2 Stefansson Hannes 2566   2 Jirka Jiří 2457  
3 Oral Tomáš 2550   3 Zvára Petr 2409  
4 Jansa Vlastimil 2485   4 Šuráň Jan 2383  
5 Jirovský Miloš 2492   5 Sodoma Jan 2379  
6 Gross David 2485   6 Cléry Nicolas 2377  
7 Ivanov Mikhail 2489   7 Tričkov Vasil 2353  
8 Meduna Eduard 2465   8 Kukel Imre 2305  
9 Zezulkin Jurij 2448   9 Znamenáček Květoslav 2296  
10 Orság Milan 2428   10 Modr Břetislav 2331  
11 Cífka Stanislav 2439   11 Voříšek Jaroslav 2261  
12 Plachetka Ján 2381   12 Choleva Zdeněk 2212  
13 Civín Tomáš 2419   13 Chura Jan 2237  
14 Hausner Ivan 2395   14 Hitzgerová Gabriela 2149  
15 Bělaška Přemysl 2257   15 Dubanský Bohuslav 2240  
16 Vrkoč David 2119   16 Kalous Miroslav 2097  
17   17  
18   18  
19   19  
20         20        
7 BŠŠ Frýdek-Místek 2478 8 ŠK GEOFIN Ostrava 2482
1 Azarov Sergei   2605   1 Wojtaszek Radoslaw   2593  
2 Dydyshko Viacheslav 2583   2 Jakubiec Artur 2532  
3 Antoniewski Rafal 2503   3 Jedynak Radoslaw 2500  
4 Lanka Zigurds 2494   4 Velička Petr 2492  
5 Rausis Igors 2486   5 Rašík Vítězslav 2438  
6 Jasný Stanislav 2359   6 Talla Vladimír 2407  
7 Berezjuk Sergej 2436   7 Pakleza Zbigniew 2495  
8 Jacková Jana 2358   8 Michenka Jozef 2396  
9 Rojíček Vojtěch 2346   9 Jaworski Miroslaw 2374  
10 Němcová Kateřina 2372   10 Neděla Vlastimil 2336  
11 Lahner Jakub 2294   11 Fiřt Stanislav 2315  
12 Kočiščák Jiří 2324   12 Kleberc Karel 2324  
13 Dvořák Tomáš 2287   13 Pacl Václav 2277  
14 Pecha Tomáš 2096   14 Krajina Aleš 2236  
15 Holeksa Zdeněk 2191   15 Hájek Michal 2224  
16 Benčo Pavel 2162   16 Bachořík Otto 2210  
17   17 Kander Ladislav 1965  
18   18    
19   19  
20         20        
9 TŽ Třinec A 2410 10 TŽ Třinec B 2300
1 Mišta Alexander   2539   1 Červený Petr   2353  
2 Murdzia Piotr 2481   2 Jurčík Marián 2378  
3 Jakubowski Krzysztof 2497   3 Jurčík Martin 2352  
4 Berzinsh Roland 2420   4 Růžička Petr 2286  
5 Plát Vojtěch 2398   5 Babula Milan 2298  
6 Langner Ladislav 2363   6 Worek Joanna 2293  
7 Walek Milan 2344   7 Pertlová Soňa 2217  
8 Sikora-Lerch Jan 2235   8 Kocián Karel 2219  
9 Sharashenidze Akaki 2294   9 Schoupal Patrik 2078  
10 Frolík Martin 2231   10 Staszko Martin 2044  
11 Sikorová Olga 2255   11 Kvíčala Miroslav 2077  
12 Sikora Jan 2241   12  
13 Kretek Břetislav 2246   13  
14   14  
15   15  
16   16  
17   17  
18   18  
19   19  
20         20        
11 ŠK Zikuda Turnov 2481 12 1. Novoborský ŠK 2552
1 Ftáčník Lubomír   2544   1. Hráček Zbyněk   2625  
2 Štohl Igor 2531   2. Láznička Viktor 2601  
3 Bindrich Falko 2516   3. Markoš Ján 2568  
4 Sergeev Vladimir 2508   4. Štoček Jiří 2559  
5 Žilka Štěpán 2463   5. Hába Petr 2570  
6 Lechtýnský Jiří 2451   6. Cvek Robert 2532  
7 Kulhánek Tomáš 2398   7. Kalod Radek 2494  
8 Konopka Michal 2433   8. Šimáček Pavel 2470  
9 Vološin Leonid 2449   9. Vokáč Marek 2451  
10 Kačírek Petr 2371   10. Klíma Lukáš 2439  
11 Možný Miloš 2361   11. Vrána Jan 2234  
12 Zelený Tomáš 2251   12.  
13 Vltavský Vladimír 2220   13.  
14 Hácha Aleš 2175   14  
15 Vyhnálek Bohuslav 2152   15  
16 Beneš Petr 2141   16  
17   17  
18   18  
19   19  
20         20        

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.