achov svaz esk republiky   Zpt na hlavn strnku   Pardubick kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

9.12.2019  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Turnaj dvojic v rapidu Klopoty 05.10.08

V neděli 5. října 2008 se ve výletní restauraci v Klopotech uskutečnil již 7. ročník turnaje dvojic v rapidu. I přes nižší účast oproti minulým ročníkům se sešla velmi kvalitní konkurence hráčů především z ústeckoorlického regionu. Ve vyrovnaném startovním poli, kde mezi 4. až 10. místem byl rozdíl pouhého jednoho bodu, zvítězila dvojice Vysokého Mýta Sabol - Ptáček.



7. ročník turnaje dvojic v rapid šachu KLOPOTY 2008
Organizátor: TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
Ředitel turnaje a hlavní rozhodčí: Ing. Martin Šmajzr
Hráno 5. října 2008 ve Výletní restauraci v Klopotech
Konečné pořadí 
1. (1.) Vysoké Mýto 1 (14˝ Body/15 MP)
Šach.   Jméno Rtg 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Body Part. % Rtg-Ř
1 FM Sabol Marian 2350 1 1 1 1 1 0 1 1 1 8 9 88.9 2051
2   Ptáček Luboš 2074 1 0 1 0 1 1 1 1 ˝ 9 72.2 1825
2. (3.) Lanškroun (13˝ Body/14 MP)
Šach.   Jméno Rtg 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Body Part. % Rtg-Ř
1   Pokorný Tomáš 2294 1 1 1 0 1 1 0 1 1 7 9 77.8 2061
2   Solil Roman 1983 1 1 ˝ 1 1 1 1 0 0 9 72.2 1927
3. (2.) Rapid Pce-Ústí (12˝ Body/13 MP)
Šach.   Jméno Rtg 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Body Part. % Rtg-Ř
1   Pečinka Martin 2161 1 1 0 ˝ 0 1 1 1 1 9 72.2 2042
2   Zeinert Michal 2117 1 1 ˝ ˝ 0 ˝ 1 ˝ 1 6 9 66.7 1854
4. (4.) Lipovec-Ústí (11 Body/12 MP)
Šach.   Jméno Rtg 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Body Part. % Rtg-Ř
1   Chládek Václav 2097 1 0 ˝ ˝ 1 0 ˝ ˝ ˝ 9 50.0 2073
2   Volf Jaroslav 2131 1 1 ˝ ˝ 1 0 1 1 ˝ 9 72.2 1836
5. (10.) Litomyšl (11 Body/11 MP)
Šach.   Jméno Rtg 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Body Part. % Rtg-Ř
1   Šváb Jiří 1865 0 0 1 ˝ ˝ 1 0   1 4 8 50.0 1925
2   Motáček Jan 1770 0 1 1 1 0 1 0   1 5 8 62.5 1624
6. (8.) Ústí nad Orlicí 5 (11 Body/10 MP)
Šach.   Jméno Rtg 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Body Part. % Rtg-Ř
1   Kameník David 1811   1 0 1 0 0 ˝ 1 1 8 56.3 1875
2   Kylar Pavel 1924   1 1 0 0 ˝ 0 1 1 8 56.3 1641
7. (9.) Dejvická sokolovna (10˝ Body/10 MP)
Šach.   Jméno Rtg 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Body Part. % Rtg-Ř
1   Novák Jindřich 2065 0 1 1 1 1 1 1 ˝   8 81.3 1932
2   Tlamsa Radovan 1605 0 0 0 1 1 0 0 0   2 8 25.0 1775
8. (6.) Ústí nad Orlicí 1 (10 Body/10 MP)
Šach.   Jméno Rtg 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Body Part. % Rtg-Ř
1   Holásek Pavel 2101 1 0 0 1 ˝ ˝   0 ˝ 8 43.8 1948
2   Pokorný Jan 1951 1 0 0 1 1 ˝   ˝ ˝ 8 56.3 1794
9. (7.) Letohrad (10 Body/10 MP)
Šach.   Jméno Rtg 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Body Part. % Rtg-Ř
1   Krumer Miroslav 1945 0 1 1 0 0   0 1 0 3 8 37.5 1894
2   Řehák Jiří 1842 0 1 1 1 0   0 1 1 5 8 62.5 1710
10. (5.) Ústí nad Orlicí 2 (10 Body/9 MP)
Šach.   Jméno Rtg 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Body Part. % Rtg-Ř
1   Šmajzr Martin 2153 1 0 ˝ ˝   ˝ 1 0 0 8 43.8 1941
2   Poslušný Martin 1926 1 0 ˝ 0   ˝ 1 1 ˝ 8 56.3 1797
11. (11.) Lanškroun-Ústí (5 Body/5 MP)
Šach.   Jméno Rtg 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Body Part. % Rtg-Ř
1   Palla Stanislav 1777 0 0 0   0 1 1 0 0 2 8 25.0 1849
2   Holásek Vojtěch 1100 0 0 0   0 1 0 0 0 1 8 12.5 1712
12. (12.) Ústí nad Orlicí 3 (5 Body/5 MP)
Šach.   Jméno Rtg 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Body Part. % Rtg-Ř
1   Kodytek Tomáš 1560 0   0 0 1 0 0 0 0 1 8 12.5 1864
2   Kubišta Ladislav 1250 0   0 0 1 0 1 0 0 2 8 25.0 1716
13. (13.) Ústí nad Orlicí 4 (2 Body/2 MP)
Šach.   Jméno Rtg 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Body Part. % Rtg-Ř
1   Holásek Jan 1100 0 0   0 0 0 0 0 0 0 8 0.0 1910
2   Holásek Vít 1100 0 0   0 0 0 0 0 0 0 8 0.0 1671

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.