achov svaz esk republiky   Zpt na hlavn strnku   Pardubick kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

13.12.2019  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor 1. třídy - 1. kolo 19.10.08

Prvnímu kolu Krajského přeboru 1. třídy vévodí vysoká prohra nekompletních Polabin D na domácí půdě s Lanškrounem v poměru 1,5:6,5 a určitě se nečekala ani domácí prohra 2,5:5,5 Poličky proti neúplnému Synpu. Ani další výsledky však nepostrádají na zajímavosti: Litomyšl - V.Mýto B 6:2, Č.Třebová - Letohrad 4,5:3,5, Žamberk - Chrudim B 3,5:4,5, Chotěboř - Ústí n/O. 4:4


 VÝSLEDKY 1

Výsledky 1. kola

  TJ Štefanydes Polička – Synpo Pardubice                TJ Jiskra Litomyšl – ŠK Vysoké Mýto B

                              Rozhodčí:                                                                      Rozhodčí:

   1.  Kastner O.                2145     0:1    Vobořil P.                2026            1.  Škeřík K.                   2052     1:0    Trhal T.                      2091

   2.  Lorenc O.                  2106     0:1    Outulný P.               2173            2.  Zeman M.                   2051     1/2    Kosek J.               V   2083

   3.  Houška B.                 2060     1:0    Pačovský M.           1954            3.  Pekař V.                     1964     1/2    Beneš M.                   1944

   4.  Kastner K.          H   1960     1/2    Hon J.                        1966            4.  Daniel M.            H  2080     1/2    Ptáček L.                   2062

   5.  Smejkal J.                  1902     0:1    Dytrych P.          H  1922            5.  Jirsa L.                       1962     1/2    Lipavský D.             1961

   6.  Stodola Z.                 1774     0:1    Hennig T.                 1997            6.  Bartošová L.            1884     1:0    Kosek M.                  1918

   7.  Charouz M.               1774     0:1    Hrnčiarik K.            1774            7.  Zeman L.                    2003     1:0    Trhal M.                     1902

   8.  Klíma L.                    1629     +:-                                                               8.  Kapoun M.               1835     1:0    Švécar J.                     1901

                                  2.5 : 5.5                                                                           6 : 2

       2222 ŠK Polabiny D – TJ Lanškroun       Lokomotiva Česká Třebová – TJ Spartak OEZ Letohrad

                              Rozhodčí:                                                                      Rozhodčí:

   1.  Just P.                        2034     0:1    Pokorný T.               2245            1.  Šimek J.                      2141     1/2    Černý K.              H  2146

   2.  Törvenyi R.        C   2008     0:1    Hrubeš P.                 2147            2.  Kotva M.                   2055     0:1    Veselý P.                   1922

   3.  Krejčová K.        H   1953     1/2    Petruň M.                 1974            3.  Vondra L.                  2005     0:1    Mikyska K.              1833

   4.  Bauer J.                      1839     1/2    Solil R.                      1983            4.  Čižinský P.         H  1937     1:0    Maceška B.               1918

   5.  Kouba P.                   2046     1/2    Ambrož A.          H  2112            5.  Petráž M.                   1957     1:0    Krumer M.                 1945

   6.  Vorel B.                     1739     0:1    Procházka P.           1956            6.  Borek P.                    2016     1/2    Janeček V.                 1808

   7.  Kvapil P.                  1511     0:1    Šilar L.                      1923            7.  Šimek Z.                     1852     1/2    Řehák J.                     1910

   8.  Rež M.                        1647     0:1    Šebrle J.                     1766            8.  Halbrštát D.        H  1799     1:0    Tesař J.                  H  1858

                                  1.5 : 6.5                                                                        4.5 : 3.5

SK + Sokol Žamberk – TJ ŠO a DDM Chrudim B   CHS Chotěboř – TJ Jiskra Ústí nad Orlicí

                              Rozhodčí:                                                                      Rozhodčí:

   1.  Havrlík P.                 1960     1/2    Půlpán J.                   1957            1.  Ondráček O.             2060     1/2    Volf J.                         2162

   2.  Wiesinger W.          1942     0:1    Krys J.                       2083            2.  Linhart J.                   1958     0:1    Zeinert M.            H  2126

   3.  Výprachtický D.     1693     1:0    Kokeš B.                   2048            3.  Petrus L.                   1952     1/2    Pečinka M.               2072

   4.  Kalous T.                  1861     0:1    Linhart Z.                 1935            4.  Hospodka J.             1940     0:1    Šmajzr M.                  2147

   5.  Mazura M.                 1896     0:1    Hájek J.                H  1953            5.  Zvěřina J.                   1902     0:1    Holásek P.                2100

   6.  Zámečník B.              1950     1/2    Zámečník J.               1878            6.  Krejčík T.                  1897     1:0    Mareš P.                    2122

   7.  Dungl P.                   1769     1/2    Němec B.                   1813            7.  Novotný T.               1831     1:0    Poslušný M.            1985

   8.  Kacálek K.                1794     1:0    Mužík F.                   1613            8.  Fiala M.                     1847     1:0    Smola J.                      1880

                                  3.5 : 4.5                                                                           4 : 4

Tabulka po 1. kole

               Poř.          Družstvo                                Záp    V    R    P    Body       Poč. výher     Skóre

                   1.   TJ Lanškroun                                    1    1    0    0           3               5          6.5   :  1.5

                   2.   Synpo Pardubice                                1    1    0    0           3               5          5.5   :  2.5

                   3.   TJ Jiskra Litomyšl                             1    1    0    0           3               4             6   :  2

                   4.   Lokomotiva Česká Třebová              1    1    0    0           3               3          4.5   :  3.5

                   4.   TJ ŠO a DDM Chrudim B                   1    1    0    0           3               3          4.5   :  3.5

                   6.   TJ Jiskra Ústí nad Orlicí                     1    0    1    0           1               3             4   :  4

                   6.   CHS Chotěboř                                    1    0    1    0           1               3             4   :  4

                   8.   SK + Sokol Žamberk                          1    0    0    1           0               2          3.5   :  4.5

                   8.   TJ Spartak OEZ Letohrad                  1    0    0    1           0               2          3.5   :  4.5

                 10.   TJ Štefanydes Polička                        1    0    0    1           0               2          2.5   :  5.5

                 11.   ŠK Vysoké Mýto B                            1    0    0    1           0               0             2   :  6

                 12.   2222 ŠK Polabiny D                          1    0    0    1           0               0          1.5   :  6.5

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.