achov svaz esk republiky   Zpt na hlavn strnku   Pardubick kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

5.12.2019  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor 1. třídy - 3. kolo 16.11.08

Po třetím kole Krajského přeboru 1. třídy je na čele samostatně TJ Lanškroun a na chvostě jsou stejně samostatně Polabiny D. Výsledky: Litomyšl - SYNPO 2:6, Polabiny D - Polička 3,5:4,5, Č.Třebová - V.Mýto B 4,5:3,5, Žamberk - Lanškroun 3,5:4,5, Chotěboř - Letohrad 5,5:2,5, Ústí n/O. - Chrudim B 5:3


 VÝSLEDKY 3

Výsledky 3. kola

     TJ Jiskra Litomyšl – Synpo Pardubice               2222 ŠK Polabiny D – TJ Štefanydes Polička

   1.  Škeřík K.                   2052     0:1    Vobořil P.                2026            1.  Just P.                        2034     0:1    Kastner O.                2145

   2.  Zeman M.                   2051     0:1    Outulný P.               2173            2.  Törvenyi R.         C   2008     1:0    Lorenc O.                  2106

   3.  Pekař V.                     1964     1/2    Sýkora J.                   2157            3.  Bauer J.                      1839     1:0    Houška B.                 2060

   4.  Odstrčil J.                 1963     1/2    Pačovský M.           1954            4.  Kouba P.                   2046     0:1    Švub J.                       1997

   5.  Jirsa L.                       1962     1:0    Müller P.             H  2005            5.  Vorel B.                     1739     0:1    Smejkal J.                  1902

   6.  Bartošová L.            1884     0:1    Hon J.                        1966            6.  Rež M.                        1647     1/2    Stodola Z.                 1774

   7.  Šváb J.                        1865     0:1    Dytrych P.          H  1922            7.  Pochobradský L.                1400   0:1               Charouz M.                     1774

   8.  Zeman L.                    2003     0:1    Hennig T.                 1997            8.  Rež M.                        1000     1:0    Jerman M.                  1721

                                     2 : 6                                                                           3.5 : 4.5

Lokomotiva Česká Třebová – ŠK Vysoké Mýto B         SK + Sokol Žamberk – TJ Lanškroun

   1.  Šimek J.                      2141     1:0    Kosek J.               V   2083            1.  Havrlík P.                 1960     0:1    Pokorný T.               2245

   2.  Kotva M.                   2055     1:0    Beneš M.                   1944            2.  Wiesinger W.          1942     0:1    Hrubeš P.                  2147

   3.  Vondra L.                  2005     0:1    Ptáček L.                  2062            3.  Felcman T.                 1764     1:0    Petruň M.                  1974

   4.  Čižinský P.        H   1937     1/2    Lipavský D.            1961            4.  Kalous T.                  1861     0:1    Solil R.                      1983

   5.  Petráž M.                   1957     0:1    Kosek M.                  1918            5.  Zámečník B.              1950     1:0    Procházka P.            1956

   6.  Šimek Z.                     1852     1/2    Švécar J.                    1901            6.  Dungl P.                   1769     1/2    Šilar L.                       1923

   7.  Bartoš K.             H   1850     1/2    Marek J.                     1777            7.  Kacálek K.                1794     1/2    Paukert I.                  1783

   8.  Pelcl K.                     1665     1:0    Jílek V.                      1441            8.  Brdíček D.                1691     1/2    Šebrle J.                     1766

                                  4.5 : 3.5                                                                        3.5 : 4.5

CHS Chotěboř – TJ Spartak OEZ Letohrad   TJ Jiskra Ústí nad Orlicí – TJ ŠO a DDM Chrudim B

   1.  Ondráček O.             2060     1:0    Černý K.              H  2146            1.  Volf J.                         2162     1/2    Onderek D.               2171

   2.  Linhart J.                   1958     1/2    Veselý P.                  1922            2.  Zeinert M.            H  2126     1:0    Krys J.                        2083

   3.  Petrus L.                   1952     1/2    Mikyska K.              1833            3.  Pečinka M.               2072     0:1    Linhart Z.                  1935

   4.  Hospodka J.             1940     1/2    Papáček M.              1957            4.  Šmajzr M.                  2147     1:0    Hájek J.                H  1953

   5.  Novotný T.               1831     1:0    Maceška B.               1918            5.  Mareš P.                    2122     1:0    Zámečník J.               1878

   6.  Dobšinský P.          1892     1:0    Janeček V.                 1808            6.  Poslušný M.            1985     1/2    Bartoš M.                  1733

   7.  Fiala M.                     1847     1:0    Řehák J.                     1910            7.  Pokorný J.                1951     0:1    Němec B.                   1813

   8.  Michal M.                 1778     0:1    Kylar P.               H  2037            8.  Smola J.                      1880     1:0    Celuch T.                   1801

                                  5.5 : 2.5                                                                           5 : 3

Tabulka po 3. kole

               Poř.          Družstvo                                Záp    V    R    P    Body       Poč. výher     Skóre

                   1.   TJ Lanškroun                                    3    3    0    0           9              13       16.5   :  7.5

                   2.   Synpo Pardubice                                3    2    1    0           7              13       15.5   :  8.5

                   3.   TJ Jiskra Litomyšl                             3    2    0    1           6              10          13   :  11

                   4.   Lokomotiva Česká Třebová              3    2    0    1           6               8        11.5   :  12.5

                   5.   TJ Jiskra Ústí nad Orlicí                     3    1    2    0           5              10          13   :  11

                   6.   CHS Chotěboř                                    3    1    2    0           5               9        13.5   :  10.5

                   7.   TJ ŠO a DDM Chrudim B                   3    1    1    1           4               7        11.5   :  12.5

                   8.   TJ Štefanydes Polička                        3    1    0    2           3               9           10   :  14

                   9.   ŠK Vysoké Mýto B                            3    1    0    2           3               7        11.5   :  12.5

                 10.   SK + Sokol Žamberk                          3    0    1    2           1               6           11   :  13

                 11.   TJ Spartak OEZ Letohrad                  3    0    1    2           1               5           10   :  14

                 12.   2222 ŠK Polabiny D                          3    0    0    3           0               4             7   :  17

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.