achov svaz esk republiky   Zpt na hlavn strnku   Pardubick kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

13.12.2019  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor 1. třídy - 4. kolo 30.11.08

Ani čtvrté kolo Krajského přeboru 1. třídy se neobešlo bez překvapení: SYNPO - Chrudim B 4:4, Letohrad - Ústí n/O. 4,5:3,5, Lanškroun - Chotěboř 6:2, V.Mýto B - Žamberk 4:4, Polička - Č.Třebová 3:5, Litomyšl - Polabiny D 5,5:2,5


 VÝSLEDKY 4

Výsledky 4. kola

Synpo Pardubice – TJ ŠO a DDM Chrudim B TJ Spartak OEZ Letohrad – TJ Jiskra Ústí nad Orlicí

                    Rozhodčí: Krys Jaromír                                                Rozhodčí: Papáček Miloš

   1.  Vobořil P.                 2026     1/2    Půlpán J.                   1957            1.  Černý K.              H  2146     1/2    Volf J.                         2162

   2.  Outulný P.               2173     1/2    Krys J.                       2083            2.  Mikyska K.              1833     1:0    Zeinert M.            H  2126

   3.  Sýkora J.                    2157     1:0    Kokeš B.                   2048            3.  Papáček M.               1957     1:0    Pečinka M.               2072

   4.  Seidl Z.                      1968     0:1    Linhart Z.                 1935            4.  Maceška B.               1918     0:1    Šmajzr M.                  2147

   5.  Pačovský M.            1954     0:1    Zámečník J.               1878            5.  Janeček V.                 1808     0:1    Holásek P.                2100

   6.  Hon J.                         1966     0:1    Bartoš M.                  1733            6.  Řehák J.                     1910     1:0    Mareš P.                    2122

   7.  Prokůpek M.            1943     +:-     Culek K.                   1778            7.  Tesař J.                  H  1858     1:0    Poslušný M.            1985

   8.  Hennig T.                  1997     +:-     Půlpán D.                 1250            8.  Kameník D.         H  1811     0:1    Pokorný J.                1951

                                     4 : 4                                                                           4.5 : 3.5

           TJ Lanškroun – CHS Chotěboř                       ŠK Vysoké Mýto B – SK + Sokol Žamberk

                 Rozhodčí: Pokorný Tomáš                                                 Rozhodčí: Kosek Jiří

   1.  Pokorný T.               2245     1/2    Petrus L.                   1952            1.  Trhal T.                      2091     1:0    Tuvšinbajar D.        2033

   2.  Hrubeš P.                  2147     1:0    Zvěřina J.                  1902            2.  Kosek J.               V   2083     1/2    Havrlík P.                 1960

   3.  Petruň M.                  1974     1:0    Krejčík T.                 1897            3.  Beneš M.                   1944     1/2    Wiesinger W.          1942

   4.  Solil R.                      1983     1/2    Novotný T.              1831            4.  Ptáček L.                   2062     0:1    Výprachtický D.     1693

   5.  Procházka P.            1956     1:0    Dobšinský P.          1892            5.  Lipavský D.             1961     1/2    Felcman T.                 1764

   6.  Novák M.                  1715     0:1    Fiala M.                     1847            6.  Kosek M.                  1918     1/2    Kalous T.                  1861

   7.  Šilar L.                       1923     1:0    Michal M.                 1778            7.  Trhal M.                     1902     1/2    Mazura M.                 1896

   8.  Šebrle J.                     1766     1:0    Tomek K.                  1734            8.  Marek J.                     1777     1/2    Zámečník B.              1950

                                     6 : 2                                                                              4 : 4

TJ Štefanydes Polička – Lokomotiva Česká Třebová TJ Jiskra Litomyšl – 2222 ŠK Polabiny D

                Rozhodčí: Houška František                                             Rozhodčí: Pekař Václav

   1.  Kastner O.                2145     0:1    Šimek J.                     2141            1.  Škeřík K.                   2052     1/2    Šilar L.                       2168

   2.  Lorenc O.                  2106     0:1    Vondra L.                 2005            2.  Zeman M.                   2051     1:0    Just P.                        2034

   3.  Houška B.                 2060     1:0    Čižinský P.        H  1937            3.  Pekař V.                     1964     1/2    Törvenyi R.         C   2008

   4.  Švub J.                       1997     1:0    Petráž M.                  1957            4.  Odstrčil J.                 1963     1/2    Škorpík J.                  1895

   5.  Kastner K.          H   1960     1:0    Borek P.                    2016            5.  Jirsa L.                       1962     1:0    Bauer J.                      1839

   6.  Smejkal J.                  1902     0:1    Šimek Z.                    1852            6.  Bartošová L.            1884     1/2    Kouba P.                   2046

   7.  Stodola Z.                 1774     0:1    Bartoš K.             H  1850            7.  Šváb J.                        1865     1:0    Vorel B.                     1739

   8.  Charouz M.               1774     0:1    Flos P.                       1668            8.  Kapoun M.               1835     1/2    Rež M.                        1647

                                     3 : 5                                                                           5.5 : 2.5

Tabulka po 4. kole

               Poř.          Družstvo                                Záp    V    R    P    Body       Poč. výher     Skóre

                   1.   TJ Lanškroun                                    4    4    0    0         12              18       22.5   :  9.5

                   2.   TJ Jiskra Litomyšl                             4    3    0    1           9              13       18.5   :  13.5

                   3.   Lokomotiva Česká Třebová              4    3    0    1           9              13       16.5   :  15.5

                   4.   Synpo Pardubice                                4    2    2    0           8              16       19.5   :  12.5

                   5.   TJ Jiskra Ústí nad Orlicí                     4    1    2    1           5              13       16.5   :  15.5

                   6.   TJ ŠO a DDM Chrudim B                   4    1    2    1           5              10       15.5   :  16.5

                   6.   CHS Chotěboř                                    4    1    2    1           5              10       15.5   :  16.5

                   8.   TJ Spartak OEZ Letohrad                  4    1    1    2           4               9        14.5   :  17.5

                   9.   ŠK Vysoké Mýto B                            4    1    1    2           4               8        15.5   :  16.5

                 10.   TJ Štefanydes Polička                        4    1    0    3           3              12          13   :  19

                 11.   SK + Sokol Žamberk                          4    0    2    2           2               7           15   :  17

                 12.   2222 ŠK Polabiny D                          4    0    0    4           0               4          9.5   :  22.5

 

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.