achov svaz esk republiky   Zpt na hlavn strnku   Pardubick kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

9.12.2019  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor 1. třídy - 5. kolo 14.12.08

V pátém kole Krajského přeboru 1. třídy byly dosaženy následující výsledky: Polabiny D - SYNPO 4,5:3,5, Č.Třebová - Litomyšl 3:5, Žamberk - Polička 2,5:5,5, Chotěboř - V.Mýto 3,5:4,5, Ústí n/O. - Lanškroun 4,5:3,5, Chrudim B - Letohrad 3:5


 VÝSLEDKY 5

Výsledky 5. kola

    2222 ŠK Polabiny D – Synpo Pardubice          Lokomotiva Česká Třebová – TJ Jiskra Litomyšl

                  Rozhodčí: Gonsior Evžen                                                Rozhodčí: Borek Pavel

   1.  Šilar L.                       2168     -:+     Vobořil P.                2026            1.  Šimek J.                      2141     1/2    Škeřík K.                   2052

   2.  Just P.                        2034     1:0    Outulný P.               2173            2.  Hurt L.                       2096     0:1    Zeman M.                   2051

   3.  Törvenyi R.        C   2008     1/2    Sýkora J.                   2157            3.  Čižinský P.         H  1937     0:1    Pekař V.                     1964

   4.  Krejčová K.        H   1953     1:0    Pačovský M.           1954            4.  Petráž M.                   1957     1:0    Odstrčil J.                 1963

   5.  Bauer J.                      1839     1:0    Hon J.                        1966            5.  Borek P.                    2016     1/2    Jirsa L.                       1962

   6.  Kouba P.                   2046     0:1    Hennig T.                 1997            6.  Šimek Z.                     1852     0:1    Bartošová L.            1884

   7.  Vorel B.                     1739     0:1    Janko J.                      1783            7.  Halbrštát D.        H  1799     1/2    Šváb J.                        1865

   8.  Rež M.                        1647     1:0    Hrnčiarik K.            1774            8.  Pelcl K.                     1665     1/2    Kapoun M.               1835

                                  4.5 : 3.5                                                                           3 : 5

SK + Sokol Žamberk – TJ Štefanydes Polička               CHS Chotěboř – ŠK Vysoké Mýto B

                   Rozhodčí: Kalous Tomáš                                              Rozhodčí: Krejčík Tomáš

   1.  Tuvšinbajar D.        2033     1/2    Kastner O.                2145            1.  Ondráček O.             2060     1/2    Trhal T.                      2091

   2.  Havrlík P.                 1960     0:1    Lorenc O.                 2106            2.  Linhart J.                   1958     1/2    Beneš M.                   1944

   3.  Wiesinger W.          1942     0:1    Houška B.                2060            3.  Petrus L.                   1952     1/2    Ptáček L.                   2062

   4.  Výprachtický D.     1693     0:1    Švub J.                       1997            4.  Hospodka J.             1940     1/2    Lipavský D.             1961

   5.  Felcman T.                 1764     1/2    Kastner K.          H  1960            5.  Roušar Z.             H  1951     1/2    Kosek M.                  1918

   6.  Kalous T.                  1861     0:1    Smejkal J.                  1902            6.  Zvěřina J.                   1902     0:1    Trhal M.                     1902

   7.  Mazura M.                 1896     1/2    Stodola Z.                 1774            7.  Krejčík T.                  1897     1:0    Švécar J.                     1901

   8.  Zámečník B.              1950     1:0    Charouz M.              1774            8.  Novotný T.               1831     0:1    Ondrej T.                   1576

                                  2.5 : 5.5                                                                        3.5 : 4.5

  TJ Jiskra Ústí nad Orlicí – TJ Lanškroun    TJ ŠO a DDM Chrudim B – TJ Spartak OEZ Letohrad

                    Rozhodčí: Volf Jaroslav                                                 Rozhodčí: Krys Jaromír

   1.  Volf J.                         2162     0:1    Pokorný T.               2245            1.  Půlpán J.                   1957     1/2    Černý K.              H  2146

   2.  Zeinert M.           H   2126     0:1    Hrubeš P.                 2147            2.  Krys J.                        2083     0:1    Veselý P.                   1922

   3.  Pečinka M.               2072     1:0    Petruň M.                 1974            3.  Kokeš B.                   2048     1:0    Mikyska K.              1833

   4.  Šmajzr M.                  2147     0:1    Solil R.                      1983            4.  Linhart Z.                  1935     0:1    Papáček M.               1957

   5.  Holásek P.                2100     1:0    Procházka P.           1956            5.  Hájek J.                H  1953     1/2    Maceška B.               1918

   6.  Mareš P.                    2122     1/2    Šilar L.                      1923            6.  Bartoš M.                  1733     1/2    Janeček V.                 1808

   7.  Pokorný J.                1951     1:0    Šebrle J.                     1766            7.  Němec B.                   1813     1/2    Řehák J.                     1910

   8.  Smola J.                      1880     1:0    Fabian K.                  1535            8.  Celuch T.                   1801     0:1    Kameník D.         H  1811

                                  4.5 : 3.5                                                                           3 : 5

Tabulka po 5. kole

               Poř.          Družstvo                                Záp    V    R    P    Body       Poč. výher     Skóre

                   1.   TJ Lanškroun                                    5    4    0    1         12              21          26   :  14

                   2.   TJ Jiskra Litomyšl                             5    4    0    1         12              16       23.5   :  16.5

                   3.   Lokomotiva Česká Třebová              5    3    0    2           9              14       19.5   :  20.5

                   4.   Synpo Pardubice                                5    2    2    1           8              19          23   :  17

                   5.   TJ Jiskra Ústí nad Orlicí                     5    2    2    1           8              17          21   :  19

                   6.   TJ Spartak OEZ Letohrad                  5    2    1    2           7              12       19.5   :  20.5

                   7.   ŠK Vysoké Mýto B                            5    2    1    2           7              10          20   :  20

                   8.   TJ Štefanydes Polička                        5    2    0    3           6              16       18.5   :  21.5

                   9.   CHS Chotěboř                                    5    1    2    2           5              11          19   :  21

                 10.   TJ ŠO a DDM Chrudim B                   5    1    2    2           5              11       18.5   :  21.5

                 11.   2222 ŠK Polabiny D                          5    1    0    4           3               8           14   :  26

                 12.   SK + Sokol Žamberk                          5    0    2    3           2               8        17.5   :  22.5

 

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.