achov svaz esk republiky   Zpt na hlavn strnku   Pardubick kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

12.12.2019  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor 1. třídy - 6. kolo 18.01.09

V šestém kole Krajského přeboru 1. třídy došlo na čele tabulky ke změně, když na první místo se po zaváhání Lanškrouna probojovalo družstvo Litomyšle. Výsledky: SYNPO - Letohrad 3:5, Lanškroun - Chrudim B 4:4, V.Mýto B - Ústí n/O. 4,5:3,5, Polička - Chotěboř 4,5:3,5, Litomyšl - Žamberk 6:2, Polabiny D - Č.Třebová 6,5:1,5


 VÝSLEDKY 6

Výsledky 6. kola

Synpo Pardubice – TJ Spartak OEZ Letohrad          TJ Lanškroun – TJ ŠO a DDM Chrudim B

                   Rozhodčí: Vobořil Pavel                                              Rozhodčí: Pokorný Tomáš

   1.  Vobořil P.                 2026     1/2    Černý K.              H  2146            1.  Pokorný T.               2245     1/2    Onderek D.               2171

   2.  Sýkora J.                    2157     1:0    Veselý P.                  1922            2.  Hrubeš P.                  2147     1/2    Krys J.                        2083

   3.  Seidl Z.                      1968     0:1    Mikyska K.              1833            3.  Petruň M.                  1974     1/2    Kokeš B.                   2048

   4.  Hennig T.                  1997     1/2    Papáček M.              1957            4.  Solil R.                      1983     1:0    Linhart Z.                  1935

   5.  Provazník J.             1883     0:1    Maceška B.               1918            5.  Ambrož A.           H  2112     0:1    Hájek J.                H  1953

   6.  Janko J.                      1783     1/2    Janeček V.                 1808            6.  Procházka P.            1956     1:0    Bartoš M.                  1733

   7.  Matouš R.                 1965     0:1    Kameník D.        H  1811            7.  Heger M.                   1681     0:1    Kohoutek T.             1834

   8.  Pavlovec V.              1851     1/2    Kylar P.               H  2037            8.  Šilar L.                       1923     1/2    Culek K.                    1778

                                     3 : 5                                                                              4 : 4

ŠK Vysoké Mýto B – TJ Jiskra Ústí nad Orlicí          TJ Štefanydes Polička – CHS Chotěboř

                      Rozhodčí: Kosek Jiří                                                Rozhodčí: Houška František

   1.  Trhal T.                      2091     0:1    Volf J.                         2162            1.  Kastner O.                2145     1/2    Ondráček O.             2060

   2.  Kosek J.               V   2083     1/2    Zeinert M.           H  2126            2.  Lorenc O.                  2106     1:0    Petrus L.                   1952

   3.  Beneš M.                   1944     1:0    Pečinka M.               2072            3.  Houška B.                 2060     1:0    Zvěřina J.                   1902

   4.  Ptáček L.                   2062     0:1    Šmajzr M.                  2147            4.  Švub J.                       1997     1/2    Krejčík T.                  1897

   5.  Lipavský D.             1961     1/2    Holásek P.               2100            5.  Smejkal J.                  1902     1:0    Novotný T.               1831

   6.  Kosek M.                  1918     1/2    Mareš P.                    2122            6.  Stodola Z.                 1774     1/2    Fiala M.                     1847

   7.  Trhal M.                     1902     1:0    Poslušný M.            1985            7.  Charouz M.               1774     0:1    Kajínek K.                1797

   8.  Kučera J.              H   1900     1:0    Pokorný J.                1951            8.  Navrátil L.                1695     0:1    Tomek K.                   1734

                                  4.5 : 3.5                                                                        4.5 : 3.5

  TJ Jiskra Litomyšl – SK + Sokol Žamberk       2222 ŠK Polabiny D – Lokomotiva Česká Třebová

                   Rozhodčí: Pekař Václav                                               Rozhodčí: Svršek Radomír

   1.  Škeřík K.                   2052     1:0    Tuvšinbajar D.        2033            1.  Šilar L.                       2168     1:0    Šimek J.                      2141

   2.  Zeman M.                   2051     1/2    Havrlík P.                1960            2.  Černý J.                      2091     1:0    Kotva M.                   2055

   3.  Pekař V.                     1964     1:0    Výprachtický D.     1693            3.  Trojan L.                   2084     1:0    Vondra L.                  2005

   4.  Odstrčil J.                 1963     1/2    Felcman T.                1764            4.  Just P.                        2034     1:0    Čižinský P.         H  1937

   5.  Daniel M.            H   2080     1/2    Kalous T.                  1861            5.  Törvenyi R.         C   2008     1:0    Petráž M.                   1957

   6.  Jirsa L.                       1962     1/2    Mazura M.                1896            6.  Mojžíš M.                 2026     1/2    Borek P.                    2016

   7.  Bartošová L.            1884     1:0    Zámečník B.             1950            7.  Bauer J.                      1839     1/2    Šimek Z.                     1852

   8.  Šváb J.                        1865     1:0    Jeništa J.                    1838            8.  Škroch M.                 1857     1/2    Bartoš K.             H  1850

                                     6 : 2                                                                           6.5 : 1.5

Tabulka po 6. kole

               Poř.          Družstvo                                Záp    V    R    P    Body       Poč. výher     Skóre

                   1.   TJ Jiskra Litomyšl                             6    5    0    1         15              20       29.5   :  18.5

                   2.   TJ Lanškroun                                    6    4    1    1         13              23          30   :  18

                   3.   TJ Spartak OEZ Letohrad                  6    3    1    2         10              15       24.5   :  23.5

                   4.   ŠK Vysoké Mýto B                            6    3    1    2         10              13       24.5   :  23.5

                   5.   TJ Štefanydes Polička                        6    3    0    3           9              19          23   :  25

                   6.   Lokomotiva Česká Třebová              6    3    0    3           9              14          21   :  27

                   7.   Synpo Pardubice                                6    2    2    2           8              20          26   :  22

                   8.   TJ Jiskra Ústí nad Orlicí                     6    2    2    2           8              19       24.5   :  23.5

                   9.   TJ ŠO a DDM Chrudim B                   6    1    3    2           6              13       22.5   :  25.5

                 10.   2222 ŠK Polabiny D                          6    2    0    4           6              13       20.5   :  27.5

                 11.   CHS Chotěboř                                    6    1    2    3           5              13       22.5   :  25.5

                 12.   SK + Sokol Žamberk                          6    0    2    4           2               8        19.5   :  28.5

 

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.