achov svaz esk republiky   Zpt na hlavn strnku   Pardubick kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

13.12.2019  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor 1. třídy - 7. kolo 01.02.09

V sedmém kole Krajského přeboru 1. třídy byly dosaženy tyto výsledky: Č.Třebová - SYNPO 6:2, Žamberk - Polabiny D 3:5, Chotěboř - Litomyšl 2:6, Ústí n/O. - Polička 4:4, Chrudim B - V.Mýto B 3:5, Letohrad - Lanškroun 4:4


 VÝSLEDKY 7

Výsledky 7. kola

Lokomotiva Česká Třebová – Synpo Pardubice       SK + Sokol Žamberk – 2222 ŠK Polabiny D

   1.  Šimek J.                      2141     1/2    Vobořil P.                2026            1.  Tuvšinbajar D.        2033     1:0    Šilar L.                       2168

   2.  Hurt L.                       2096     1/2    Sýkora J.                   2157            2.  Havrlík P.                 1960     1/2    Černý J.                      2091

   3.  Kotva M.                   2055     1/2    Pačovský M.           1954            3.  Wiesinger W.          1942     0:1    Trojan L.                   2084

   4.  Vondra L.                  2005     1/2    Hon J.                        1966            4.  Výprachtický D.     1693     0:1    Just P.                        2034

   5.  Čižinský P.        H   1937     +:-                                                               5.  Felcman T.                 1764     1/2    Krejčová K.        H  1953

   6.  Petráž M.                   1957     +:-                                                               6.  Kalous T.                  1861     1/2    Škorpík J.                  1895

   7.  Šimek Z.                     1852     +:-                                                               7.  Mazura M.                 1896     1/2    Mojžíš M.                 2026

   8.  Halbrštát D.       H   1799     +:-                                                               8.  Zámečník B.              1950     0:1    Bauer J.                      1839

                                     6 : 2                                                                              3 : 5

       CHS Chotěboř – TJ Jiskra Litomyšl            TJ Jiskra Ústí nad Orlicí – TJ Štefanydes Polička

   1.  Linhart J.                   1958     0:1    Škeřík K.                  2052            1.  Volf J.                         2162     1/2    Kastner O.                2145

   2.  Petrus L.                   1952     1:0    Zeman M.                  2051            2.  Zeinert M.            H  2126     1/2    Lorenc O.                  2106

   3.  Zvěřina J.                   1902     0:1    Pekař V.                    1964            3.  Pečinka M.               2072     1/2    Houška B.                 2060

   4.  Krejčík T.                  1897     1/2    Odstrčil J.                 1963            4.  Šmajzr M.                  2147     1:0    Švub J.                       1997

   5.  Novotný T.               1831     0:1    Daniel M.            H  2080            5.  Holásek P.                2100     1:0    Kastner K.           H  1960

   6.  Fiala M.                     1847     1/2    Jirsa L.                       1962            6.  Mareš P.                    2122     0:1    Smejkal J.                  1902

   7.  Kajínek K.                1797     0:1    Bartošová L.            1884            7.  Poslušný M.            1985     1/2    Stodola Z.                 1774

   8.  Michal M.                 1778     0:1    Šváb J.                       1865            8.  Smola J.                      1880     0:1    Charouz M.               1774

                                     2 : 6                                                                              4 : 4

TJ ŠO a DDM Chrudim B – ŠK Vysoké Mýto B       TJ Spartak OEZ Letohrad – TJ Lanškroun

   1.  Půlpán J.                   1957     0:1    Trhal T.                      2091            1.  Černý K.              H  2146     1/2    Pokorný T.               2245

   2.  Krys J.                        2083     1/2    Kosek J.               V   2083            2.  Veselý P.                   1922     -:+     Petruň M.                  1974

   3.  Kokeš B.                   2048     1/2    Beneš M.                   1944            3.  Mikyska K.              1833     1:0    Solil R.                      1983

   4.  Linhart Z.                  1935     1:0    Ptáček L.                  2062            4.  Papáček M.               1957     0:1    Ambrož A.           H  2112

   5.  Hájek J.                H   1953     1/2    Lipavský D.            1961            5.  Maceška B.               1918     1/2    Procházka P.            1956

   6.  Zámečník J.               1878     0:1    Trhal M.                    1902            6.  Janeček V.                 1808     1/2    Šilar L.                       1923

   7.  Bartoš M.                  1733     0:1    Sabolová G.       H  1869            7.  Kameník D.         H  1811     1:0    Paukert I.                  1783

   8.  Němec B.                   1813     1/2    Sabolová K.             1562            8.  Kylar P.               H  2037     1/2    Šebrle J.                     1766

                                     3 : 5                                                                              4 : 4

Tabulka po 7. kole

               Poř.          Družstvo                                Záp    V    R    P    Body       Poč. výher     Skóre

                   1.   TJ Jiskra Litomyšl                             7    6    0    1         18              25       35.5   :  20.5

                   2.   TJ Lanškroun                                    7    4    2    1         14              25          34   :  22

                   3.   ŠK Vysoké Mýto B                            7    4    1    2         13              16       29.5   :  26.5

                   4.   Lokomotiva Česká Třebová              7    4    0    3         12              18          27   :  29

                   5.   TJ Spartak OEZ Letohrad                  7    3    2    2         11              17       28.5   :  27.5

                   6.   TJ Štefanydes Polička                        7    3    1    3         10              21          27   :  29

                   7.   TJ Jiskra Ústí nad Orlicí                     7    2    3    2           9              21       28.5   :  27.5

                   8.   2222 ŠK Polabiny D                          7    3    0    4           9              16       25.5   :  30.5

                   9.   Synpo Pardubice                                7    2    2    3           8              20          28   :  28

                 10.   TJ ŠO a DDM Chrudim B                   7    1    3    3           6              14       25.5   :  30.5

                 11.   CHS Chotěboř                                    7    1    2    4           5              14       24.5   :  31.5

                 12.   SK + Sokol Žamberk                          7    0    2    5           2               9        22.5   :  33.5

 

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.