achov svaz esk republiky   Zpt na hlavn strnku   Pardubick kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

5.12.2019  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor 2. třídy východ - 1. kolo 12.10.08

V prvním kole Krajského přeboru 2. třídy východ byly dosaženy tyto výsledky: Žamberk B - Žamberk C 4:4, M.Třebová - Lanškroun B 5:3, Choceň - Svitavy B 6:2, Svitavy B - Jablonné n/O. 2,5:5,5, Č.Třebová B - Kunvald 5:3, Ústí n/O. B - Ústí n/O. C 6,5:1,5


 VÝSLEDKY 1

Výsledky 1. kola

SK+Sokol Žamberk B – SK+Sokol Žamberk C    TJ Slovan Moravská Třebová – TJ Lanškroun B

   1.  Havrlík P.           V   1904     1/2    Kalous T.            V   1861            1.  Urbášek O.          H  2022     0:1    Pokorný T.          V   2294

   2.  Martinec J.                1743     1/2    Výprachtický D.V  1693            2.  Sojma Z.                     1949     1/2    Švub J.                  H  1978

   3.  Kacálek K.                1794     1/2    Dungl P.                   1769            3.  Grepl P.                     1846     1:0    Solil R.                 V   1983

   4.  Brdíček D.                1691     1/2    Felcman T.           V   1764            4.  Glöckner J.          H  1897     1/2    Šilar L.                       1909

   5.  Kopal V.                    1479     1/2    Felcman M.               1514            5.  Chvojka A.               1720     1:0    Paukert I.                  1783

   6.  Mazura J.                   1612     1/2    Lorenc J.                   1583            6.  Vícha K.                    1678     1:0    Šebrle J.                     1766

   7.  Chmelík R.                1000     1/2    Malá M.                     1448            7.  Cedzo Š.                    1725     1/2    Fabian K.                  1535

   8.  Hurdes E.                  1487     1/2    Dunglová N.           1367            8.  Endl V.                      1625     1/2    Marek M.                   1688

                                     4 : 4                                                                              5 : 3

           Spartak Choceň – ŠK Svitavy B                         ŠK Svitavy A – TJ Jablonné nad Orlicí

   1.  Kučera J.                    1900     1:0    Pressl L.                   1568            1.  Pekař V.               H  1983     1/2    Černý K.                    1974

   2.  Vavroušek P.           1827     0:1    Svatoš Z.                   1667            2.  Černý J.                      1902     0:1    Papáček M.         H  1909

   3.  Weis L.                      1803     1:0    Jedlička E.                1680            3.  Maděra S.                  1833     1/2    Maceška B.          H  1918

   4.  Janeček V.           H   1808     1:0    Baláž J.                      1539            4.  Havel F.                     1796     1:0    Tesař J.                       1858

   5.  Janeček F.                  1666     0:1    Riedl V.                     1648            5.  Bartoš K.                   1850     0:1    Filip L.                      1741

   6.  Navrátil V.                1746     1:0    Krušina A.               1518            6.  Rosenkranz J.           1739     1/2    Černohous J.            1709

   7.  Šmejdíř W.                1628     1:0    Konečný T.              1100            7.  Krušina P.                1516     0:1    Kubíček V.               1647

   8.  Ernes J.                      1959     1:0    Doláková M.           1100            8.  Vodička S.                1100     0:1    Vaníček J.                  1000

                                     6 : 2                                                                           2.5 : 5.5

Lokomotiva Česká Třebová B – ŠO K a.s. Kunvald TJ Jiskra Ústí n. Orlicí B – TJ Jiskra Ústí n. Orlicí C

   1.  Kotva M.             V   2020     1:0    Vymetálek P.           1787            1.  Pečinka M.          V   2161     1:0    Glembek B.               1722

   2.  Borek P.              V   1880     1/2    Merta M.              H  1793            2.  Volf J.                    V   2131     1:0    Dostál L.                   1613

   3.  Šimek Z.                     1887     1/2    Merta J.                H  1826            3.  Mareš P.               V   2105     1:0    Kodytek T.               1560

   4.  Pěkník M.           H   1866     1:0    Dvořák E.                 1897            4.  Kylar P.                     1924     1:0    Jániš P.                      1555

   5.  Petrželka K.             1855     1/2    Lacko D.             H  1786            5.  Kameník D.              1811     1:0    Kapoun V.                1360

   6.  Gregor P.                  1640     0:1    Krupica Z.                1250            6.  Mareš P.                    1692     1/2    Nejedlý L.                1324

   7.  Flos P.                       1668     1/2    Štěpán S.                   1674            7.  Vencl J.                      1775     1:0    John P.                       1332

   8.  Jasanský K.              1820     1:0    Rusz G.                     1615            8.  Écsiová D.                1489     0:1    Kokula F.                  1100

                                     5 : 3                                                                           6.5 : 1.5

Tabulka po 1. kole

               Poř.          Družstvo                                Záp    V    R    P    Body       Poč. výher     Skóre

                   1.   TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B                 1    1    0    0           3               6          6.5   :  1.5

                   2.   Spartak Choceň                                 1    1    0    0           3               6             6   :  2

                   3.   TJ Jablonné nad Orlicí                       1    1    0    0           3               4          5.5   :  2.5

                   4.   TJ Slovan Moravská Třebová            1    1    0    0           3               3             5   :  3

                   4.   Lokomotiva Česká Třebová B           1    1    0    0           3               3             5   :  3

                   6.   SK+Sokol Žamberk C                         1    0    1    0           1               0             4   :  4

                   6.   SK+Sokol Žamberk B                         1    0    1    0           1               0             4   :  4

                   8.   ŠK Svitavy B                                     1    0    0    1           0               2             2   :  6

                   9.   ŠO K a.s. Kunvald                              1    0    0    1           0               1             3   :  5

                   9.   TJ Lanškroun B                                 1    0    0    1           0               1             3   :  5

                 11.   ŠK Svitavy A                                     1    0    0    1           0               1          2.5   :  5.5

                 12.   TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C                 1    0    0    1           0               1          1.5   :  6.5

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.