achov svaz esk republiky   Zpt na hlavn strnku   Pardubick kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

9.12.2019  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor 2. třídy východ - 4. kolo 07.12.08

Čtvrté kolo Krajského přeboru 2. třídy východ přineslo tyto výsledky: Žamberk C - Kunvald 4,5:3,5, Jablonné n/O. - Ústí n/O. C 6:2, Svitavy B - Ústí n/O. B 0:8, Lanškroun B - Č.Třebová B 5:3, Žamberk B - Svitavy A 5:3, M.Třebová - Choceň 6:2


 VÝSLEDKY 4

Výsledky 4. kola

SK+Sokol Žamberk C – ŠO K a.s. Kunvald   TJ Jablonné nad Orlicí – TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C

   1.  Kalous T.            V   1861     1:0    Merta M.              H  1793            1.  Černý K.                    1974     1/2    Mikyska K.         H  1833

   2.  Výprachtický D.V  1693     1/2    Merta J.                H  1826            2.  Papáček M.         H  1909     1:0    Halbrštát D.             1818

   3.  Dungl P.                   1769     1/2    Dvořák E.                 1897            3.  Maceška B.          H  1918     1:0    Glembek B.               1722

   4.  Felcman T.           V   1764     1:0    Hodek R.                  1685            4.  Tesař J.                       1858     0:1    Fangl J.                      1659

   5.  Felcman M.               1514     0:1    Krupica Z.                1250            5.  Filip L.                      1741     1:0    Dostál L.                   1613

   6.  Malá M.                     1448     1:0    Tobiška J.                 1756            6.  Kubíček V.               1647     1/2    Kodytek T.               1560

   7.  Dunglová N.            1367     1/2    Štěpán S.                   1674            7.  Černý V.                    1579     1:0    Jániš P.                      1555

   8.  Kainek J.                   1364     0:1    Rusz G.                     1615            8.  Vaníček J.                  1000     1:0    Kapoun V.                1360

                                  4.5 : 3.5                                                                           6 : 2

ŠK Svitavy B – TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B        TJ Lanškroun B – Lokomotiva Česká Třebová B

   1.  Svatoš Z.                   1667     0:1    Pečinka M.         V   2161            1.  Solil R.                 V   1983     0:1    Borek P.               V   1880

   2.  Jedlička E.                1680     0:1    Volf J.                   V   2131            2.  Šilar L.                       1909     0:1    Šimek Z.                     1887

   3.  Baláž J.                       1539     0:1    Mareš P.              V   2105            3.  Paukert I.                  1783     1:0    Petrželka K.             1855

   4.  Riedl V.                     1648     0:1    Blaško Š.                  1949            4.  Šebrle J.                     1766     1/2    Gregor P.                  1640

   5.  Krušina A.                1518     0:1    Kylar P.                    1924            5.  Fabian K.                  1535     1:0    Pelcl K.                     1665

   6.  Kozák D.                   1308     0:1    Smola J.                     1880            6.  Marek M.                   1688     1/2    Jasanský K.              1820

   7.  Konečný T.               1100     0:1    Kameník D.              1811            7.  Palla S.                 H  1777     1:0    Kovář V.                    1250

   8.  Šmíd L.                      1100     0:1    Mareš P.                    1692            8.  Krátký J.                    1469     1:0    Paluda J.                    1493

                                     0 : 8                                                                              5 : 3

      SK+Sokol Žamberk B – ŠK Svitavy A             TJ Slovan Moravská Třebová – Spartak Choceň

   1.  Havrlík P.           V   1904     0:1    Pekař V.               H  1983            1.  Urbášek O.          H  2022     1/2    Kučera J.                    1900

   2.  Veselý P.             H   1925     1:0    Maděra S.                  1833            2.  Endl V.                      1995     1:0    Vavroušek P.           1827

   3.  Wiesinger W.    V   1942     1:0    Havel F.                    1796            3.  Sojma Z.                     1949     1:0    Janeček V.            H  1808

   4.  Zámečník B.              1950     1:0    Bartoš K.                  1850            4.  Grepl P.                     1846     1:0    Janeček F.                  1666

   5.  Martinec J.                1743     1/2    Rosenkranz J.          1739            5.  Glöckner J.          H  1897     1:0    Navrátil V.                1746

   6.  Brdíček D.                1691     1/2    Krušina P.                1516            6.  Cedzo Š.                    1725     1:0    Šmejdíř W.                1628

   7.  Jeništa J.                    1838     0:1    Strachoň L.              1753            7.  Endl V.                      1625     0:1    Fišer V.                      1000

   8.  Kopal V.                    1479     1:0    Čuma J.                      1559            8.  Nečesánek J.             1000     1/2    Hrabčák A.               1000

                                     5 : 3                                                                              6 : 2

Tabulka po 4. kole

               Poř.          Družstvo                                Záp    V    R    P    Body       Poč. výher     Skóre

                   1.   TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B                 4    4    0    0         12              26       28.5   :  3.5

                   2.   SK+Sokol Žamberk B                         4    3    1    0         10              13          20   :  12

                   3.   TJ Slovan Moravská Třebová            4    3    0    1           9              17          21   :  11

                   4.   Lokomotiva Česká Třebová B           4    3    0    1           9              15          20   :  12

                   5.   TJ Lanškroun B                                 4    3    0    1           9              14          19   :  13

                   6.   SK+Sokol Žamberk C                         4    2    1    1           7               7           14   :  18

                   7.   TJ Jablonné nad Orlicí                       4    2    0    2           6              10          15   :  17

                   8.   Spartak Choceň                                 4    1    0    3           3              10          13   :  19

                   9.   ŠK Svitavy A                                     4    1    0    3           3               8        13.5   :  18.5

                 10.   ŠO K a.s. Kunvald                              4    1    0    3           3               7           13   :  19

                 11.   TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C                 4    0    0    4           0               4             9   :  23

                 12.   ŠK Svitavy B                                     4    0    0    4           0               3             6   :  26

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.