achov svaz esk republiky   Zpt na hlavn strnku   Pardubick kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

5.12.2019  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor 2. třídy východ - 6. kolo 11.01.09

V šestém kole Krajského přeboru 2. třídy východ byly dosaženy tyto výsledky: Žamberk C - Jablonné n/O. 3:5, Svitavy B - Kunvald 1,5:6,5, Lanškroun B - Ústí n/O. C 5,5:2,5, Žamberk B - Ústí n/O. B 3,5:4,5, M.Třebová - Č.Třebová B 4:4, Choceň - Svitavy A 4:4


 VÝSLEDKY 6

Výsledky 6. kola

SK+Sokol Žamberk C – TJ Jablonné nad Orlicí             ŠK Svitavy B – ŠO K a.s. Kunvald

   1.  Kalous T.            V   1861     1/2    Černý K.                   1974            1.  Svatoš Z.                   1667     1/2    Vymetálek P.            1787

   2.  Výprachtický D.V  1693     1/2    Papáček M.         H  1909            2.  Jedlička E.                1680     0:1    Merta M.              H  1793

   3.  Dungl P.                   1769     1:0    Maceška B.         H  1918            3.  Baláž J.                       1539     0:1    Merta J.                 H  1826

   4.  Felcman T.           V   1764     1:0    Filip L.                      1741            4.  Riedl V.                     1648     0:1    Dvořák E.                 1897

   5.  Felcman M.               1514     0:1    Kubíček V.               1647            5.  Kozák D.                   1308     1/2    Hodek R.                   1685

   6.  Malá M.                     1448     0:1    Sysr P.                 H  1628            6.  Kučera J.                    1250     0:1    Tobiška J.                  1756

   7.  Dunglová N.            1367     0:1    Vorlíček P.               1579            7.  Konečný T.               1100     0:1    Rusz G.                      1615

   8.  Belobrad J.                1000     0:1    Vaníček J.                 1000            8.  Hábík J.                     1100     1/2    Krčmář S.                   1500

                                     3 : 5                                                                           1.5 : 6.5

TJ Lanškroun B – TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C SK+Sokol Žamberk B – TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B

   1.  Pokorný T.         V   2294     1/2    Poslušný R.             1773            1.  Havrlík P.           V   1904     1/2    Volf J.                    V   2131

   2.  Solil R.                V   1983     1:0    Fangl J.                      1659            2.  Wiesinger W.     V   1942     0:1    Mareš P.               V   2105

   3.  Šilar L.                       1909     1:0    Dostál L.                  1613            3.  Zámečník B.              1950     1/2    Kylar P.                     1924

   4.  Paukert I.                  1783     1:0    Kodytek T.               1560            4.  Martinec J.                1743     1/2    Smola J.                      1880

   5.  Šebrle J.                     1766     1:0    Jániš P.                      1555            5.  Kacálek K.                1794     1/2    Kameník D.              1811

   6.  Novotný K.              1638     0:1    Kapoun V.                1360            6.  Brdíček D.                1691     0:1    Řehák J.                H  1842

   7.  Palla S.                H   1777     1:0    Nejedlý L.                1324            7.  Vohník M.                1689     1/2    Mareš P.                    1692

   8.  Štefl S.                        1534     0:1    John P.                      1332            8.  Kopal V.                    1479     1:0    Taslar K.                    1689

                                  5.5 : 2.5                                                                        3.5 : 4.5

Slovan Moravská Třebová – Lokomotiva Česká Třebová B Spartak Choceň – ŠK Svitavy A

   1.  Urbášek O.         H   2022     0:1    Kotva M.             V   2020            1.  Kučera J.                    1900     1/2    Maděra S.                  1833

   2.  Endl V.                      1995     0:1    Pěkník M.           H  1866            2.  Vavroušek P.           1827     1:0    Havel F.                     1796

   3.  Sojma Z.                     1949     1/2    Petrželka K.             1855            3.  Janeček V.            H  1808     1/2    Bartoš K.                   1850

   4.  Grepl P.                     1846     1:0    Gregor P.                  1640            4.  Janeček F.                  1666     0:1    Rosenkranz J.           1739

   5.  Glöckner J.         H   1897     1:0    Flos P.                       1668            5.  Navrátil V.                1746     0:1    Krušina P.                1516

   6.  Chvojka A.               1720     1/2    Pelcl K.                     1665            6.  Šmejdíř W.                1628     1/2    Strachoň L.               1753

   7.  Vícha K.                    1678     1/2    Jasanský K.              1820            7.  Fišer V.                      1000     1:0    Čuma J.                       1559

   8.  Cedzo Š.                    1725     1/2    Kovář V.                   1250            8.  Siegel J.                     1731     1/2    Velešík M.                1100

                                     4 : 4                                                                              4 : 4

Tabulka po 6. kole

               Poř.          Družstvo                                Záp    V    R    P    Body       Poč. výher     Skóre

                   1.   TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B                 6    6    0    0         18              30          38   :  10

                   2.   TJ Slovan Moravská Třebová            6    4    1    1         13              24       30.5   :  17.5

                   3.   TJ Lanškroun B                                 6    4    0    2         12              19       27.5   :  20.5

                   4.   Lokomotiva Česká Třebová B           6    3    2    1         11              20          28   :  20

                   5.   SK+Sokol Žamberk B                         6    3    2    1         11              17       27.5   :  20.5

                   6.   TJ Jablonné nad Orlicí                       6    3    0    3           9              15       23.5   :  24.5

                   7.   ŠO K a.s. Kunvald                              6    3    0    3           9              14          24   :  24

                   8.   Spartak Choceň                                 6    2    1    3           7              15       21.5   :  26.5

                   9.   SK+Sokol Žamberk C                         6    2    1    3           7              11       20.5   :  27.5

                 10.   ŠK Svitavy A                                     6    1    1    4           4              12          20   :  28

                 11.   TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C                 6    1    0    5           3              10       16.5   :  31.5

                 12.   ŠK Svitavy B                                     6    0    0    6           0               5        10.5   :  37.5

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.