achov svaz esk republiky   Zpt na hlavn strnku   Pardubick kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

12.12.2019  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor 2. třídy východ - 7. kolo 25.01.09

V sedmém kole Krajského přeboru 2. třídy východ byly dosaženy tyto výsledky: Svitavy A - Žamberk C 4,5:3,5, Č.Třebová B - Choceň 4,5:3,5, Ústí n/O. B - M.Třebová 5,5:3,5, Ústí n/O. C - Žamberk B 3,5:4,5, Kunvald - Lanškroun B 2:6, Jablonné n/O. - Svitavy B 6,5:1,5


 VÝSLEDKY 7

Výsledky 7. kola

      ŠK Svitavy A – SK+Sokol Žamberk C            Lokomotiva Česká Třebová B – Spartak Choceň

   1.  Pekař V.               H   1983     0:1    Kalous T.            V   1861            1.  Pěkník M.           H  1866     0:1    Kučera J.                    1900

   2.  Maděra S.                  1833     0:1    Výprachtický D.     1693            2.  Gregor P.                  1640     0:1    Vavroušek P.           1827

   3.  Havel F.                     1796     1/2    Dungl P.                   1769            3.  Flos P.                       1668     1:0    Janeček V.            H  1808

   4.  Bartoš K.                   1850     1/2    Felcman T.           V   1764            4.  Pelcl K.                     1665     1/2    Janeček F.                  1666

   5.  Rosenkranz J.           1739     1:0    Lorenc J.                   1583            5.  Jasanský K.              1820     1:0    Navrátil V.                1746

   6.  Krušina P.                1516     1:0    Malá M.                     1448            6.  Kovář V.                    1250     1:0    Šmejdíř W.                1628

   7.  Čuma J.                       1559     1:0    Dunglová N.           1367            7.  Paluda J.                    1493     0:1    Ernes J.                      1959

   8.  Velešík M.                1100     1/2    Lorenc A.                 1100            8.  Vaňous P.                 1433     1:0    Bakeš D.                    1000

                                  4.5 : 3.5                                                                        4.5 : 3.5

Jiskra Ústí nad Orlicí B – Slovan Moravská Třebová Jiskra Ústí nad Orlicí C – SK+Sokol Žamberk B

   1.  Pečinka M.         V   2161     1:0    Urbášek O.         H  2022            1.  Pokorný J.                1951     0:1    Havrlík P.           V   1904

   2.  Mareš P.              V   2105     1/2    Sojma Z.                    1949            2.  Mikyska K.         H  1833     1:0    Zámečník B.              1950

   3.  Kylar P.                     1924     1/2    Grepl P.                    1846            3.  Halbrštát D.             1818     0:1    Kacálek K.                1794

   4.  Smola J.                      1880     1/2    Glöckner J.         H  1897            4.  Glembek B.               1722     0:1    Brdíček D.                1691

   5.  Kameník D.              1811     1/2    Chvojka A.              1720            5.  Fangl J.                      1659     1/2    Jeništa J.                    1838

   6.  Řehák J.               H   1842     1:0    Vícha K.                    1678            6.  Dostál L.                   1613     0:1    Kopal V.                    1479

   7.  Mareš P.                    1692     1:0    Cedzo Š.                    1725            7.  Kodytek T.               1560     1:0    Hurdes E.                  1487

   8.  Taslar K.                    1689     1/2    König M.                  1570            8.  Kapoun V.                1360     1:0    Janeček M.                1478

                                  5.5 : 2.5                                                                        3.5 : 4.5

      ŠO K a.s. Kunvald – TJ Lanškroun B                     TJ Jablonné nad Orlicí – ŠK Svitavy B

   1.  Keprta S.             H   1984     1/2    Švub J.                 H  1978            1.  Černý K.                    1974     1/2    Svatoš Z.                   1667

   2.  Vymetálek P.            1787     0:1    Solil R.                V   1983            2.  Papáček M.         H  1909     1/2    Jedlička E.                1680

   3.  Dvořák E.                 1897     0:1    Šilar L.                      1909            3.  Maceška B.          H  1918     1:0    Baláž J.                       1539

   4.  Hodek R.                   1685     0:1    Šebrle J.                     1766            4.  Filip L.                      1741     1:0    Riedl V.                     1648

   5.  Tobiška J.                  1756     1/2    Marek M.                  1688            5.  Kubíček V.               1647     1:0    Krušina A.                1518

   6.  Štěpán S.                   1674     1/2    Marek J.                     1570            6.  Sysr P.                  H  1628     1/2    Kozák D.                   1308

   7.  Rusz G.                      1615     1/2    Palla S.                H  1777            7.  Vorlíček P.               1579     1:0    Kučera J.                    1250

   8.  Rusz R.                      1534     0:1    Krátký J.                   1469            8.  Vaníček J.                  1000     1:0    Konečný T.               1100

                                     2 : 6                                                                           6.5 : 1.5

Tabulka po 7. kole

               Poř.          Družstvo                                Záp    V    R    P    Body       Poč. výher     Skóre

                   1.   TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B                 7    7    0    0         21              33       43.5   :  12.5

                   2.   TJ Lanškroun B                                 7    5    0    2         15              23       33.5   :  22.5

                   3.   Lokomotiva Česká Třebová B           7    4    2    1         14              24       32.5   :  23.5

                   4.   SK+Sokol Žamberk B                         7    4    2    1         14              21          32   :  24

                   5.   TJ Slovan Moravská Třebová            7    4    1    2         13              24          33   :  23

                   6.   TJ Jablonné nad Orlicí                       7    4    0    3         12              20          30   :  26

                   7.   ŠO K a.s. Kunvald                              7    3    0    4           9              14          26   :  30

                   8.   Spartak Choceň                                 7    2    1    4           7              18          25   :  31

                   9.   ŠK Svitavy A                                     7    2    1    4           7              15       24.5   :  31.5

                 10.   SK+Sokol Žamberk C                         7    2    1    4           7              13          24   :  32

                 11.   TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C                 7    1    0    6           3              13          20   :  36

                 12.   ŠK Svitavy B                                     7    0    0    7           0               5           12   :  44

 

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.