achov svaz esk republiky   Zpt na hlavn strnku   Pardubick kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

13.12.2019  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor 2. třídy západ - 1. kolo 12.10.08

V prvním kole Krajského přeboru 2. třídy západ byly dosaženy tyto výsledky: AKIS - Teenagers 3,5:4,5, Chrudim C - V.Mýto C 2,5:5,5, Hlinsko - Polabiny F 7,5:0,5, Polabiny E - Choceň B 4:4, H.Městec - Bohemia B 5:3, Polička B - Polička C 3,5:4,5


 VÝSLEDKY 1

Výsledky 1. kola

     AKIS Pardubice – ŠK Rapid Teenagers            TJ ŠO a DDM Chrudim C – ŠK Vysoké Mýto C

   1.  Vobořil P.           V   2027     1/2    Provazník J.             1891            1.  Pokorný Z.          H  2319     1/2    Sabolová G.        H  1904

   2.  Seidl Z.                V   1968     1/2    Janko J.                      1836            2.  Němec B.                   1813     1/2    Lipavský D.       V   1961

   3.  Hennig T.                  1997     1/2    Kraus O.                   1595            3.  Mrha J.                       1740     1:0    Švécar J.                     1901

   4.  Hrnčiarik K.             1844     0:1    Zoubek D.                1621            4.  Sokol P.                    1633     1/2    Ondrej T.                   1576

   5.  Matouš R.                 1870     1:0    Marcinko P.             1401            5.  Mužík F.                    1613     0:1    Marek J.                     1777

   6.  Pavlovec V.              1851     1/2    Halousek J.              1460            6.  Celuch T.                   1801     0:1    Ptáček M.                  1805

   7.  Pyskatý J.                 1811     1/2    Svítil R.                    1555            7.  Zelený F.                   1545     0:1    Sabolová K.             1562

   8.  Pyskatý J.                 1782     0:1    Jakoubek J.               1000            8.  Nečina J.                    1333     0:1    Borovec O.               1000

                                  3.5 : 4.5                                                                        2.5 : 5.5

    ŠO DDM Hlinsko – 2222 ŠK Polabiny F                 2222 ŠK Polabiny E – Spartak Choceň B

   1.  Zámečník J.         H   1867     1:0    Adamů M.                 1000            1.  Bělohlav J.                1989     1:0    Starý S.                      1411

   2.  Dvořák S.                  1899     1:0    Liduch M.                1000            2.  Bauer J.                 V   1817     1:0    Marinov P.               1765

   3.  Kadlec P.                  1906     1/2    Liduch F.                  1558            3.  Kouba P.                   2001     0:1    Nikl L.                       1758

   4.  Vojanec H.                1705     1:0    Melichar V.              1257            4.  Vorel B.                     1700     1/2    Doseděl Z.                1673

   5.  Štorek L.                   1709     1:0    Kroupa T.                 1000            5.  Kvapil P.                  1511     0:1    Nedelčev R.              1553

   6.  Balek J.                      1645     1:0    Outrata O.                1346            6.  Krejčí J.                     1605     1/2    Šlégr M.                     1550

   7.  Malý M.                     1528     1:0    Plecháč J.                  1416            7.  Dudek V.                   1725     1:0    Novák M.                  1100

   8.  Adámek F.           H   1000     1:0    Plodík M.                 1000            8.  Londinová J.            1000     0:1    Hrabčák A.               1000

                                  7.5 : 0.5                                                                           4 : 4

Jiskra Heřmanův Městec – ŠK Bohemia Pardubice B Štefanydes Polička B – Štefanydes Polička C

   1.  Pačovský M.      H   1938     0:1    Nadrchal T.              1984            1.  Zeman A.                   2005     0:1    Komárek D.         H  2141

   2.  Starý L.                      1870     0:1    Horáček M.              1934            2.  Smejkal J.             V   1902     0:1    Stodolová K.      H  2001

   3.  Hon J.                   H   1893     1:0    Mazura T.                  1962            3.  Navrátil L.                1695     1/2    Stodola M.                1579

   4.  Müller P.                   1913     1:0    Kučera A.                 1734            4.  Sodomka A.              1582     1/2    Stodola J.                  1456

   5.  Šindelář P.                1858     1:0    Juchelka P.               1644            5.  Schaffer D.                 1418     1/2    Marek K.                   1503

   6.  Skokan J.                   1965     0:1    Kotlant T.                 1727            6.  Buchta M.                 1335     1:0    Klíma P.                    1000

   7.  Přibyl J.                     1881     1:0    Zelenka P.                1539            7.  Zeman A.                   1555     0:1    Pospíšil P.               1000

   8.  Kýhos A.            H   1800     1:0    Voldánová B.          1294            8.  Petrásek J.                 1100     1:0    Matouš P.                 1000

                                     5 : 3                                                                           3.5 : 4.5

Tabulka po 1. kole

               Poř.          Družstvo                                Záp    V    R    P    Body       Poč. výher     Skóre

                   1.   ŠO DDM Hlinsko                               1    1    0    0           3               7          7.5   :  0.5

                   2.   TJ Jiskra Heřmanův Městec               1    1    0    0           3               5             5   :  3

                   3.   ŠK Vysoké Mýto C                            1    1    0    0           3               4          5.5   :  2.5

                   4.   TJ Štefanydes Polička C                    1    1    0    0           3               3          4.5   :  3.5

                   5.   ŠK Rapid Teenagers                           1    1    0    0           3               2          4.5   :  3.5

                   6.   Spartak Choceň B                              1    0    1    0           1               3             4   :  4

                   6.   2222 ŠK Polabiny E                          1    0    1    0           1               3             4   :  4

                   8.   ŠK Bohemia Pardubice B                    1    0    0    1           0               3             3   :  5

                   9.   TJ Štefanydes Polička B                    1    0    0    1           0               2          3.5   :  4.5

                 10.   AKIS Pardubice                                  1    0    0    1           0               1          3.5   :  4.5

                 11.   TJ ŠO a DDM Chrudim C                   1    0    0    1           0               1          2.5   :  5.5

                 12.   2222 ŠK Polabiny F                           1    0    0    1           0               0          0.5   :  7.5

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.