achov svaz esk republiky   Zpt na hlavn strnku   Pardubick kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

13.12.2019  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor 2. třídy západ - 2. kolo 09.11.08

Ve druhém kole Krajského přeboru 2. třídy západ byly dosaženy tyto výsledky: Teenagers - Polička C 4:4, Bohemia B - Polička B 5:3, Choceň B - H.Městec 0,5:7,5, Polabiny F - Polabiny E 1:7, V.Mýto C - Hlinsko 3:5, AKIS - Chrudim C 6:2


 VÝSLEDKY 2

Výsledky 2. kola

ŠK Rapid Teenagers – TJ Štefanydes Polička C ŠK Bohemia Pardubice B – TJ Štefanydes Polička B

   1.  Janko J.                      1836     0:1    Komárek D.        H  2141            1.  Nadrchal T.               1984     1/2    Zeman A.                   2005

   2.  Kraus O.                    1595     1:0    Stodola Z.           V   1774            2.  Makeš M.                  2083     1:0    Smejkal J.             V   1902

   3.  Zoubek D.                 1621     0:1    Jerman M.                  1721            3.  Horáček M.               1934     0:1    Navrátil L.                1695

   4.  Marcinko P.              1401     1:0    Klíma L.                    1629            4.  Mazura T.                  1962     1/2    Sodomka A.              1582

   5.  Halousek J.               1460     1/2    Stodola M.               1579            5.  Urbánek J.                 1749     1:0    Schaffer D.                 1418

   6.  Svítil R.                     1555     1:0    Stodola J.                  1456            6.  Kotlant T.                 1727     1:0    Buchta M.                 1335

   7.  Kulhánek J.              1465     1/2    Bartoš K.                  1648            7.  Beneš D.                    1696     1:0    Zeman A.                   1555

   8.  Halousek J.               1000     0:1    Pospíšil P.               1000            8.  Voldánová B.           1294     0:1    Schaffer O.                 1461

                                     4 : 4                                                                              5 : 3

Spartak Choceň B – TJ Jiskra Heřmanův Městec    2222 ŠK Polabiny F – 2222 ŠK Polabiny E

   1.  Starý S.                      1411     0:1    Starý L.                     1870            1.  Nešpůrek P.             1389     0:1    Škroch M.                 1857

   2.  Marinov P.               1765     0:1    Müller P.                  1913            2.  Vančura D.                1515     0:1    Bauer J.                 V   1817

   3.  Nikl L.                       1758     1/2    Šindelář P.               1858            3.  Řezníček D.              1000     0:1    Vorel B.                     1700

   4.  Doseděl Z.                1673     0:1    Honek J.                    1821            4.  Melichar V.               1257     0:1    Kvapil P.                  1511

   5.  Nedelčev R.              1553     0:1    Skokan J.                  1965            5.  Kroupa T.                  1000     0:1    Dudek V.                   1725

   6.  Šlégr M.                     1550     0:1    Přibyl J.                    1881            6.  Hofman O.                 1000     1/2    Vraňan J.              H  1555

   7.  Novák M.                  1100     0:1    Starý V.                     1501            7.  Ruml V.                      1000     1/2    Indra A.                     1000

   8.  Hrabčák A.               1000     0:1    Kýhos A.            H  1800            8.  Hofmanová V.          1000     0:1    Londinová J.            1000

                                  0.5 : 7.5                                                                           1 : 7

    ŠK Vysoké Mýto C – ŠO DDM Hlinsko              AKIS Pardubice – TJ ŠO a DDM Chrudim C

   1.  Beneš M.             V   1956     0:1    Zámečník J.         H  1867            1.  Vobořil P.           V   2027     0:1    Culek K.                    1778

   2.  Sabolová G.       H   1904     1/2    Dvořák S.                 1899            2.  Seidl Z.                 V   1968     1/2    Němec B.                   1813

   3.  Lipavský D.       V   1961     1/2    Adámek M.               1921            3.  Prokůpek M.            1943     1:0    Mrha J.                       1740

   4.  Švécar J.                     1901     1:0    Šťulík J.                    1741            4.  Hennig T.                  1997     1:0    Kůs M.                       1697

   5.  Ondrej T.                   1576     0:1    Vojanec H.               1705            5.  Hrnčiarik K.             1844     1:0    Sokol P.                    1633

   6.  Marek J.                     1777     0:1    Štorek L.                   1709            6.  Matouš R.                 1870     1:0    Mužík F.                    1613

   7.  Ptáček M.                  1805     1:0    Balek J.                      1645            7.  Pavlovec V.              1851     1/2    Celuch T.                   1801

   8.  Sabolová K.             1562     0:1    Adámek F.           H  1000            8.  Režný Z.                    1794     1:0    Zelený F.                   1545

                                     3 : 5                                                                              6 : 2

Tabulka po 2. kole

               Poř.          Družstvo                                Záp    V    R    P    Body       Poč. výher     Skóre

                   1.   TJ Jiskra Heřmanův Městec               2    2    0    0           6              12       12.5   :  3.5

                   2.   ŠO DDM Hlinsko                               2    2    0    0           6              11       12.5   :  3.5

                   3.   2222 ŠK Polabiny E                          2    1    1    0           4               9           11   :  5

                   4.   TJ Štefanydes Polička C                    2    1    1    0           4               6          8.5   :  7.5

                   5.   ŠK Rapid Teenagers                           2    1    1    0           4               5          8.5   :  7.5

                   6.   ŠK Bohemia Pardubice B                    2    1    0    1           3               7             8   :  8

                   7.   AKIS Pardubice                                  2    1    0    1           3               6          9.5   :  6.5

                   8.   ŠK Vysoké Mýto C                            2    1    0    1           3               6          8.5   :  7.5

                   9.   Spartak Choceň B                              2    0    1    1           1               3          4.5   :  11.5

                 10.   TJ Štefanydes Polička B                    2    0    0    2           0               4          6.5   :  9.5

                 11.   TJ ŠO a DDM Chrudim C                   2    0    0    2           0               2          4.5   :  11.5

                 12.   2222 ŠK Polabiny F                           2    0    0    2           0               0          1.5   :  14.5

 

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.