achov svaz esk republiky   Zpt na hlavn strnku   Pardubick kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

5.12.2019  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor 2. třídy západ - 3. kolo 23.11.08

Ve třetím kole Krajského přeboru 2. třídy západ byly dosaženy tyto výsledky: Chrudim C - Teenagers 4,5:3,5, Hlinsko - AKIS 3:5, Polabiny E - V.Mýto C 2:6, H.Městec - Polabiny F 7:1, Polička B - Choceň B 7,5:0,5, Polička C - Bohemia B 4,5:3,5


 VÝSLEDKY 3

Výsledky 3. kola

TJ ŠO a DDM Chrudim C – ŠK Rapid Teenagers         ŠO DDM Hlinsko – AKIS Pardubice

   1.  Pokorný Z.         H   2319     1:0    Provazník J.             1891            1.  Roušar Z.                   1917     0:1    Vobořil P.           V   2027

   2.  Culek K.                    1778     1/2    Janko J.                      1836            2.  Zámečník J.          H  1867     1:0    Seidl Z.                 V   1968

   3.  Němec B.                   1813     1:0    Kraus O.                   1595            3.  Dvořák S.                  1899     1:0    Hennig T.                  1997

   4.  Kůs M.                       1697     0:1    Zoubek D.                1621            4.  Adámek M.               1921     1/2    Hrnčiarik K.             1844

   5.  Sokol P.                    1633     0:1    Marcinko P.             1401            5.  Kadlec P.                  1906     1/2    Matouš R.                 1870

   6.  Mužík F.                    1613     1:0    Svítil R.                    1555            6.  Vojanec H.                1705     0:1    Pyskatý J.                 1811

   7.  Kohoutek T.             1834     0:1    Kulhánek J.              1465            7.  Štorek L.                   1709     0:1    Režný Z.                    1794

   8.  Celuch T.                   1801     1:0    Novotný A.             1000            8.  Ducheček J.              1967     0:1    Pyskatý J.                 1782

                                  4.5 : 3.5                                                                           3 : 5

   2222 ŠK Polabiny E – ŠK Vysoké Mýto C        TJ Jiskra Heřmanův Městec – 2222 ŠK Polabiny F

   1.  Škroch M.                 1857     1/2    Beneš M.             V   1956            1.  Starý L.                      1870     1:0    Rež M.                        1647

   2.  Bauer J.                V   1817     0:1    Sabolová G.       H  1904            2.  Honek J.                    1821     1/2    Liduch M.                 1000

   3.  Kouba P.                   2001     1/2    Švécar J.                    1901            3.  Skokan J.                   1965     1:0    Nešpůrek P.             1389

   4.  Vorel B.                     1700     1/2    Ondrej T.                  1576            4.  Přibyl J.                     1881     1/2    Liduch F.                  1622

   5.  Baťa S.                       1805     1/2    Marek J.                     1777            5.  Kýhos A.             H  1800     1:0    Vančura D.                1515

   6.  Kvapil P.                  1511     0:1    Ptáček M.                 1805            6.  Vondráček E.           1705     1:0    Rež M.                        1000

   7.  Krejčí J.                     1605     0:1    Sabolová K.             1562            7.  Sedlák P.                   1556     1:0    Melichar V.               1257

   8.  Vraňan J.              H   1555     0:1    Mergl J.                     1759            8.  Tlapák S.                   1725     1:0    Plecháč J.                  1416

                                     2 : 6                                                                              7 : 1

TJ Štefanydes Polička B – Spartak Choceň B TJ Štefanydes Polička C – ŠK Bohemia Pardubice B

   1.  Zeman A.                   2005     1:0    Starý S.                      1411            1.  Komárek D.         H  2141     1:0    Mazura T.                  1962

   2.  Smejkal J.            V   1902     1:0    Marinov P.               1765            2.  Stodolová K.      H  2001     0:1    Mazuch J.                  1958

   3.  Navrátil L.                1695     1/2    Nikl L.                      1758            3.  Stodola Z.            V   1774     1/2    Michlian Š.               1872

   4.  Sodomka A.              1582     1:0    Janoušek M.             1606            4.  Jerman M.                  1721     1/2    Kučera A.                  1734

   5.  Schaffer D.                 1418     1:0    Nedelčev R.             1553            5.  Klíma L.                    1629     1:0    Juchelka P.               1644

   6.  Buchta M.                 1335     1:0    Novák M.                 1100            6.  Stodola M.                1579     0:1    Kotlant T.                 1727

   7.  Zeman A.                   1555     1:0    Hrabčák A.               1000            7.  Stodola J.                  1456     1:0    Beneš D.                    1696

   8.  Houška F.                 1250     1:0    Chadima J.                1000            8.  Klíma P.                    1000     1/2    Voldánová B.           1294

                                  7.5 : 0.5                                                                        4.5 : 3.5

Tabulka po 3. kole

               Poř.          Družstvo                                Záp    V    R    P    Body       Poč. výher     Skóre

                   1.   TJ Jiskra Heřmanův Městec               3    3    0    0           9              18       19.5   :  4.5

                   2.   TJ Štefanydes Polička C                    3    2    1    0           7               9           13   :  11

                   3.   ŠO DDM Hlinsko                               3    2    0    1           6              13       15.5   :  8.5

                   4.   ŠK Vysoké Mýto C                            3    2    0    1           6              10       14.5   :  9.5

                   4.   AKIS Pardubice                                  3    2    0    1           6              10       14.5   :  9.5

                   6.   2222 ŠK Polabiny E                          3    1    1    1           4               9           13   :  11

                   7.   ŠK Rapid Teenagers                           3    1    1    1           4               8           12   :  12

                   8.   TJ Štefanydes Polička B                    3    1    0    2           3              11          14   :  10

                   9.   ŠK Bohemia Pardubice B                    3    1    0    2           3               9        11.5   :  12.5

                 10.   TJ ŠO a DDM Chrudim C                   3    1    0    2           3               6             9   :  15

                 11.   Spartak Choceň B                              3    0    1    2           1               3             5   :  19

                 12.   2222 ŠK Polabiny F                           3    0    0    3           0               0          2.5   :  21.5

 

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.