achov svaz esk republiky   Zpt na hlavn strnku   Pardubick kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

13.12.2019  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor 2. třídy západ - 4. kolo 07.12.08

Ve čtvrtém kole Krajského přeboru 2. třídy západ byly dosaženy tyto výsledky: Teenagers - Bohemia B 4:4, Choceň B - Polička C 3:5, Polabiny F - Polička B 1,5:6,5, V.Mýto C - H.Městec 5,5:2,5, AKIS - Polabiny E 3:5, Chrudim C - Hlinsko 5:3


 VÝSLEDKY 4

Výsledky 4. kola

ŠK Rapid Teenagers – ŠK Bohemia Pardubice B  Spartak Choceň B – TJ Štefanydes Polička C

   1.  Janko J.                      1836     0:1    Nadrchal T.              1984            1.  Starý S.                      1411     0:1    Komárek D.         H  2141

   2.  Kraus O.                    1595     1:0    Zelenka J.            V   2055            2.  Marinov P.               1765     0:1    Stodolová K.      H  2001

   3.  Zoubek D.                 1621     0:1    Mazura T.                  1962            3.  Nikl L.                       1758     1/2    Stodola Z.            V   1774

   4.  Marcinko P.             1401     0:1    Michlian Š.              1872            4.  Doseděl Z.                1673     0:1    Jerman M.                  1721

   5.  Halousek J.               1460     1:0    Urbánek J.                1749            5.  Nedelčev R.              1553     0:1    Klíma L.                    1629

   6.  Svítil R.                     1555     0:1    Juchelka P.               1644            6.  Šlégr M.                     1550     1/2    Stodola M.                1579

   7.  Kulhánek J.              1465     1:0    Kotlant T.                 1727            7.  Novák M.                  1100     1:0    Stodola J.                  1456

   8.  Novotný A.              1000     1:0    Voldánová B.          1294            8.  Ernes J.                      1959     1:0    Pospíšil P.               1000

                                     4 : 4                                                                              3 : 5

2222 ŠK Polabiny F – TJ Štefanydes Polička B  ŠK Vysoké Mýto C – TJ Jiskra Heřmanův Městec

   1.  Nožička K.               1378     0:1    Zeman A.                   2005            1.  Beneš M.              V   1956     1:0    Pačovský M.      H  1938

   2.  Vančura D.                1515     0:1    Smejkal J.            V   1902            2.  Sabolová G.        H  1904     1:0    Starý L.                      1870

   3.  Řezníček D.              1000     1/2    Navrátil L.               1695            3.  Lipavský D.       V   1961     1:0    Müller P.                   1913

   4.  Kroupa T.                  1000     0:1    Sodomka A.             1582            4.  Švécar J.                     1901     1/2    Šindelář P.                1858

   5.  Plodík M.                 1000     0:1    Schaffer D.                1418            5.  Ondrej T.                   1576     1:0    Honek J.                    1821

   6.  Tilgner M.                 1000     0:1    Buchta M.                 1335            6.  Ptáček M.                  1805     0:1    Skokan J.                   1965

   7.  Hofmanová V.          1000     1:0    Houška F.                 1250            7.  Sabolová K.             1562     0:1    Přibyl J.                     1881

   8.  Tilgner J.                   1000     0:1    Schaffer O.                1461            8.  Mergl J.                      1759     1:0    Starý V.                      1501

                                  1.5 : 6.5                                                                        5.5 : 2.5

     AKIS Pardubice – 2222 ŠK Polabiny E              TJ ŠO a DDM Chrudim C – ŠO DDM Hlinsko

   1.  Vobořil P.           V   2027     1/2    Bělohlav J.               1989            1.  Němec B.                   1813     1/2    Zámečník J.          H  1867

   2.  Hrnčiarik K.             1844     1/2    Škroch M.                 1857            2.  Mrha J.                       1740     1:0    Dvořák S.                  1899

   3.  Matouš R.                 1870     1:0    Roub B.                     1879            3.  Kůs M.                       1697     1/2    Adámek M.               1921

   4.  Pavlovec V.              1851     1/2    Bauer J.                V   1817            4.  Sokol P.                    1633     1/2    Kadlec P.                  1906

   5.  Režný Z.                    1794     0:1    Kouba P.                  2001            5.  Mužík F.                    1613     0:1    Šťulík J.                     1741

   6.  Kalhous M.              1609     1/2    Vorel B.                     1700            6.  Celuch T.                   1801     1:0    Štorek L.                   1709

   7.  Pyskatý J.                 1782     0:1    Baťa S.                       1805            7.  Krys J.                        1632     1/2    Balek J.                      1645

   8.  Horník J.                   1685     0:1    Kvapil P.                  1511            8.  Krys J.                        1609     1:0    Adámek F.           H  1000

                                     3 : 5                                                                              5 : 3

Tabulka po 4. kole

               Poř.          Družstvo                                Záp    V    R    P    Body       Poč. výher     Skóre

                   1.   TJ Štefanydes Polička C                    4    3    1    0         10              13          18   :  14

                   2.   TJ Jiskra Heřmanův Městec               4    3    0    1           9              20          22   :  10

                   3.   ŠK Vysoké Mýto C                            4    3    0    1           9              15          20   :  12

                   4.   2222 ŠK Polabiny E                          4    2    1    1           7              12          18   :  14

                   5.   TJ Štefanydes Polička B                    4    2    0    2           6              17       20.5   :  11.5

                   6.   ŠO DDM Hlinsko                               4    2    0    2           6              14       18.5   :  13.5

                   7.   AKIS Pardubice                                  4    2    0    2           6              11       17.5   :  14.5

                   8.   TJ ŠO a DDM Chrudim C                   4    2    0    2           6               9           14   :  18

                   9.   ŠK Rapid Teenagers                           4    1    2    1           5              12          16   :  16

                 10.   ŠK Bohemia Pardubice B                    4    1    1    2           4              13       15.5   :  16.5

                 11.   Spartak Choceň B                              4    0    1    3           1               5             8   :  24

                 12.   2222 ŠK Polabiny F                           4    0    0    4           0               1             4   :  28

 

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.