achov svaz esk republiky   Zpt na hlavn strnku   Pardubick kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

13.12.2019  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor 2. třídy západ - 5. kolo 21.12.08

Páté kolo Krajského přeboru 2. třídy západ přineslo tyto výsledky: Hlinsko - Teenagers 5:3, Polabiny E - Chrudim C 3,5:4,5, H.Městec - AKIS 3,5:4,5, Polička B - V.Mýto C 2:6, Polička C - Polabiny F 5:3, Bohemia B - Choceň B 7:1


 VÝSLEDKY 5

Výsledky 5. kola

   ŠO DDM Hlinsko – ŠK Rapid Teenagers          2222 ŠK Polabiny E – TJ ŠO a DDM Chrudim C

   1.  Dvořák S.                  1899     1:0    Janko J.                      1836            1.  Bělohlav J.                1989     0:1    Pokorný Z.          H  2319

   2.  Adámek M.               1921     1:0    Kraus O.                   1595            2.  Škroch M.                 1857     1/2    Culek K.                    1778

   3.  Šťulík J.                     1741     1/2    Zoubek D.                1621            3.  Bauer J.                 V   1817     1:0    Němec B.                   1813

   4.  Vojanec H.                1705     1:0    Marcinko P.             1401            4.  Kouba P.                   2001     0:1    Mrha J.                       1740

   5.  Štorek L.                   1709     0:1    Halousek J.              1460            5.  Vorel B.                     1700     1:0    Sokol P.                    1633

   6.  Janda L.                     1776     1:0    Ryzner J.                   1485            6.  Baťa S.                       1805     0:1    Mužík F.                    1613

   7.  Malý M.                     1528     0:1    Kulhánek J.              1465            7.  Kvapil P.                  1511     0:1    Stryka R.                   1560

   8.  Rott M.                      1362     1/2    Novotný A.             1000            8.  Krejčí J.                     1605     1:0    Zelený F.                   1545

                                     5 : 3                                                                           3.5 : 4.5

TJ Jiskra Heřmanův Městec – AKIS Pardubice    TJ Štefanydes Polička B – ŠK Vysoké Mýto C

   1.  Pačovský M.      H   1938     0:1    Vobořil P.           V   2027            1.  Zeman A.                   2005     1:0    Beneš M.              V   1956

   2.  Starý L.                      1870     1:0    Seidl Z.                V   1968            2.  Smejkal J.             V   1902     0:1    Sabolová G.        H  1904

   3.  Hon J.                   H   1893     0:1    Hennig T.                 1997            3.  Navrátil L.                1695     0:1    Švécar J.                     1901

   4.  Müller P.                   1913     0:1    Hrnčiarik K.            1844            4.  Sodomka A.              1582     1/2    Ondrej T.                   1576

   5.  Šindelář P.                1858     1/2    Matouš R.                 1870            5.  Schaffer D.                 1418     1/2    Marek J.                     1777

   6.  Honek J.                    1821     0:1    Pavlovec V.             1851            6.  Buchta M.                 1335     0:1    Ptáček M.                  1805

   7.  Přibyl J.                     1881     1:0    Režný Z.                    1794            7.  Zeman A.                   1555     0:1    Sabolová K.             1562

   8.  Vondráček E.           1705     1:0    Kalhous M.              1609            8.  Schaffer O.                 1461     0:1    Mergl J.                      1759

                                  3.5 : 4.5                                                                           2 : 6

TJ Štefanydes Polička C – 2222 ŠK Polabiny F    ŠK Bohemia Pardubice B – Spartak Choceň B

   1.  Komárek D.        H   2141     1/2    Rež M.                       1647            1.  Nadrchal T.               1984     1:0    Starý S.                      1411

   2.  Stodolová K.     H   2001     1:0    Liduch M.                1000            2.  Laušman P.         V   2012     1:0    Marinov P.               1765

   3.  Stodola Z.           V   1774     1:0    Nešpůrek P.             1389            3.  Mazura T.                  1962     1/2    Nikl L.                       1758

   4.  Jerman M.                  1721     1/2    Pochobradský L.   1400            4.  Michlian Š.               1872     1:0    Doseděl Z.                1673

   5.  Stodola M.                1579     1:0    Liduch F.                  1622            5.  Kučera A.                  1734     1:0    Nedelčev R.              1553

   6.  Stodola J.                  1456     1:0    Vančura D.               1515            6.  Urbánek J.                 1749     1/2    Šlégr M.                     1550

   7.  Klíma P.                    1000     0:1    Rež M.                       1000            7.  Zelenka P.                 1539     1:0    Ernes J.                      1959

   8.  Pospíšil P.               1000     0:1    Melichar V.              1257            8.  Petružálek R.           1493     1:0    Chadima J.                 1000

                                     5 : 3                                                                              7 : 1

Tabulka po 5. kole

               Poř.          Družstvo                                Záp    V    R    P    Body       Poč. výher     Skóre

                   1.   TJ Štefanydes Polička C                    5    4    1    0         13              17          23   :  17

                   2.   ŠK Vysoké Mýto C                            5    4    0    1         12              20          26   :  14

                   3.   TJ Jiskra Heřmanův Městec               5    3    0    2           9              23       25.5   :  14.5

                   4.   ŠO DDM Hlinsko                               5    3    0    2           9              18       23.5   :  16.5

                   5.   AKIS Pardubice                                  5    3    0    2           9              15          22   :  18

                   6.   TJ ŠO a DDM Chrudim C                   5    3    0    2           9              13       18.5   :  21.5

                   7.   ŠK Bohemia Pardubice B                    5    2    1    2           7              19       22.5   :  17.5

                   8.   2222 ŠK Polabiny E                          5    2    1    2           7              15       21.5   :  18.5

                   9.   TJ Štefanydes Polička B                    5    2    0    3           6              18       22.5   :  17.5

                 10.   ŠK Rapid Teenagers                           5    1    2    2           5              14          19   :  21

                 11.   Spartak Choceň B                              5    0    1    4           1               5             9   :  31

                 12.   2222 ŠK Polabiny F                           5    0    0    5           0               3             7   :  33

 

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.