achov svaz esk republiky   Zpt na hlavn strnku   Pardubick kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

13.12.2019  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor 2. třídy západ - 7. kolo 25.01.09

V sedmém kole Krajského přeboru 2. třídy západ byly dosaženy tyto výsledky: Polabiny E - Teenagers 5,5:2,5, H.Městec - Hlinsko 5:3, Polička B - Chrudim C 2:6, Polička C - AKIS 4,5:3,5, Bohemia B - V.Mýto C 1:7, Choceň B - Polabiny F odloženo


 VÝSLEDKY 7

Výsledky 7. kola

  2222 ŠK Polabiny E – ŠK Rapid Teenagers        TJ Jiskra Heřmanův Městec – ŠO DDM Hlinsko

   1.  Bělohlav J.                1989     0:1    Provazník J.             1891            1.  Starý L.                      1870     0:1    Zámečník J.          H  1867

   2.  Škroch M.                 1857     1/2    Kraus O.                   1595            2.  Hon J.                   H  1893     1/2    Dvořák S.                  1899

   3.  Bauer J.                V   1817     1:0    Zoubek D.                1621            3.  Müller P.                   1913     1/2    Adámek M.               1921

   4.  Kouba P.                   2001     0:1    Marcinko P.             1401            4.  Šindelář P.                1858     0:1    Kadlec P.                  1906

   5.  Vorel B.                     1700     1:0    Halousek J.              1460            5.  Honek J.                    1821     1:0    Vojanec H.                1705

   6.  Kvapil P.                  1511     1:0    Čoček O.                   1000            6.  Skokan J.                   1965     1:0    Štorek L.                   1709

   7.  Krejčí J.                     1605     1:0    Kulhánek J.              1465            7.  Přibyl J.                     1881     1:0    Balek J.                      1645

   8.  Vraňan J.              H   1555     1:0    Novotný A.             1000            8.  Vondráček E.           1705     1:0    Adámek F.           H  1000

                                  5.5 : 2.5                                                                           5 : 3

TJ Štefanydes Polička B – TJ ŠO a DDM Chrudim C TJ Štefanydes Polička C – AKIS Pardubice

   1.  Zeman A.                   2005     0:1    Pokorný Z.         H  2319            1.  Komárek D.         H  2141     1:0    Vobořil P.           V   2027

   2.  Smejkal J.            V   1902     0:1    Culek K.                   1778            2.  Stodolová K.      H  2001     1:0    Seidl Z.                 V   1968

   3.  Navrátil L.                1695     0:1    Ždímal P.                  1690            3.  Stodola Z.            V   1774     0:1    Hennig T.                  1997

   4.  Sodomka A.              1582     1/2    Němec B.                   1813            4.  Jerman M.                  1721     0:1    Matouš R.                 1870

   5.  Buchta M.                 1335     0:1    Mrha J.                       1740            5.  Klíma L.                    1629     1:0    Režný Z.                    1794

   6.  Houška F.                 1250     1/2    Kůs M.                      1697            6.  Stodola M.                1579     1/2    Kalhous M.              1609

   7.  Petrásek K.               1432     1:0    Sokol P.                    1633            7.  Stodola J.                  1456     0:1    Pyskatý J.                 1782

   8.  Schaffer O.                 1461     0:1    Mužík F.                   1613            8.  Pospíšil P.               1000     1:0    Kováč A.                   1000

                                     2 : 6                                                                           4.5 : 3.5

ŠK Bohemia Pardubice B – ŠK Vysoké Mýto C         Spartak Choceň B – 2222 ŠK Polabiny F

   1.  Mazura T.                  1962     0:1    Beneš M.             V   1956            1.                                                                                                             

   2.  Mazuch J.                  1958     1/2    Sabolová G.       H  1904            2.                                                                                                             

   3.  Kučera A.                  1734     1/2    Lipavský D.       V   1961            3.                                                                                                             

   4.  Urbánek J.                 1749     0:1    Švécar J.                    1901            4.                                                                                                             

   5.  Juchelka P.               1644     0:1    Ondrej T.                  1576            5.                                                                                                             

   6.  Zelenka P.                 1539     0:1    Ptáček M.                 1805            6.                                                                                                             

   7.  Petružálek R.           1493     0:1    Sabolová K.             1562            7.                                                                                                             

   8.  Voldánová B.           1294     0:1    Mergl J.                     1759            8.                                                                                                             

                                     1 : 7                                                                                

Tabulka po 7. kole

               Poř.          Družstvo                                Záp    V    R    P    Body       Poč. výher     Skóre

                   1.   ŠK Vysoké Mýto C                            7    6    0    1         18              30          38   :  18

                   2.   TJ Štefanydes Polička C                    7    5    1    1         16              23       30.5   :  25.5

                   3.   TJ Jiskra Heřmanův Městec               7    5    0    2         15              31          36   :  20

                   4.   AKIS Pardubice                                  7    4    0    3         12              24       32.5   :  23.5

                   5.   ŠO DDM Hlinsko                               7    4    0    3         12              22          31   :  25

                   6.   TJ ŠO a DDM Chrudim C                   7    4    0    3         12              19          27   :  29

                   7.   ŠK Bohemia Pardubice B                    7    3    1    3         10              24       28.5   :  27.5

                   8.   2222 ŠK Polabiny E                          7    3    1    3         10              21       30.5   :  25.5

                   9.   ŠK Rapid Teenagers                           7    2    2    3           8              20          27   :  29

                 10.   TJ Štefanydes Polička B                    7    2    0    5           6              19       25.5   :  30.5

                 11.   Spartak Choceň B                              6    0    1    5           1               6        11.5   :  36.5

                 12.   2222 ŠK Polabiny F                           6    0    0    6           0               6           10   :  38

 

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.