achov svaz esk republiky   Zpt na hlavn strnku   Pardubick kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

5.12.2019  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor 2. třídy západ - 8. kolo 08.02.09

V osmém kole Krajského přeboru 2. třídy západ byly dosaženy tyto výsledky: Teenagers - Polabiny F 5:3, V.Mýto C - Choceň B 6:2, AKIS - Bohemia B 4,5:3,5, Chrudim C - Polička C 3:5, Hlinsko - Polička B 4:4, Polabiny E - H. Městec 2,5:5,5, dohrávka Choceň B - Polabiny F 4:4


 VÝSLEDKY 8

Výsledky 8. kola

  ŠK Rapid Teenagers – 2222 ŠK Polabiny F               ŠK Vysoké Mýto C – Spartak Choceň B

   1.  Janko J.                      1836     1/2    Rež M.                       1647            1.  Beneš M.              V   1956     1:0    Starý S.                      1411

   2.  Kraus O.                    1595     1:0    Liduch M.                1000            2.  Sabolová G.        H  1904     1/2    Marinov P.               1765

   3.  Marcinko P.             1401     1:0    Pochobradský L.   1400            3.  Švécar J.                     1901     1:0    Nikl L.                       1758

   4.  Halousek J.               1460     1:0    Liduch F.                  1622            4.  Ondrej T.                   1576     0:1    Doseděl Z.                1673

   5.  Čoček O.                   1000     0:1    Vančura D.               1515            5.  Marek J.                     1777     1:0    Janoušek M.             1606

   6.  Ryzner J.                    1485     1/2    Rež M.                       1000            6.  Ptáček M.                  1805     1:0    Nedelčev R.              1553

   7.  Novotný A.              1000     1/2    Plecháč J.                  1416            7.  Sabolová K.             1562     1/2    Šlégr M.                     1550

   8.  Halousek J.               1000     1/2    Ruml V.                     1000            8.  Mergl J.                      1759     1:0    Ernes J.                      1959

                                     5 : 3                                                                              6 : 2

AKIS Pardubice – ŠK Bohemia Pardubice B   TJ ŠO a DDM Chrudim C – TJ Štefanydes Polička C

   1.  Vobořil P.           V   2027     0:1    Nadrchal T.              1984            1.  Němec B.                   1813     0:1    Komárek D.         H  2141

   2.  Hennig T.                  1997     1:0    Makeš M.                  2083            2.  Mrha J.                       1740     0:1    Stodolová K.      H  2001

   3.  Hrnčiarik K.             1844     1/2    Mazura T.                  1962            3.  Kůs M.                       1697     1/2    Stodola Z.            V   1774

   4.  Matouš R.                 1870     0:1    Mazuch J.                  1958            4.  Sokol P.                    1633     0:1    Jerman M.                  1721

   5.  Pavlovec V.              1851     1/2    Urbánek J.                1749            5.  Mužík F.                    1613     1:0    Klíma L.                    1629

   6.  Pyskatý J.                 1811     1/2    Juchelka P.               1644            6.  Celuch T.                   1801     1/2    Stodola M.                1579

   7.  Režný Z.                    1794     1:0    Kotlant T.                 1727            7.  Bureš Z.                     1553     1/2    Stodola J.                  1456

   8.  Pyskatý J.                 1782     1:0    Voldánová B.          1294            8.  Zelený F.                   1545     1/2    Pospíšil P.               1000

                                  4.5 : 3.5                                                                           3 : 5

ŠO DDM Hlinsko – TJ Štefanydes Polička B    2222 ŠK Polabiny E – TJ Jiskra Heřmanův Městec

   1.  Roušar Z.                   1917     0:1    Zeman A.                   2005            1.  Bělohlav J.                1989     1:0    Pačovský M.      H  1938

   2.  Dvořák S.                  1899     1:0    Smejkal J.            V   1902            2.  Škroch M.                 1857     1/2    Hon J.                   H  1893

   3.  Kadlec P.                  1906     1:0    Navrátil L.               1695            3.  Roub B.                     1879     1/2    Müller P.                   1913

   4.  Šťulík J.                     1741     1/2    Sodomka A.             1582            4.  Bauer J.                 V   1817     0:1    Honek J.                    1821

   5.  Vojanec H.                1705     1/2    Schaffer D.                1418            5.  Vorel B.                     1700     0:1    Skokan J.                   1965

   6.  Štorek L.                   1709     1:0    Buchta M.                 1335            6.  Kvapil P.                  1511     0:1    Přibyl J.                     1881

   7.  Malý M.                     1528     0:1    Zeman A.                   1555            7.  Krejčí J.                     1605     0:1    Starý V.                      1501

   8.  Rott M.                      1362     0:1    Schaffer O.                1461            8.  Křišťál Z.                  1444     1/2    Vondráček E.           1705

                                     4 : 4                                                                           2.5 : 5.5

              Tabulka po 8. kole

               Poř.          Družstvo                                Záp    V    R    P    Body       Poč. výher     Skóre

                   1.   ŠK Vysoké Mýto C                            8    7    0    1         21              35          44   :  20

                   2.   TJ Štefanydes Polička C                    8    6    1    1         19              26       35.5   :  28.5

                   3.   TJ Jiskra Heřmanův Městec               8    6    0    2         18              35       41.5   :  22.5

                   4.   AKIS Pardubice                                  8    5    0    3         15              27          37   :  27

                   5.   ŠO DDM Hlinsko                               8    4    1    3         13              25          35   :  29

                   6.   TJ ŠO a DDM Chrudim C                   8    4    0    4         12              20          30   :  34

                   7.   ŠK Rapid Teenagers                           8    3    2    3         11              23          32   :  32

                   8.   ŠK Bohemia Pardubice B                    8    3    1    4         10              26          32   :  32

                   9.   2222 ŠK Polabiny E                          8    3    1    4         10              22          33   :  31

                 10.   TJ Štefanydes Polička B                    8    2    1    5           7              22       29.5   :  34.5

                 11.   Spartak Choceň B                              8    0    2    6           2              10       17.5   :  46.5

                 12.   2222 ŠK Polabiny F                           8    0    1    7           1              10          17   :  47

 

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.