achov svaz esk republiky   Zpt na hlavn strnku   Pardubick kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

13.12.2019  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor družstev starších žáků - finale 27.01.09

Finale Krajského přeboru družstev starších žáků se uskutečnilo v sobotu dne 17. ledna 2009 ve Svitavách, když ze dvou předskupin do něj postoupilo po třech nejlepších družstvech. Ve finale prokázalo nejlepší formu družstvo 2222 ŠK Polabiny C, které zvítězilo ve všech zápasech a vybojovalo si nejen prvenství, ale i postup do 1. ligy ml. dorostu.


 4

4. kolo

Pardubice 2222 „C“                    Lanškroun „B“

1)         Liduch Filip                             1/2                   Vaculík Jakub

2)         Vančura Daniel                        1:0                  Kolomý Štěpán

3)         Melichr Vojtěch                      1:0                   Jursa Vít

4)         Rež Matěj                               1/2                   Peukert Jan

5)         Řezníček Dominik                   1/2                   Doleček Matěj

6)         Cach Jakub                              1:0                   Kolomý Adam

                                                    4,5 : 1,5

 

            Rapid Pardubice                  Svitavy

1)         Halousek Jakub                       0:1                   Krušina Patrik

2)         Kulhánek Jiří                           1/2                   Stodola Marek

3)         Čoček David                           0:1                   Kozák David

4)         Novotný Aleš                          0:1                   Kučera Jan

5)         Levová Petra                           0:1                   Konečný Tomáš

6)         Zdeněk Lukáš                         0:1                   Doláková Anna

                                            0,5 : 5,5      

 

            Pardubice 2222 „B“             Ústí nad Orlicí

1)         Nešpůrek Petr                         1/2                   Mareš Jan

2)         Plecháč Jan                             0:1                   Kapoun Vít

3)         Kroupa Tomáš                        1:0                   John Petr

4)         Filgner Martin                          1:0                   Kubišta Ladislav

5)         Fišnar Karel                            0:1                   Šmajzrová Kateřina

6)         Marel David                            0:1                   Holásek Jan

                                                  2,5 : 3,5

5. Kolo

            Lanškroun „B“                     Rapid Pardubice

1)         Vaculík Jakub                          1/2                   Halousek Jakub

2)         Kolomý Štěpán                       0:1                   Kulhánek Jiří

3)         Jursa Vít                                  0:1                   Čoček David

4)         Peukert Jan                             0:1                   Novotný Aleš

5)         Doleček Matěj                         0:1                   Levová Petra

6)         Kolomý Adam                         0:1                   Jírek Jan

                                                   0,5 : 5,5

 

Svitavy                                   Pardubice 2222 „B“

1)         Krušina Patrik                         0:1                   Nešpůrek Petr

2)         Stodola Marek                        0:1                   Plecháč Jan

3)         Kozák David                           1:0                   Kroupa Tomáš

4)         Kučera Jan                              1:0                   Ruml Václav

5)         Konečný Tomáš                      0:1                   Fišner Karel

6)         Doláková Anna                       1:0                   Marel David

                                                       3 : 3

 

            Ústí nad Orlicí                      Pardubice 2222 „C“

1)         Mareš Jan                               1/2                   Liduch Filip

2)         Kapoun Vít                             0:1                   Vančura Daniel

3)         John Petr                                 1:0                   Melichar Vojtěch

4)         Kubišta Ladislav                      1:0                   Rež Matouš

5)         Šmajzrová Kateřina                 0:1                   Řezníček Dominik

6)         Holásek Vít                             0:1                   Cach Jakub

                                                   2,5 : 3,5

6. kolo

Rapid Pardubice                  Ústí nad Orlicí

1)         Halousek Jakub                       0:1                   Mareš Jan

2)         Kulhánek Jan                           1:0                   Kapoun Vít

3)         Čoček David                           1:0                   John Petr

4)         Novotný Aleš                          0:1                   Kubišta Ladislav

5)         Levová Petra                           1:0                   Šmajzrová Kateřina

6)         Zdeněk Lukáš                         0:1                   Holásek Vojtěch

                                                         3:3

 

            Pardubice 2222 „B“             Lanškroun „B“

1)         Nešpůrek Petr                         1/2                   Vaculík Jakub

2)         Plecháč Jan                             0:1                   Kolomý Štěpán

3)         Tilgner Martin                          1/2                   Jursa Vít

4)         Ruml Václav                            1:0                   Paukert Jan

5)         Fišnar Karel                            1:0                   Doleček Matěj

6)         Marel David                            1:0                   Kolomý Adam

                                                        4 : 2

 

            Pardubice 2222 „C“             Svitavy

1)         Liduch Filip                             0:1                   Krušina Patrik

2)         Vančura Daniel                        1:0                   Stodola Marek

3)         Melichar Vojtěch                     1:0                   Kozák David

4)         Rež Matouš                             1/2                   Kučera Jan

5)         Řezníček Dominik                    1:0                   Konečný Tomáš

6)         Cach Jakub                             1:0                   Doláková Anna

                                                   4,5 : 1,5       

       

Los Družstvo SVI UO LAB 2222C 2222B RAP Body Skóre Umíst.
1 Svitavy   3,5 3,5 1,5 3 5,5 10 17 2.
2 Ústí nad Orlicí 2,5   3 2,5 3,5 3 5 14,5 3.
3 Lanškroun B 2,5 3   1,5 2 0,5 1 9,5 6.
4 2222 ALFA C 4,5 3,5 4,5   5 5,5 15 23 1.
5 2222 ALFA B 3 2,5 4 1   3 5 13,5 4.
6 Rapid 0,5 3 5,5 0,5 3   5 12,5 5.

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.