achov svaz esk republiky   Zpt na hlavn strnku   Pardubick kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

13.12.2019  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor družstev starších žáků - skupiny 11.12.08

V sobotu 6. prosince 2008 se v České Třebové a v Pardubicích odehrály základní skupiny Krajského přeboru družstev starších žáků. Do finálového turnaje postoupila z obou skupin 3 nejlepší družstva, jejichž vzájemné výsledky se započítávají. Ve finále, které se uskuteční v Ústí nad Orlicí 17.1.2009, budou mít nejlepší výchozí pozici družstva ŠK Svitavy a 2222+ALFA Pardubice C, která dosud nezaváhala.



Krajský přebor družstev starších žáků - skupiny
Skupina západ
Por. Tým Part. + = - MP3 Body Res.
1 2222 + ALFA Pardubice C 3 3 0 0 9 14 0
2 2222 + ALFA Pardubice B 3 1 1 1 4 0
3 ŠK Rapid Pardubice 3 0 2 1 2 0
4 CHS Chotěboř 3 0 1 2 1 7 0
Skupina východ
Por. Tým Part. + = - MP3 Body Res.
1 ŠK DDM Svitavy 3 3 0 0 9 12 0
2 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 3 1 1 1 4 10˝ 0
3 TJ Lanškroun B 3 1 1 1 4 0
4 Lokomotiva Česká Třebová 3 0 0 3 0 4 0
Výsledky jednotlivců
Skupina západ
Kolo 1 na 06.12.2008 k 9.00
1.1 2222 + ALFA Pardubice C Typ Sk. 5˝ - ˝ ŠK Rapid Pardubice Typ Sk.
1 Liduch Filip 1622 ZV M ˝ : ˝ Halousek Jakub 1000 Z M
2 Vančura Daniel 1515 Z M 1 : 0 Kulhánek Jiří 1465 Z  
3 Melichar Vojtěch 1257 Z M 1 : 0 Novotný Aleš 1000 Z  
4 Rež Matouš 1000 Z M 1 : 0 Jakoubek Jakub 1000 Z  
5 Řezníček Dominik 1000   M 1 : 0 Levová Petra 1000 Z D
6 Cach Jakub 1000 Z SM 1 : 0 Zdeněk Lukáš 1000    
1.2 CHS Chotěboř Typ Sk. 1˝ - 4˝ 2222 + ALFA Pardubice B Typ Sk.
1 Odehnal Dan 1250 Z   ˝ : ˝ Pochobradský Libor 1400 V  
2 Tůma Jan 1250 Z M 0 : 1 Plecháč Jan 1416 Z  
3 Jirsa Ondřej 1100 Z   1 : 0 Kroupa Tomáš 1000 Z  
4 Golubeva Nikol 1100 Z D 0 : 1 Tilgner Martin 1000 Z  
5 Eis Pavel 1100 Z M 0 : 1 Fišnar Karel 1000 Z M
6 Čapek Filip 1100 Z SM 0 : 1 Marel David 1000   SM
Kolo 2 na 06.12.2008 k 12.00
2.1 ŠK Rapid Pardubice Typ Sk. 3 - 3 2222 + ALFA Pardubice B Typ Sk.
1 Halousek Jakub 1000 Z M 0 : 1 Pochobradský Libor 1400 V  
2 Kulhánek Jiří 1465 Z   ˝ : ˝ Plecháč Jan 1416 Z  
3 Novotný Aleš 1000 Z   ˝ : ˝ Kroupa Tomáš 1000 Z  
4 Jakoubek Jakub 1000 Z   0 : 1 Tilgner Martin 1000 Z  
5 Levová Petra 1000 Z D 1 : 0 Fišnar Karel 1000 Z M
6 Zdeněk Lukáš 1000     1 : 0 Marel David 1000   SM
2.2 2222 + ALFA Pardubice C Typ Sk. 3˝ - 2˝ CHS Chotěboř Typ Sk.
1 Liduch Filip 1622 ZV M ˝ : ˝ Odehnal Dan 1250 Z  
2 Vančura Daniel 1515 Z M 0 : 1 Tůma Jan 1250 Z M
3 Rež Matouš 1000 Z M 0 : 1 Jirsa Ondřej 1100 Z  
4 Řezníček Dominik 1000   M 1 : 0 Golubeva Nikol 1100 Z D
5 Hofman Oskar 1000   M 1 : 0 Eis Pavel 1100 Z M
6 Cach Jakub 1000 Z SM 1 : 0 Čapek Filip 1100 Z SM
Kolo 3 na 06.12.2008 k 15.00
3.1 CHS Chotěboř Typ Sk. 3 - 3 ŠK Rapid Pardubice Typ Sk.
1 Odehnal Dan 1250 Z   1 : 0 Halousek Jakub 1000 Z M
2 Tůma Jan 1250 Z M 0 : 1 Kulhánek Jiří 1465 Z  
3 Jirsa Ondřej 1100 Z   1 : 0 Novotný Aleš 1000 Z  
4 Golubeva Nikol 1100 Z D 0 : 1 Jakoubek Jakub 1000 Z  
5 Eis Pavel 1100 Z M 0 : 1 Levová Petra 1000 Z D
6 Čapek Filip 1100 Z SM 1 : 0 Zdeněk Lukáš 1000    
3.2 2222 + ALFA Pardubice B Typ Sk. 1 - 5 2222 + ALFA Pardubice C Typ Sk.
1 Pochobradský Libor 1400 V   ˝ : ˝ Liduch Filip 1622 ZV M
2 Plecháč Jan 1416 Z   0 : 1 Vančura Daniel 1515 Z M
3 Kroupa Tomáš 1000 Z   ˝ : ˝ Melichar Vojtěch 1257 Z M
4 Tilgner Martin 1000 Z   0 : 1 Rež Matouš 1000 Z M
5 Fišnar Karel 1000 Z M 0 : 1 Hofman Oskar 1000   M
6 Plecháč Jakub 1000   SM 0 : 1 Hofmanová Vilma 1000   D
Skupina východ
Kolo 1 na 06.12.2008 k 9.00
1.1 Lokomotiva Česká Třebová Typ Sk. 1 - 5 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí Typ Sk.
1 Kovář Lukáš 1100 Z   0 : 1 Mareš Jan 1780 Z  
2 Hevera Jakub 1100 Z   0 : 1 Kapoun Vít 1360 Z  
3 Dupenopulos Karel 1250 Z SM 0 : 1 John Petr 1332 Z  
4 Tomeš Lukáš 1000 Z   0 : 1 Šmajzrová Kateřina 1250 Z D
5 Tomáš Daniel 1100 Z M 0 : 1 Holásek Jan 1100 Z M
6 Jiroušek Lukáš 1100 Z M 1 : 0 Holásek Vojtěch 1100   SM
1.2 ŠK DDM Svitavy Typ Sk. 3˝ - 2˝ TJ Lanškroun B Typ Sk.
1 Krušina Patrik 1516 Z   1 : 0 Vaculík Jakub 1250 Z  
2 Stodola Marek 1579 ZH   1 : 0 Nečas Lukáš 1250 Z  
3 Kozák David 1308 Z   1 : 0 Vu Antonín 1394 ZV M
4 Kučera Jan 1250 Z   ˝ : ˝ Kolomý Štěpán 1250 Z  
5 Konečný Tomáš 1100 Z M 0 : 1 Jursa Vít 1250 Z M
6 Doláková Anna 1250 Z D 0 : 1 Doleček Matěj 1250 Z SM
Kolo 2 na 06.12.2008 k 11.00
2.1 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí Typ Sk. 3 - 3 TJ Lanškroun B Typ Sk.
1 Mareš Jan 1780 Z   1 : 0 Vaculík Jakub 1250 Z  
2 Kapoun Vít 1360 Z   1 : 0 Nečas Lukáš 1250 Z  
3 John Petr 1332 Z   1 : 0 Vu Antonín 1394 ZV M
4 Kubišta Ladislav 1250 Z   0 : 1 Kolomý Štěpán 1250 Z  
5 Šmajzrová Kateřina 1250 Z D 0 : 1 Jursa Vít 1250 Z M
6 Holásek Jan 1100 Z M 0 : 1 Doleček Matěj 1250 Z SM
2.2 Lokomotiva Česká Třebová Typ Sk. 1 - 5 ŠK DDM Svitavy Typ Sk.
1 Kovář Lukáš 1100 Z   0 : 1 Krušina Patrik 1516 Z  
2 Hevera Jakub 1100 Z   0 : 1 Stodola Marek 1579 ZH  
3 Dupenopulos Karel 1250 Z SM 0 : 1 Kozák David 1308 Z  
4 Tomeš Lukáš 1000 Z   1 : 0 Kučera Jan 1250 Z  
5 Tomáš Daniel 1100 Z M 0 : 1 Konečný Tomáš 1100 Z M
6 Jiroušek Lukáš 1100 Z M 0 : 1 Doláková Anna 1250 Z D
Kolo 3 na 06.12.2008 k 13.30
3.1 ŠK DDM Svitavy Typ Sk. 3˝ - 2˝ TJ Jiskra Ústí nad Orlicí Typ Sk.
1 Krušina Patrik 1516 Z   ˝ : ˝ Mareš Jan 1780 Z  
2 Stodola Marek 1579 ZH   1 : 0 Kapoun Vít 1360 Z  
3 Kozák David 1308 Z   ˝ : ˝ John Petr 1332 Z  
4 Kučera Jan 1250 Z   1 : 0 Kubišta Ladislav 1250 Z  
5 Konečný Tomáš 1100 Z M 0 : 1 Šmajzrová Kateřina 1250 Z D
6 Doláková Anna 1250 Z D ˝ : ˝ Holásek Vít 1100   SM
3.2 TJ Lanškroun B Typ Sk. 4 - 2 Lokomotiva Česká Třebová Typ Sk.
1 Vaculík Jakub 1250 Z   ˝ : ˝ Kovář Lukáš 1100 Z  
2 Nečas Lukáš 1250 Z   1 : 0 Hevera Jakub 1100 Z  
3 Vu Antonín 1394 ZV M 1 : 0 Dupenopulos Karel 1250 Z SM
4 Kolomý Štěpán 1250 Z   0 : 1 Tomeš Lukáš 1000 Z  
5 Jursa Vít 1250 Z M ˝ : ˝ Tomáš Daniel 1100 Z M
6 Doleček Matěj 1250 Z SM 1 : 0 Jiroušek Lukáš 1100 Z M

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.