achov svaz esk republiky   Zpt na hlavn strnku   Pardubick kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

5.12.2019  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
2. kvalifikace KP mládeže kat. H/D 14-16 14.12.08

Druhý kvalifikační turnaj Krajského přeboru mládeže v kategoriích H/D 14-16 se uskutečnil v sobotu 13. prosince 2008 v tělocvičně v Mistrovicích. Kategorie do 14 let se nesla ve znamení nadvlády Polabin, když na stupních vítězů stáli jen jejich zástupci v pořadí Libor Pochobradský, Filip Liduch a Vojtěch Melichar. Také v kategorii do 16 let zvítězil hráč Polabin Petr Nešpůrek před Kamilem Petráskem a Markem Stodolou (oba Polička). Vložený turnaj do 18 let se stal kořistí Petra Janiše z Ústí n/O.



2. kvalifikační turnaj KP mládeže PDŠS
Kategorie H+D 14
Por. St.c. Jméno Rtg Klub Body BH.  B BHm. vict SB.
1 3 Pochobradský Libor 1400 2222+DDM ALFA Pce 6 30˝ 22˝ 5 25,00
2 1 Liduch Filip 1622 2222+DDM ALFA Pce 34 24˝ 5 25,50
3 5 Melichar Vojtěch 1257 2222+DDM ALFA Pce 29˝ 20˝ 5 21,00
4 14 Pospíšil Petr 1250 TJ Štefanydes Polička 27 19˝ 5 20,00
5 2 Vančura Daniel 1515 2222+DDM ALFA Pce 5 29˝ 21 5 20,50
6 11 Marek Dominik 1250 TJ Lanškroun 5 27˝ 19˝ 5 19,00
7 9 Jursa Vít 1250 TJ Lanškroun 28˝ 19˝ 4 16,25
8 15 Rež Matouš 1250 2222+DDM ALFA Pce 25˝ 17 4 13,50
9 13 Plodík Michal 1250 2222+DDM ALFA Pce 23˝ 18 4 11,75
10 6 Belobrad Jan 1250 SK+Sokol Žamberk 22 18 4 12,00
11 4 John Petr 1332 TJ Jiskra Ústí n. Orl. 4 31 22˝ 3 15,75
12 7 Dupenopulos Karel 1250 Česká Třebová 4 31 22 3 16,25
13 23 Osicka Přemysl 1100 DDM Hlinsko 4 30˝ 22˝ 4 15,50
14 10 Lorenc Adam 1250 SK+Sokol Žamberk 4 30˝ 21 3 16,50
15 26 Rothschein Tomáš 1100 ŠK Vysoké Mýto 4 30 21˝ 3 15,50
16 8 Gregor Jiří 1250 2222+DDM ALFA Pce 4 27˝ 19˝ 4 13,00
17 17 Holásek Vít 1100 TJ Jiskra Ústí n. Orl. 4 24 17 4 11,00
18 25 Ratzinger Patrik 1100 Česká Třebová 4 23 16˝ 3 11,00
19 24 Punar Jan 1100 TJ Štefanydes Polička 4 22 15 4 8,00
20 16 Holásek Jan 1100 TJ Jiskra Ústí n. Orl. 24 17˝ 3 8,25
21 27 Svědiroh Stanislav 1100 2222+DDM ALFA Pce 22˝ 16˝ 3 9,75
22 21 Kuťák Daniel 1100 TJ Lanškroun 22 16˝ 3 6,25
23 28 Tomáš Daniel 1100 Česká Třebová 21 15˝ 2 8,25
24 19 Kubeš Adam 1100 ŠK Vysoké Mýto 3 27˝ 20˝ 3 10,00
25 12 Marel David 1250 2222+DDM ALFA Pce 3 25 18 3 7,00
  20 Kučera Jan 1100 Česká Třebová 3 25 18 3 7,00
27 18 Holásek Vojtěch 1100 TJ Jiskra Ústí n. Orl. 3 23 16 3 7,50
28 36 Valach Martin 1000 2222+DDM ALFA Pce 3 20 15 0 8,75
29 33 Peichl René 1000 TJ Sokol Horní Čermná 3 17˝ 13 2 5,00
30 22 Neumann Michal 1100 DDM Hlinsko 26 18˝ 2 5,75
31 29 Hrdinova Adéla 1000 TJ Sokol Horní Čermná 22˝ 16 2 5,00
32 34 Soldánová Beata 1000 ŠK DDM Svitavy 21 15˝ 2 5,75
33 38 Zavrelova Nikola 1000 TJ Sokol Horní Čermná 19˝ 15˝ 1 4,75
34 30 Marek Jan 1000 TJ Sokol Horní Čermná 19 13˝ 2 4,25
35 39 Švarc Radovan 1000 Česká Třebová 2 22˝ 16 0 6,50
36 32 Motl Matěj 1000 TJ Sokol Horní Čermná 2 21˝ 16 2 1,50
37 37 Vaněk Tomáš 1000 TJ Sokol Horní Čermná 1 18 14 1 0,00
38 31 Moliš Matěj 1000 ŠK DDM Svitavy 0 21 15 0 0,00
39 35 Stejskal Dominik 1000 TJ Sokol Mistrovice 0 12 8 0 0,00
Kategorie H+D 16
Por. St.c. Jméno Rtg Klub Body BHm. BH.  B vict SB.
1 5 Nešpůrek Petr 1389 2222+DDM ALFA Pce 19 25˝ 5 18,00
2 4 Petrásek Kamil 1432 TJ Štefanydes Polička 5 23˝ 31˝ 4 21,75
3 2 Stodola Marek 1579 TJ Štefanydes Polička 5 23 31˝ 3 21,25
4 1 Mareš Jan 1780 TJ Jiskra Ústí n. Orl. 5 22˝ 31 4 21,50
5 8 Kozák David 1308 ŠK DDM Svitavy 5 20˝ 27 4 17,00
6 7 Kapoun Vít 1360 TJ Jiskra Ústí n. Orl. 21˝ 28˝ 4 15,50
7 3 Krušina Patrik 1516 ŠK DDM Svitavy 4 18˝ 25 4 10,00
8 6 Rott Michal 1362 DDM Hlinsko 4 17˝ 24 3 10,50
9 9 Kubalík Michal 1250 SK+Sokol Žamberk 4 17 24 4 8,50
10 13 Janecký Tomáš 1100 Litomyšl 3 17˝ 24˝ 3 6,50
11 14 Schreiber Jiří 1100 SK+Sokol Žamberk 3 17 23˝ 2 9,00
12 10 Vaculík Jakub 1250 TJ Lanškroun 3 16 22˝ 3 5,50
13 11 Dušek Josef 1100 TJ Sokol Horní Čermná 3 14 21 2 7,50
14 12 Hevera Jakub 1100 Česká Třebová 3 13˝ 20 2 6,50
15 17 Tomeš Lukáš 1000 Česká Třebová 2 16 23 1 6,00
16 16 Kapalčík Šimon 1000 TJ Sokol Mistrovice 2 15˝ 22 1 5,00
17 15 Jirásek Jan 1000 TJ Sokol Horní Čermná 2 15 21 1 5,00
Vložená kategorie H+D 18
Por. St.c. Jméno Rtg Klub Body SB. BH.  B BHm.
1 3 Jániš Petr 1555 TJ Jiskra Ústí n. Orl. 33,25 36˝ 28˝
2 1 Marek Michal 1688 TJ Lanškroun 26,00 37˝ 28˝
3 2 Kodytek Tomáš 1560 TJ Jiskra Ústí n. Orl. 20,25 38˝ 29˝
4 4 Jačisko Jakub 1387 TJ Lanškroun 19,50 38˝ 29˝
5 5 Komínek Lukáš 1383 TJ Lanškroun 6 17,00 39 30
6 7 Havel Dominik 1100 TJ Sokol Horní Čermná 4 6,00 41 32
7 8 Kokula Filip 1100 TJ Jiskra Ústí n. Orl. 3 3,00 42 33
8 6 Dvořáček Michal 1100 TJ Sokol Mistrovice 1,25 43˝ 34˝
9 10 Krejčí Filip 1000 TJ Sokol Mistrovice 1 0,50 44 35
10 9 Škrdla Ondřej 1100 TJ Jiskra Ústí n. Orl. ˝ 0,75 44˝ 35

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.