achov svaz esk republiky   Zpt na hlavn strnku   Pardubick kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

9.12.2019  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
3. kvalifikace KP mládeže kat. H/D 14-16 02.02.09

Celkem 92 dětí se sešlo v sobotu 31. ledna 2009 na šachových turnajích ve Svitavách. Ve třetím kvalifikačním turnaji kategorie H/D 14 byl nejúspěšnější David Sion z Poličky před Janem Bělobradem ze Žamberka a Matějem Půlpánem z Chrudimi, z dívek byla nejlepší Marie Doláková ze Svitav a v kategorii H/D 16 byli nejlepší Kamil Petrásek z Poličky před Patrikem Krušinou a Davidem Kozákem (oba Svitavy), z dívek byla nejlepší Barbora Voldánová z Bohemie Pardubice. V současně hraném turnaji 'O Svitavského koníka' byl v turnaji A nejlepší Benedikt Hofírek z Prace u Brna a v turnaji B Jakub Půlpán z Chrudimi.



KP jednotlivců kategorie H+D 14 - 3. turnaj
Konecné poradí
Por. St.c. Jméno Rtg Klub Body BH.
1 15 Sion David 1250 TJ Štefanydes Polička 6 22˝
2 4 Belobrad Jan 1250 SK+Sokol Žamberk 5 22˝
3 2 Půlpán Matěj 1416 Chrudim 5 21
4 13 Osička Přemysl 1250 ŠO DDM Hlinsko 5 18
5 3 John Petr 1332 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 22˝
6 10 Kroupa Tomáš 1250 2222 ŠK Polabiny Pardubice 21˝
7 19 Novotný Aleš 1100 ŠK Rapid Pardubicee 20
8 16 Fišnar Karel 1100 2222 ŠK Polabiny Pardubice 19
9 12 Melichar Vojtěch 1250 2222 ŠK Polabiny Pardubice 18
10 11 Marek Dominik 1250 TJ Lanškroun 4 20˝
11 1 Liduch Filip 1587 2222 ŠK Polabiny Pardubice 4 19˝
12 7 Hájek Pavel 1250 ŠK Vysoké Mýto 4 16˝
13 14 Pospíšil Petr 1250 TJ Štefanydes Polička 4 16˝
14 17 Holásek Jan 1100 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 4 14˝
15 9 Konečný Tomáš 1250 ŠK Svitavy 20
16 8 Kolomý Štěpán 1250 TJ Lanškroun 17˝
17 6 Gregor Jiří 1250 2222 ŠK Polabiny Pardubice 17
18 20 Tůma Jan 1100 ŠK Chotěboř 3 20
19 21 Plodík Michal 1100 2222 ŠK Polabiny Pardubice 3 18˝
20 18 Kantor Tomáš 1100 2222 ŠK Polabiny Pardubice 3 14
21 28 Žáček Josef 1000 Svitavy 3 13
22 5 Doláková Marie 1250 ŠK Svitavy 2 19
23 25 Vích Radovan 1000 TJ Lokomotiva Č. Třebová 2 16˝
24 27 Škranc Adam 1000 Radiměř 2 16
25 26 Šilar Martin 1000 Svitavy 2 15˝
26 22 Janečka Pavel 1000 Radiměř 2 12˝
27 23 Ryšavá Monika 1000 TJ Štefanydes Polička 2 12˝
28 24 Stodola Jan 1000 TJ Štefanydes Polička 0 13˝
KP kategorie H+D 16 - 3. turnaj 2009
Konecné poradí
Por. St.c. Jméno Rtg Klub Body BH.
1 3 Petrásek Kamil 1480 TJ Štefanydes Polička 20˝
2 2 Krušina Patrik 1548 ŠK Svitavy 5 19˝
3 6 Kozák David 1348 ŠK Svitavy 21˝
4 1 Stodola Marek 1581 TJ Štefanydes Polička 20
5 4 Nešpůrek Petr 1389 2222ŠK Polabiny 19
6 14 Čoček Oldřich 1100 ŠK Rapid Pardubice 16˝
7 5 Rott Michal 1362 ŠO DDM Hlinsko 4 19
  13 Šmíd Ladislav 1100 ŠK Svitavy 4 19
9 8 Voldájnová Barbora 1294 ŠK Bohemia Pardubice 4 16˝
10 7 Kapoun Vít 1309 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 22
11 10 Kubišta Ladislav 1250 TJ Jiskra Ústí and Orlicí 20
12 11 Vaculík Jakub 1250 TJ Lanškroun 17
13 9 Kučera Jan 1265 ŠK Svitavy 3 18
14 12 Tomeš Lukáš 1100 TJ Lokomotiva Č. Třebová 3 15
15 16 Malý Michal 1000 Svitavy 3 14˝
16 15 Kollár Ladislav 1000 Radiměř 2 14˝
17 17 Soušek Michael 1000 Radiměř 1 13
O Svitavského koníka " A "
Konecné poradí
Por. St.c. Jméno Rtg Klub Body BH.
1 12 Hofírek Benedikt 1100 Prace u Brna 23˝
2 2 Outrata Ondřej 1346 2222 ŠK Polabiny Pardubice 6 21˝
3 21 Havelka Josef 1000 TJ Lanškroun 5 22
4 1 Hofman Oskar 1389 2222 ŠK Polabiny Pardubice 5 21
5 3 Dupenopulos Karel 1250 TJ Lokomotiva Č. Třebová 5 21
6 14 Holásek Vít 1100 TJ Jiskra Ústí and Orlicí 5 19˝
7 6 Řezníček Dominik 1250 2222 ŠK Polabiny Pardubice 22
8 11 Halousek Jakub 1100 ŠK Rapid Pardubice 16˝
9 13 Holásek Vojtěch 1100 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 4 20˝
10 8 Brejša Adam 1100 TJ Lanškroun 4 20
  16 Kolomý Adam 1100 TJ Lanškroun 4 20
12 5 Marel David 1250 2222 ŠK Polabiny Pardubice 4 19˝
13 4 Hofmanová Vilma 1250 2222 ŠK Polabiny Pardubice 4 18˝
14 31 Žejdlík Patrik 1000 ŠO DDM Hlinsko 4 18
15 17 Sejkora Filip 1100 TJ Lokomotiva Č. Třebová 4 14˝
16 9 Bureš Martin 1100 2222 ŠK Polabiny Pardubice 21˝
17 10 Doláková Marie 1100 ŠK Svitavy 3 18
18 20 Dědková Klára 1000 ŠK Svitavy 3 17
19 15 Jasanský Jan 1100 TJ Lokomotiva Č. Třebová 3 16˝
20 25 Kaláb Jindřich 1000 TJ Slovan Mor. Třebová 3 16
21 30 Svoboda Dominik 1000 TJ Štefanydes Polička 3 16
22 24 Juračka Jan 1000 Radiměř 3 15˝
23 28 Nešpůrek Jan 1000 2222 ŠK Polabiny Pardubice 3 14˝
24 7 Bartáček Filip 1100 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 3 14
25 23 Junek Jaroslav 1000 Radiměř 3 12
26 19 Dvořák Jakub 1000 TJ Slovan Mor. Třebová 16
27 18 Bílek Marek 1000 2222 ŠK Polabiny Pardubice 14
28 27 Navrátil Jonáš 1000 ŠK Svitavy 2 13˝
29 29 Sekyra Jakub 1000 ŠK Svitavy 2 13˝
30 26 Klimek Pavel 1000 TJ Lokomotiva Č. Třebová 2 13
31 22 Holásková Veronika 1000 TJ Jiskra nad Orlicí 1 13˝
O Svitavského koníka "B"
Konecné poradí
Por. St.c. Jméno Rtg Klub Body BH.
1 4 Půlpán Jakub 1794 Chrudim 5 21
2 1 Čižinský Petr 1998 2222ŠK Polabiny 5 20
3 2 Kosek Marek 1928 ŠK Vysoké Mýto 21
4 3 Sabolová Gabriela 1808 ŠK Most 19˝
5 6 Marek Michal 1681 TJ Lanškroun 17˝
6 7 Kraus Ondřej 1651 ŠK Rapid Pardubice 4 21
7 5 Vyprachtický David 1701 ŠK Žamberk 4 19˝
8 9 Kodytek Tomáš 1570 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 4 16
9 14 Marcinko Patik 1401 ŠK Rapid 20˝
10 8 Zoubek David 1643 ŠK Rapid Pardubice 18˝
11 15 Komínek Lukáš 1383 TJ Lanškroun 3 15˝
12 12 Schaffer Ondřej 1461 TJ Štefanydes Polička 3 15
13 11 Baláž Jindřich 1539 ŠK Svitavy 17
14 10 Jániš Petr 1567 TJ Jiskra nad Orlicí 13˝
15 13 Halousek Jaroslav 1460 ŠK Rapid Pardubice 18
16 16 Machata Štěpán 1100 ŠK Svitavy 1 14˝

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.