achov svaz esk republiky   Zpt na hlavn strnku   Pardubick kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

12.12.2019  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajská soutěž střed - 1. kolo 19.10.08

V prvním kole Krajské soutěže střed byly dosaženy tyto výsledky: Kunvald B - Kunvald C 3:2, H.Čermná - Lanškroun C 3,5:1,5, Letohrad B - Mistrovice 3:2, Krčma Venzara - D.Čermná 1,5:3,5, Žamberk E - Žamberk D 1:4


 VÝSLEDKY 1

Výsledky 1. kola

ŠO K a.s. Kunvald B – ŠO K a.s. Kunvald C           TJ Sokol Horní Čermná – TJ Lanškroun C

   1.  Šlesingr V.                1671     1:0    Dvořák E.           V   1897            1.  Cimprich M.             1574     1:0    Marek M.                   1626

   2.  Krčmář S.                   1500     1/2    Rusz G.                     1615            2.  Kalousek M.            1453     1:0    Krátký J.                    1469

   3.  Vymetálek T.            1528     1/2    Rusz R.                      1534            3.  Motl J.                        1628     1/2    Nečas L.                    1250

   4.  Mlynář M.                 1442     0:1    Krupica Z.           V   1250            4.  Šilar J.                        1576     0:1    Marek J.                     1570

   5.  Stúj M.                       1526     1:0    Kopecká E.              1250            5.  Vacek M.                   1454     1:0    Brejša V.                    1250

                                     3 : 2                                                                           3.5 : 1.5

TJ Spartak OEZ Letohrad B – TJ Sokol Mistrovice Krčma Venzara Lanškroun – ŠK Dolní Čermná o.s.

   1.  Lorenc J.              H   1583     1:0    Štefl S.                  H  1534            1.  Palla S.                      1777     0:1    Merta M.                    1793

   2.  Janeček O.                 1529     1:0    Heger M.             H  1681            2.  Zehnal M.            H  1846     1/2    Merta J.                      1826

   3.  Sysr P.                       1628     0:1    Langr P.                    1434            3.  Zubík M.                   1627     1:0    Pecháček T.              1598

   4.  Lorenc J.                    1262     1/2    Kristl V.                    1422            4.  Jonáš J.                       1506     0:1    Motl L.                      1587

   5.  Lorencová J.             1000     1/2    Špinler B.                 1290            5.  Jirout O.                    1000     0:1    Slavíček M.              1777

                                     3 : 2                                                                           1.5 : 3.5

SK+Sokol Žamberk E – SK+Sokol Žamberk D                                            

   1.  Kainek J.                   1364     1/2    Janeček M.                1478                                                                                                                            

   2.  Kubalík M.               1000     0:1    Mazura J.                   1612                                                                                                                            

   3.  Belobrad Š.               1000     1/2    Hurdes E.                 1487                                                                                                                            

   4.  Pelinka F.                 1296     0:1    Charvát V.                1381                                                                                                                            

   5.  Matějíček M.            1100     0:1    Uřičář P.                   1384                                                                                                                            

                                     1 : 4                                                                                

Tabulka po 1. kole

               Poř.          Družstvo                                Záp    V    R    P    Body       Poč. výher     Skóre

                   1.   SK+Sokol Žamberk D                        1    1    0    0           3               3             4   :  1

                   2.   TJ Sokol Horní Čermná                     1    1    0    0           3               3          3.5   :  1.5

                   2.   ŠK Dolní Čermná o.s.                        1    1    0    0           3               3          3.5   :  1.5

                   4.   ŠO K a.s. Kunvald B                           1    1    0    0           3               2             3   :  2

                   4.   TJ Spartak OEZ Letohrad B              1    1    0    0           3               2             3   :  2

                   6.   TJ Sokol Mistrovice                          1    0    0    1           0               1             2   :  3

                   6.   ŠO K a.s. Kunvald C                           1    0    0    1           0               1             2   :  3

                   8.   Krčma – Venzara Lanškroun              1    0    0    1           0               1          1.5   :  3.5

                   8.   TJ Lanškroun C                                 1    0    0    1           0               1          1.5   :  3.5

                 10.   SK+Sokol Žamberk E                         1    0    0    1           0               0             1   :  4

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.