achov svaz esk republiky   Zpt na hlavn strnku   Pardubick kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

9.12.2019  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajská soutěž střed - 2. kolo 02.11.08

Ve druhém kole Krajské soutěže střed byly dosaženy tyto výsledky: Kunvald C - Žamberk C 0,5:4,5, D.Čermná - Žamberk E 4,5:0,5, Mistrovice - Krčma Venzara 0,5:4,5, Lanškroun C - Letohrad B 1,5:3,5, Kunvald B - H.Čermná 3:2


 VÝSLEDKY 2

Výsledky 2. kola

ŠO K a.s. Kunvald C – SK+Sokol Žamberk D       ŠK Dolní Čermná o.s. – SK+Sokol Žamberk E

   1.  Dvořák E.           V   1897     0:1    Janeček M.                1478            1.  Merta M.                    1793     1:0    Kainek J.                   1364

   2.  Rusz G.                      1615     1/2    Šulc J.                        1504            2.  Pecháček T.              1598     1:0    Belobrad Š.               1000

   3.  Krupica Z.           V   1250     0:1    Mazura J.                   1612            3.  Slavíček M.              1777     1:0    Belobrad J.                1000

   4.  Pácha L.                    1250     0:1    Hurdes E.                 1487            4.  Žídek P.                     1000     1/2    Pelinka F.                 1296

   5.  Kopecká E.               1250     0:1    Charvát V.                1381            5.  Dostálek V.              1630     1:0    Matějíček M.            1100

                                  0.5 : 4.5                                                                        4.5 : 0.5

TJ Sokol Mistrovice – Krčma – Venzara Lanškroun TJ Lanškroun C – TJ Spartak OEZ Letohrad B

   1.  Valenta R.                 1501     0:1    Palla S.                      1777            1.  Marek M.                   1626     0:1    Lorenc J.              H  1583

   2.  Langr P.                    1434     0:1    Zehnal M.            H  1846            2.  Krátký J.                    1469     0:1    Janeček O.                 1529

   3.  Janota J.                     1457     0:1    Zubík M.                   1627            3.  Nečas L.                    1250     0:1    Sysr P.                       1628

   4.  Kristl V.                    1422     0:1    Boháč L.                   1598            4.  Marek J.                     1570     1/2    Lorenc J.                    1262

   5.  Špinler B.                  1290     1/2    Jonáš J.                      1506            5.  Jačisko J.                   1387     1:0    Lorencová J.             1000

                                  0.5 : 4.5                                                                        1.5 : 3.5

ŠO K a.s. Kunvald B – TJ Sokol Horní Čermná                                         

   1.  Šlesingr V.                1671     1:0    Kalousek M.            1453                                                                                                                            

   2.  Krčmář S.                   1500     0:1    Motl J.                       1628                                                                                                                            

   3.  Vymetálek T.            1528     1/2    Šilar J.                        1576                                                                                                                            

   4.  Mlynář M.                 1442     1:0    Vacek M.                   1454                                                                                                                            

   5.  Stúj M.                       1526     1/2    Šilar K.                      1494                                                                                                                            

                                     3 : 2                                                                                

Tabulka po 2. kole

               Poř.          Družstvo                                Záp    V    R    P    Body       Poč. výher     Skóre

                   1.   SK+Sokol Žamberk D                        2    2    0    0           6               7          8.5   :  1.5

                   2.   ŠK Dolní Čermná o.s.                        2    2    0    0           6               7             8   :  2

                   3.   TJ Spartak OEZ Letohrad B              2    2    0    0           6               5          6.5   :  3.5

                   4.   ŠO K a.s. Kunvald B                           2    2    0    0           6               4             6   :  4

                   5.   Krčma – Venzara Lanškroun              2    1    0    1           3               5             6   :  4

                   6.   TJ Sokol Horní Čermná                     2    1    0    1           3               4          5.5   :  4.5

                   7.   TJ Lanškroun C                                 2    0    0    2           0               2             3   :  7

                   8.   TJ Sokol Mistrovice                          2    0    0    2           0               1          2.5   :  7.5

                   8.   ŠO K a.s. Kunvald C                           2    0    0    2           0               1          2.5   :  7.5

                 10.   SK+Sokol Žamberk E                         2    0    0    2           0               0          1.5   :  8.5

 

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.