achov svaz esk republiky   Zpt na hlavn strnku   Pardubick kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

13.12.2019  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajská soutěž střed - 3. kolo 16.11.08

Ve třetím kole Krajské soutěže střed byly dosaženy tyto výsledky: H.Čermná - Kunvald C 2:3, Letohrad B - Kunvald B 2,5:2,5, Krčma-Venzara - Lanškroun C 5:0, Žamberk E - Mistrovice 3:2, Žamberk D - D.Čermná 2:3


 VÝSLEDKY 3

Výsledky 3. kola

TJ Sokol Horní Čermná – ŠO K a.s. Kunvald C TJ Spartak OEZ Letohrad B – ŠO K a.s. Kunvald B

   1.  Kalousek M.             1453     0:1    Dvořák E.           V   1897            1.  Lorenc J.              H  1583     0:1    Hodek R.             V   1685

   2.  Motl J.                        1628     1/2    Rusz G.                     1615            2.  Janeček O.                 1529     1/2    Šlesingr V.                1671

   3.  Šilar J.                        1576     1/2    Rusz R.                      1534            3.  Sysr P.                       1628     1:0    Krčmář S.                   1500

   4.  Vacek M.                   1454     0:1    Krupica Z.           V   1250            4.  Petráček J.                 1430     1:0    Vymetálek T.            1528

   5.  Šilar K.                      1494     1:0    Bém T.                        1250            5.  Maceška V.               1562     0:1    Mlynář M.                 1442

                                     2 : 3                                                                           2.5 : 2.5

Krčma – Venzara Lanškroun – TJ Lanškroun C    SK+Sokol Žamberk E – TJ Sokol Mistrovice

   1.  Palla S.                      1777     1:0    Marek M.                  1626            1.  Kopal V.                    1479     0:1    Valenta R.                 1501

   2.  Zehnal M.            H   1846     1:0    Krátký J.                   1469            2.  Kainek J.                   1364     1:0    Langr P.                    1434

   3.  Boháč L.                    1598     1:0    Komínek L.              1383            3.  Kubalík M.               1000     1:0    Janota J.                     1457

   4.  Jonáš J.                       1506     1:0    Nečas L.                    1250            4.  Belobrad Š.               1000     0:1    Kristl V.                    1422

   5.  Viktorin J.                 1515     1:0    Marek J.                     1570            5.  Belobrad J.                1000     1:0    Špinler B.                  1290

                                     5 : 0                                                                              3 : 2

SK+Sokol Žamberk D – ŠK Dolní Čermná o.s.                                           

   1.  Janeček M.                1478     1/2    Merta J.                      1826                                                                                                                            

   2.  Šulc J.                         1504     1/2    Motl L.                      1587                                                                                                                            

   3.  Mazura J.                   1612     1/2    Žídek P.                    1000                                                                                                                            

   4.  Hurdes E.                  1487     1/2    Dostálek V.              1630                                                                                                                            

   5.  Uřičář P.                    1384     0:1    Nikl J.                        1569                                                                                                                            

                                     2 : 3                                                                                

Tabulka po 3. kole

               Poř.          Družstvo                                Záp    V    R    P    Body       Poč. výher     Skóre

                   1.   ŠK Dolní Čermná o.s.                        3    3    0    0           9               8           11   :  4

                   2.   TJ Spartak OEZ Letohrad B              3    2    1    0           7               7             9   :  6

                   3.   ŠO K a.s. Kunvald B                           3    2    1    0           7               6          8.5   :  6.5

                   4.   Krčma – Venzara Lanškroun              3    2    0    1           6              10          11   :  4

                   5.   SK+Sokol Žamberk D                        3    2    0    1           6               7        10.5   :  4.5

                   6.   TJ Sokol Horní Čermná                     3    1    0    2           3               5          7.5   :  7.5

                   7.   ŠO K a.s. Kunvald C                           3    1    0    2           3               3          5.5   :  9.5

                   8.   SK+Sokol Žamberk E                         3    1    0    2           3               3          4.5   :  10.5

                   9.   TJ Sokol Mistrovice                          3    0    0    3           0               3          4.5   :  10.5

                 10.   TJ Lanškroun C                                 3    0    0    3           0               2             3   :  12

 

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.