achov svaz esk republiky   Zpt na hlavn strnku   Pardubick kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

9.12.2019  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajská soutěž střed - 5. kolo 14.12.08

V pátém kole Krajské soutěže střed byly dosaženy tyto výsledky: Letohrad B - Kunvald C 4:1, Krčma Venzara - H.Čermná 4:1, Žamberk E - Kunvald B 1,5:3,5, Žamberk D - Lanškroun C 2,5:2,5, D.Čermná - Mistrovice 4:1


 VÝSLEDKY 5

Výsledky 5. kola


Spartak OEZ Letohrad B – ŠO K a.s. Kunvald C Krčma – Venzara Lanškroun – Sokol Horní Čermná

   1.  Lorenc J.              H   1583     1/2    Dvořák E.           V   1897            1.  Palla S.                      1777     1:0    Cimprich M.             1574

   2.  Janeček O.                 1529     1/2    Rusz G.                     1615            2.  Zehnal M.            H  1846     1:0    Motl J.                        1628

   3.  Krummer J.                1729     1:0    Rusz R.                      1534            3.  Zubík M.                   1627     1/2    Šilar J.                        1576

   4.  Sysr P.                       1628     1:0    Krupica Z.           V   1250            4.  Boháč L.                    1598     1/2    Vacek M.                   1454

   5.  Lorenc J.                    1262     1:0    Bém T.                        1250            5.  Jonáš J.                       1506     1:0    Šilar K.                      1494

                                     4 : 1                                                                              4 : 1

SK+Sokol Žamberk E – ŠO K a.s. Kunvald B             SK+Sokol Žamberk D – TJ Lanškroun C

   1.  Kopal V.                    1479     0:1    Hodek R.             V   1685            1.  Janeček M.                1478     0:1    Marek M.                   1626

   2.  Kainek J.                   1364     0:1    Šlesingr V.               1671            2.  Šulc J.                         1504     1:0    Komínek L.              1383

   3.  Kubalík M.               1000     1/2    Krčmář S.                  1500            3.  Mazura J.                   1612     1:0    Marek J.                     1570

   4.  Belobrad Š.               1000     0:1    Mlynář M.                1442            4.  Hurdes E.                  1487     0:1    Jačisko J.                   1387

   5.  Belobrad J.                1000     1:0    Kňážek M.                1314            5.  Charvát V.                 1381     1/2    Pilný J.                      1292

                                  1.5 : 3.5                                                                        2.5 : 2.5

ŠK Dolní Čermná o.s. – TJ Sokol Mistrovice                                              

   1.  Merta M.                    1793     1:0    Štefl S.                  H  1534                                                                                                                            

   2.  Pecháček T.              1598     1:0    Valenta R.                 1501                                                                                                                            

   3.  Slavíček M.              1777     1:0    Janota J.                     1457                                                                                                                            

   4.  Dostálek V.              1630     0:1    Kristl V.                    1422                                                                                                                            

   5.  Seidl P.                      1000     1:0    Špinler B.                 1290                                                                                                                            

                                     4 : 1                                                                                

Tabulka po 5. kole

               Poř.          Družstvo                                Záp    V    R    P    Body       Poč. výher     Skóre

                   1.   ŠK Dolní Čermná o.s.                        5    5    0    0         15              14          18   :  7

                   2.   ŠO K a.s. Kunvald B                           5    3    2    0         11              11       14.5   :  10.5

                   3.   Krčma – Venzara Lanškroun              5    3    1    1         10              15       17.5   :  7.5

                   4.   TJ Spartak OEZ Letohrad B              5    3    1    1         10              12          15   :  10

                   5.   SK+Sokol Žamberk D                        5    2    2    1           8              11       15.5   :  9.5

                   6.   TJ Sokol Horní Čermná                     5    2    0    3           6               8        11.5   :  13.5

                   7.   TJ Lanškroun C                                 5    1    1    3           4               8           10   :  15

                   8.   ŠO K a.s. Kunvald C                           5    1    0    4           3               4          8.5   :  16.5

                   9.   SK+Sokol Žamberk E                         5    1    0    4           3               4          6.5   :  18.5

                 10.   TJ Sokol Mistrovice                          5    0    1    4           1               6             8   :  17

 

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.