achov svaz esk republiky   Zpt na hlavn strnku   Pardubick kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

5.12.2019  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajská soutěž střed - 6. kolo 18.01.09

V šestém kole Krajské soutěže střed byly dosaženy tyto výsledky: Kunvald C - Mistrovice 3,5:1,5, Lanškroun C - D.Čermná 2:3, Kunvald B - Žamberk D 3,5:1,5, H.Čermná - Žamberk E 2:3, Letohrad B - Kržma Venzara 1:4


 VÝSLEDKY 6

Výsledky 6. kola

ŠO K a.s. Kunvald C – TJ Sokol Mistrovice              TJ Lanškroun C – ŠK Dolní Čermná o.s.

   1.  Dvořák E.           V   1897     1:0    Štefl S.                  H  1534            1.  Marek M.                   1626     1/2    Merta M.                    1793

   2.  Rusz G.                      1615     1/2    Langr P.                    1434            2.  Krátký J.                    1469     1/2    Merta J.                      1826

   3.  Rusz R.                      1534     1:0    Janota J.                     1457            3.  Komínek L.              1383     1:0    Pecháček T.              1598

   4.  Krupica Z.           V   1250     0:1    Kristl V.                    1422            4.  Marek J.                     1570     0:1    Slavíček M.              1777

   5.  Pácha L.                    1250     1:0    Špinler B.                 1290            5.  Jačisko J.                   1387     0:1    Žídek P.                     1000

                                  3.5 : 1.5                                                                           2 : 3

ŠO K a.s. Kunvald B – SK+Sokol Žamberk D      TJ Sokol Horní Čermná – SK+Sokol Žamberk E

   1.  Šlesingr V.                1671     1/2    Janeček M.                1478            1.  Cimprich M.             1574     0:1    Kainek J.                   1364

   2.  Krčmář S.                   1500     1/2    Šulc J.                        1504            2.  Motl J.                        1628     1:0    Kubalík M.               1000

   3.  Vymetálek T.            1528     1:0    Mazura J.                   1612            3.  Šilar J.                        1576     1:0    Belobrad Š.               1000

   4.  Mlynář M.                 1442     1/2    Hurdes E.                 1487            4.  Vacek M.                   1454     0:1    Belobrad J.                1000

   5.  Stúj M.                       1526     1:0    Charvát V.                1381            5.  Šilar K.                      1494     0:1    Pelinka F.                 1296

                                  3.5 : 1.5                                                                           2 : 3

TJ Spartak OEZ Letohrad B – Krčma – Venzara Lanškroun                    

   1.  Lorenc J.              H   1583     0:1    Palla S.                      1777                                                                                                                            

   2.  Janeček O.                 1529     0:1    Zehnal M.            H  1846                                                                                                                            

   3.  Krummer J.                1729     0:1    Boháč L.                   1598                                                                                                                            

   4.  Sysr P.                       1628     0:1    Jonáš J.                      1506                                                                                                                            

   5.  Vaníček J.            H   1000     1:0    Jirout O.                    1000                                                                                                                            

                                     1 : 4                                                                                

Tabulka po 6. kole

               Poř.          Družstvo                                Záp    V    R    P    Body       Poč. výher     Skóre

                   1.   ŠK Dolní Čermná o.s.                        6    6    0    0         18              16          21   :  9

                   2.   ŠO K a.s. Kunvald B                           6    4    2    0         14              13          18   :  12

                   3.   Krčma – Venzara Lanškroun              6    4    1    1         13              19       21.5   :  8.5

                   4.   TJ Spartak OEZ Letohrad B              6    3    1    2         10              13          16   :  14

                   5.   SK+Sokol Žamberk D                        6    2    2    2           8              11          17   :  13

                   6.   TJ Sokol Horní Čermná                     6    2    0    4           6              10       13.5   :  16.5

                   7.   ŠO K a.s. Kunvald C                           6    2    0    4           6               7           12   :  18

                   8.   SK+Sokol Žamberk E                         6    2    0    4           6               7          9.5   :  20.5

                   9.   TJ Lanškroun C                                 6    1    1    4           4               9           12   :  18

                 10.   TJ Sokol Mistrovice                          6    0    1    5           1               7          9.5   :  20.5

 

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.