achov svaz esk republiky   Zpt na hlavn strnku   Pardubick kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

9.12.2019  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajská soutěž střed - 7. kolo 01.02.09

V sedmém kole Krajské soutěže střed byly dosaženy tyto výsledky: Krčma Venzara - Kunvald C 4,5:0,5, Žamberk E - Letohrad B 0:5, Žamberk D - H.Čermná 2:3, D.Čermná - Kunvald B 2,5:2,5, Mistrovice - Lanškroun C 2,5:2,5


 VÝSLEDKY 7

Výsledky 7. kola

Krčma – Venzara Lanškroun – ŠO K a.s. Kunvald C SK+Sokol Žamberk E – Spartak OEZ Letohrad B

   1.  Palla S.                      1777     1/2    Dvořák E.           V   1897            1.  Kopal V.                    1479     0:1    Lorenc J.              H  1583

   2.  Zehnal M.            H   1846     1:0    Rusz G.                     1615            2.  Chmelík R.                1000     0:1    Janeček O.                 1529

   3.  Boháč L.                    1598     1:0    Rusz R.                      1534            3.  Belobrad Š.               1000     0:1    Sysr P.                       1628

   4.  Jonáš J.                       1506     +:-                                                               4.  Pelinka F.                 1296     0:1    Maceška V.               1562

   5.  Viktorin J.                 1515     +:-                                                               5.  Matějíček M.            1100     0:1    Lorenc J.                    1262

                                  4.5 : 0.5                                                                           0 : 5

SK+Sokol Žamberk D – TJ Sokol Horní Čermná  ŠK Dolní Čermná o.s. – ŠO K a.s. Kunvald B

   1.  Janeček M.                1478     0:1    Cimprich M.             1574            1.  Merta J.                      1826     1/2    Hodek R.             V   1685

   2.  Šulc J.                         1504     0:1    Kalousek M.            1453            2.  Pecháček T.              1598     1/2    Šlesingr V.                1671

   3.  Mazura J.                   1612     1:0    Šilar J.                        1576            3.  Motl L.                      1587     1/2    Krčmář S.                   1500

   4.  Hurdes E.                  1487     1/2    Vacek M.                   1454            4.  Žídek P.                     1000     1/2    Vymetálek T.            1528

   5.  Uřičář P.                    1384     1/2    Šilar K.                      1494            5.  Dostálek V.              1630     1/2    Mlynář M.                 1442

                                     2 : 3                                                                           2.5 : 2.5

     TJ Sokol Mistrovice – TJ Lanškroun C                                                   

   1.  Štefl S.                  H   1534     0:1    Marek M.                  1626                                                                                                                            

   2.  Heger M.             H   1681     1/2    Krátký J.                   1469                                                                                                                            

   3.  Valenta R.                 1501     1:0    Komínek L.              1383                                                                                                                            

   4.  Langr P.                    1434     1:0    Marek J.                     1570                                                                                                                            

   5.  Kristl V.                    1422     0:1    Krištof J.                   1594                                                                                                                            

                                  2.5 : 2.5                                                                             

Tabulka po 7. kole

               Poř.          Družstvo                                Záp    V    R    P    Body       Poč. výher     Skóre

                   1.   ŠK Dolní Čermná o.s.                        7    6    1    0         19              16       23.5   :  11.5

                   2.   Krčma – Venzara Lanškroun              7    5    1    1         16              23          26   :  9

                   3.   ŠO K a.s. Kunvald B                           7    4    3    0         15              13       20.5   :  14.5

                   4.   TJ Spartak OEZ Letohrad B              7    4    1    2         13              18          21   :  14

                   5.   TJ Sokol Horní Čermná                     7    3    0    4           9              12       16.5   :  18.5

                   6.   SK+Sokol Žamberk D                        7    2    2    3           8              12          19   :  16

                   7.   ŠO K a.s. Kunvald C                           7    2    0    5           6               7        12.5   :  22.5

                   8.   SK+Sokol Žamberk E                         7    2    0    5           6               7          9.5   :  25.5

                   9.   TJ Lanškroun C                                 7    1    2    4           5              11       14.5   :  20.5

                 10.   TJ Sokol Mistrovice                          7    0    2    5           2               9           12   :  23

 

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.