achov svaz esk republiky   Zpt na hlavn strnku   Pardubick kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

9.12.2019  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajská soutěž východ - 1. kolo 19.10.08

V prvním kole Krajské soutěže východ byly dosaženy tyto výsledky: Litomyšl B - Č.Třebová C 2:3, Němčice - M.Trnávka 2:3, Tropic - Svitavy C 2,5:2,5, Polička D - Polička E 3,5:1,5, Krouna - volno


 VÝSLEDKY 1

Výsledky 1. kola

              TJ Sokol Krouna – volný los                  Jiskra Litomyšl B – Lokomotiva Česká Třebová C

   1.                                                                                                                          1.  Horák L.                    1743     1/2    Kovář V.                    1250

   2.                                                                                                                          2.  Motáček J.                 1713     0:1    Petrželka K.        V   1855

   3.                                                                                                                          3.  Seidl J.                       1584     1/2    Křemenák J.              1743

   4.                                                                                                                          4.  Štětka V.                    1595     0:1    Paluda J.                    1493

   5.                                                                                                                          5.  Mikulecký S.           1495     1:0    Steinmetz R.             1250

                                                                                                                          2 : 3

TJ Sokol Němčice – Sokol Městečko Trnávka               ŠK Tropic Lanškroun – ŠK Svitavy C

   1.  Pail M.                       1893     0:1    Zeman A.             H  2005            1.  Urbánek J.                 1590     0:1    Strachoň L.               1753

   2.  Pěkník M.                 1866     1/2    Šmíd F.                      1798            2.  Křivohlávek D. H  1522     1:0    Jedlička E.           V   1680

   3.  Jasanský K.        H   1820     1/2    Izák M.                      1703            3.  Křivohlávek J.         1427     1:0    Svatoš Z.              V   1667

   4.  Racek J.                      1575     1:0    Franc F.                     1657            4.  Farkaš J.                     1000     0:1    Čuma J.                       1559

   5.  Vrbický L.                1291     0:1    Pavlů P.                    1554            5.  Fajt P.                        1000     1/2    Veselý O.                  1648

                                     2 : 3                                                                           2.5 : 2.5

TJ Štefanydes Polička D – TJ Štefanydes Polička E                                   

   1.  Buchta M.           V   1335     1:0    Stodola J.            V   1456                                                                                                                            

   2.  Schaffer O.                 1461     1/2    Stodola M.          V   1579                                                                                                                            

   3.  Petrásek J.                 1250     0:1    Trkal T.                      1596                                                                                                                            

   4.  Kopecký V.              1250     1:0    Pospíšil P.               1250                                                                                                                            

   5.  Sion D.                      1250     1:0    Peřina J.                    1100                                                                                                                            

                                  3.5 : 1.5                                                                             

Tabulka po 1. kole

               Poř.          Družstvo                                Záp    V    R    P    Body       Poč. výher     Skóre

                   1.   TJ Štefanydes Polička D                    1    1    0    0           3               3          3.5   :  1.5

                   2.   Sokol Městečko Trnávka                   1    1    0    0           3               2             3   :  2

                   2.   Lokomotiva Česká Třebová C           1    1    0    0           3               2             3   :  2

                   4.   ŠK Tropic Lanškroun                        1    0    1    0           1               2          2.5   :  2.5

                   4.   ŠK Svitavy C                                     1    0    1    0           1               2          2.5   :  2.5

                   6.   Jiskra Litomyšl B                               1    0    0    1           0               1             2   :  3

                   6.   TJ Sokol Němčice                              1    0    0    1           0               1             2   :  3

                   8.   TJ Štefanydes Polička E                    1    0    0    1           0               1          1.5   :  3.5

                   9.   TJ Sokol Krouna                                0    0    0    0           0               0             0   :  0

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.