achov svaz esk republiky   Zpt na hlavn strnku   Pardubick kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

5.12.2019  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajská soutěž východ - 3. kolo 16.11.08

Ve třetím kole Krajské soutěže východ byly dosaženy tyto výsledky: Němčice - Krouna 3:2, Tropic - Č.Třebová C 1:4, Polička D - M.Trnávka 1,5:3,5, Polička E - Svitavy C 2:3, Litomyšl B - volno


 VÝSLEDKY 3

Výsledky 3. kola

             Jiskra Litomyšl B – volný los                            TJ Sokol Němčice – TJ Sokol Krouna

   1.                                                                                                                          1.  Pail M.                       1893     0:1    Šťulík J.               H  1741

   2.                                                                                                                          2.  Pěkník M.                 1866     1:0    Šenkýř J.                    1626

   3.                                                                                                                          3.  Jasanský K.         H  1820     1:0    Jirmásek V.                1543

   4.                                                                                                                          4.  Racek J.                      1575     0:1    Netolický J.              1468

   5.                                                                                                                          5.  Dubišar J.                  1000     1:0    Grimm J.                     1361

                                                                                                                          3 : 2

ŠK Tropic Lanškroun – Lokomotiva Česká Třebová C Štefanydes Polička D – Sokol Městečko Trnávka

   1.  Urbánek J.                 1590     0:1    Kovář V.                   1250            1.  Buchta M.            V   1335     1/2    Zeman A.              H  2005

   2.  Lapáček L.                1000     0:1    Petrželka K.       V   1855            2.  Petrásek K.               1432     0:1    Šmíd F.                       1798

   3.  Křivohlávek D. H   1522     1:0    Paluda J.                   1493            3.  Schaffer O.                 1461     1:0    Izák M.                       1703

   4.  Křivohlávek J.         1427     0:1    Vaňous P.                 1433            4.  Petrásek J.                 1250     0:1    Franc F.                      1657

   5.  Fajt P.                        1000     0:1    Kovář L.                   1100            5.  Kopecký V.              1250     0:1    Pavlů P.                    1554

                                     1 : 4                                                                           1.5 : 3.5

    TJ Štefanydes Polička E – ŠK Svitavy C                                                   

   1.  Stodola J.            V   1456     1:0    Jedlička E.          V   1680                                                                                                                            

   2.  Stodola M.          V   1579     1:0    Čuma J.                      1559                                                                                                                            

   3.  Trkal T.                      1596     0:1    Riedl V.               V   1648                                                                                                                            

   4.  Pospíšil P.               1250     0:1    Vodička S.                1100                                                                                                                            

   5.  Peřina J.                     1100     0:1    Velešík M.                1100                                                                                                                            

                                     2 : 3                                                                                

Tabulka po 3. kole

               Poř.          Družstvo                                Záp    V    R    P    Body       Poč. výher     Skóre

                   1.   Sokol Městečko Trnávka                   3    3    0    0           9               9           11   :  4

                   2.   ŠK Svitavy C                                     3    2    1    0           7               8          8.5   :  6.5

                   3.   Lokomotiva Česká Třebová C           3    2    1    0           7               7          9.5   :  5.5

                   4.   TJ Sokol Němčice                              3    1    1    1           4               5          7.5   :  7.5

                   5.   TJ Štefanydes Polička D                    3    1    0    2           3               6             7   :  8

                   6.   TJ Sokol Krouna                                2    1    0    1           3               5          5.5   :  4.5

                   7.   ŠK Tropic Lanškroun                        3    0    1    2           1               3             4   :  11

                   8.   TJ Štefanydes Polička E                    2    0    0    2           0               3          3.5   :  6.5

                   9.   Jiskra Litomyšl B                               2    0    0    2           0               2          3.5   :  6.5

 

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.