achov svaz esk republiky   Zpt na hlavn strnku   Pardubick kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

13.12.2019  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajská soutěž východ - 4. kolo 30.11.08

Ve čtvrtém kole Krajské soutěže východ byly dosaženy tyto výsledky: M.Trnávka - Polička E 3,5:1,5, Č.Třebová C - Polička D 4,5:0,5, Krouna - Tropic 3,5:1,5, Litomyšl B - Němčice 2,5:2,5, Svitavy C volno


 VÝSLEDKY 4

Výsledky 4. kola

                 volný los – ŠK Svitavy C                     Sokol Městečko Trnávka – TJ Štefanydes Polička E

                                                                                                                                1.  Zeman A.              H  2005     1:0    Bartoš K.                   1648

                                                                                                                                2.  Burian M.                  1837     1:0    Stodola J.             V   1456

                                                                                                                                3.  Šmíd F.                       1798     1/2    Stodola M.          V   1579

                                                                                                                                4.  Lattenberg F.           1696     0:1    Trkal T.                      1596

                                                                                                                                5.  Izák M.                       1703     1:0    Klíma P.                    1100

                                                                                                                       3.5 : 1.5

Lokomotiva Česká Třebová C – TJ Štefanydes Polička D TJ Sokol Krouna – ŠK Tropic Lanškroun

   1.  Kovář V.                    1250     1/2    Buchta M.           V   1335            1.  Dvořák S.            H  1899     1:0    Urbánek J.                 1590

   2.  Křemenák J.              1743     1:0    Schaffer O.                1461            2.  Šenkýř J.                    1626     1:0    Lapáček L.                1000

   3.  Paluda J.                    1493     1:0    Petrásek J.                1250            3.  Netolický J.              1468     1/2    Křivohlávek D. H  1522

   4.  Dupenopulos K.     1250     1:0    Kopecký V.              1250            4.  Grimm J.                     1361     0:1    Křivohlávek J.         1427

   5.  Vaňous P.                 1433     1:0    Ligas D.                    1100            5.  Voldan B.                  1382     1:0    Fajt P.                        1000

                                  4.5 : 0.5                                                                        3.5 : 1.5

     Jiskra Litomyšl B – TJ Sokol Němčice                                                   

   1.  Zeman L.                    1992     0:1    Pail M.                      1893                                                                                                                            

   2.  Horák L.                    1743     0:1    Pěkník M.                1866                                                                                                                            

   3.  Jonáš P.                     1667     1/2    Jasanský K.        H  1820                                                                                                                            

   4.  Krejčí M.                   1583     1:0    Racek J.                     1575                                                                                                                            

   5.  Mikulecký S.           1495     1:0    Pokorný J.                1000                                                                                                                            

                                  2.5 : 2.5                                                                             

Tabulka po 4. kole

               Poř.          Družstvo                                Záp    V    R    P    Body       Poč. výher     Skóre

                   1.   Sokol Městečko Trnávka                   4    4    0    0         12              12       14.5   :  5.5

                   2.   Lokomotiva Česká Třebová C           4    3    1    0         10              11          14   :  6

                   3.   ŠK Svitavy C                                     3    2    1    0           7               8          8.5   :  6.5

                   4.   TJ Sokol Krouna                                3    2    0    1           6               8             9   :  6

                   5.   TJ Sokol Němčice                              4    1    2    1           5               7           10   :  10

                   6.   TJ Štefanydes Polička D                    4    1    0    3           3               6          7.5   :  12.5

                   7.   Jiskra Litomyšl B                               3    0    1    2           1               4             6   :  9

                   8.   ŠK Tropic Lanškroun                        4    0    1    3           1               4          5.5   :  14.5

                   9.   TJ Štefanydes Polička E                    3    0    0    3           0               4             5   :  10

 

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.