achov svaz esk republiky   Zpt na hlavn strnku   Pardubick kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

5.12.2019  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajská soutěž východ - 6. kolo 18.01.09

V šestém kole Krajské soutěže východ byly dosaženy tyto výsledky: Č.Třebová C - Svitavy C 1,5:3,5, Krouna - Polička E 5:0, Litomyšl B - Polička D 1,5:3,5, Němčice - Tropic 5:0, M.Trnávka volno


 VÝSLEDKY 6

Výsledky 6. kola

       volný los – Sokol Městečko Trnávka                Lokomotiva Česká Třebová C – ŠK Svitavy C

                                                                                                                                1.  Kovář V.                    1250     0:1    Jedlička E.           V   1680

                                                                                                                                2.  Petrželka K.        V   1855     1/2    Svatoš Z.              V   1667

                                                                                                                                3.  Paluda J.                    1493     0:1    Čuma J.                       1559

                                                                                                                                4.  Dupenopulos K.                 1250   1:0                Vodička S.                     1100

                                                                                                                                5.  Vaňous P.                 1433     0:1    Velešík M.                1100

                                                                                                                       1.5 : 3.5

TJ Sokol Krouna – TJ Štefanydes Polička E          Jiskra Litomyšl B – TJ Štefanydes Polička D

   1.  Dvořák S.            H   1899     1:0    Bartoš K.                  1648            1.  Kapoun M.               1747     1/2    Buchta M.            V   1335

   2.  Šťulík J.               H   1741     1:0    Stodola J.            V   1456            2.  Jonáš P.                     1667     0:1    Petrásek K.               1432

   3.  Šenkýř J.                    1626     1:0    Stodola M.          V   1579            3.  Krejčí M.                   1583     0:1    Schaffer O.                 1461

   4.  Jirmásek V.                1543     1:0    Trkal T.                      1596            4.  Štětka V.                    1595     0:1    Petrásek J.                 1250

   5.  Netolický J.              1468     1:0    Klíma P.                    1100            5.  Mikulecký S.           1495     1:0    Kopecký V.              1250

                                     5 : 0                                                                           1.5 : 3.5

  TJ Sokol Němčice – ŠK Tropic Lanškroun                                                 

   1.  Pail M.                       1893     1:0    Urbánek J.                1590                                                                                                                            

   2.  Pěkník M.                 1866     1:0    Lapáček L.               1000                                                                                                                            

   3.  Racek J.                      1575     1:0    Křivohlávek J.        1427                                                                                                                            

   4.  Myška F.                   1613     1:0    Farkaš J.                    1000                                                                                                                            

   5.  Vrbický L.                1291     1:0    Fajt P.                        1000                                                                                                                            

                                     5 : 0                                                                                

Tabulka po 6. kole

               Poř.          Družstvo                                Záp    V    R    P    Body       Poč. výher     Skóre

                   1.   Lokomotiva Česká Třebová C           6    4    1    1         13              14       18.5   :  11.5

                   2.   ŠK Svitavy C                                     5    4    1    0         13              14          15   :  10

                   3.   TJ Sokol Krouna                                5    4    0    1         12              16          18   :  7

                   4.   Sokol Městečko Trnávka                   5    4    0    1         12              14       16.5   :  8.5

                   5.   TJ Sokol Němčice                              5    2    2    1           8              12          15   :  10

                   6.   TJ Štefanydes Polička D                    6    2    0    4           6               9           12   :  18

                   7.   Jiskra Litomyšl B                               5    1    1    3           4               8        11.5   :  13.5

                   8.   ŠK Tropic Lanškroun                        6    0    1    5           1               4          6.5   :  23.5

                   9.   TJ Štefanydes Polička E                    5    0    0    5           0               5             7   :  18

 

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.