achov svaz esk republiky   Zpt na hlavn strnku   Pardubick kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

9.12.2019  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajská soutěž západ - 2. kolo 02.11.08

Ve druhém kole Krajské soutěže západ byly dosaženy tyto výsledky: Rapid - Chrudim E 1:4, Bohdaneč -Matadors 1:4, Polabiny G - Knights 2,5:2,5, Miřetice - Krucemburk 2:3, Chrudim D - Bohemia C 1,5:3,5


 VÝSLEDKY 2

Výsledky 2. kola

ŠK Rapid Talents – TJ ŠO a DDM Chrudim E        Sokol Lázně Bohdaneč – ŠK Rapid Matadors

   1.  Zoubek D.           V   1621     1/2    Krys J.                       1632            1.  Sekyrka J.                  1785     1/2    Pyskatý J.                 1811

   2.  Svítil R.               V   1555     0:1    Krys J.                       1609            2.  Svoboda J.                1684     0:1    Režný Z.                    1794

   3.  Kofránek D.              1501     1/2    Bureš Z.                     1553            3.  Jouza P.                     1652     0:1    Honek J.               H  1821

   4.  Šebek J.                      1421     0:1    Zelený F.                   1545            4.  Zmek J.                       1658     0:1    Kýhos A.                  1800

   5.  Zdeněk L.                  1000     0:1    Krys J.                       1477            5.  Mácha M.                  1536     1/2    Král M.                      1691

                                     1 : 4                                                                              1 : 4

   2222 ŠK Polabiny G – ŠK Rapid Knights                NOPO Miřetice – TJ Sokol Krucemburk

   1.  Krejčí J.                     1605     0:1    Kraus O.              V   1595            1.  Adámek F.                 1000     0:1    Kašpar L.                  1517

   2.  Křišťál Z.                  1444     0:1    Marcinko P.       V   1401            2.  Hromek K.                1000     0:1    Hrančík M.               1511

   3.  Nožička K.         V   1378     1/2    Kalhous M.              1609            3.  Janoušek L.              1000     1:0    Hrančík J.                  1485

   4.  Frgalová H.              1000     1:0    Ryzner J.                   1485            4.  Janoušek P.              1000     1:0    Myška J.                    1000

   5.  Pazourek E.              1000     1:0    Jakoubek J.               1000            5.  Půlpán J.                   1000     0:1    Štorek L.                   1000

                                  2.5 : 2.5                                                                           2 : 3

TJ ŠO a DDM Chrudim D – ŠK Bohemia Pardubice C                              

   1.  Mrha J.                 V   1740     1:0    Kučera A.                 1734                                                                                                                            

   2.  Půlpán D.                 1000     1/2    Urbánek J.                1749                                                                                                                            

   3.  Kůs M.                       1419     0:1    Juchelka P.               1644                                                                                                                            

   4.  Půlpán M.                 1416     0:1    Kotlant T.                 1727                                                                                                                            

   5.  Krečmer J.                  1437     0:1    Beneš D.                   1696                                                                                                                            

                                  1.5 : 3.5                                                                             

Tabulka po 2. kole

               Poř.          Družstvo                                Záp    V    R    P    Body       Poč. výher     Skóre

                   1.   ŠK Rapid Matadors                            2    2    0    0           6               8             9   :  1

                   2.   ŠK Bohemia Pardubice C                    2    2    0    0           6               7          7.5   :  2.5

                   3.   TJ Sokol Krucemburk                        2    2    0    0           6               5          6.5   :  3.5

                   4.   TJ ŠO a DDM Chrudim D                  2    1    0    1           3               4          5.5   :  4.5

                   5.   Sokol Lázně Bohdaneč                       2    1    0    1           3               3             5   :  5

                   6.   TJ ŠO a DDM Chrudim E                   2    1    0    1           3               3             4   :  6

                   7.   2222 ŠK Polabiny G                          2    0    1    1           1               2             4   :  6

                   8.   ŠK Rapid Knights                               2    0    1    1           1               2          3.5   :  6.5

                   9.   NOPO Miřetice                                 2    0    0    2           0               3             3   :  7

                 10.   ŠK Rapid Talents                               2    0    0    2           0               0             2   :  8

 

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.