achov svaz esk republiky   Zpt na hlavn strnku   Pardubick kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

5.12.2019  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajská soutěž západ - 3. kolo 16.11.08

Ve třetím kole Krajské soutěže západ byly dosaženy tyto výsledky: Bohemia C - Talents 3,5:1,5, Krucemburk - Chrudim D 1,5:3,5, Knights - Miřetice 4,5:0,5, Matadors - Polabiny G 2:3, Chrudim E - Bohdaneč 4:1


 VÝSLEDKY 3

Výsledky 3. kola

ŠK Bohemia Pardubice C – ŠK Rapid Talents  TJ Sokol Krucemburk – TJ ŠO a DDM Chrudim D

   1.  Michlian Š.               1872     1/2    Zoubek D.           V   1621            1.  Kafka R.                     1573     0:1    Stryka R.                   1560

   2.  Urbánek J.                 1749     1:0    Halousek J.         V   1460            2.  Kašpar L.                  1517     0:1    Kůs M.                       1419

   3.  Kotlant T.                 1727     1:0    Kofránek D.             1501            3.  Janáček T.                  1463     1:0    Hlaváček B.              1554

   4.  Fajová A.                  1344     0:1    Kulhánek J.              1465            4.  Hrančík M.               1511     1/2    Kůs T.                        1507

   5.  Voldánová B.           1294     1:0    Halousek J.              1000            5.  Štorek L.                   1000     0:1    Němec V.                   1369

                                  3.5 : 1.5                                                                        1.5 : 3.5

       ŠK Rapid Knights – NOPO Miřetice                   ŠK Rapid Matadors – 2222 ŠK Polabiny G

   1.  Kraus O.              V   1595     1:0    Kubelka L.               1310            1.  Režný Z.                    1794     1:0    Křišťál Z.                  1444

   2.  Marcinko P.       V   1401     1:0    Hromek K.                1000            2.  Honek J.               H  1821     1:0    Nožička K.          V   1378

   3.  Kalhous M.              1609     1:0    Janoušek L.              1000            3.  Kýhos A.                  1800     0:1    Londinová J.            1000

   4.  Ryzner J.                    1485     1/2    Janoušek P.              1000            4.  Král M.                      1691     0:1    Škorpík F.                 1636

   5.  Koutný L.                 1584     1:0    Půlpán J.                   1000            5.                                                     -:+     Indra A.                     1000

                                  4.5 : 0.5                                                                           2 : 3

TJ ŠO a DDM Chrudim E – Sokol Lázně Bohdaneč                                   

   1.  Krys J.                        1632     1/2    Sekyrka J.                 1785                                                                                                                            

   2.  Krys J.                        1609     1/2    Svoboda J.                1684                                                                                                                            

   3.  Bureš Z.                     1553     1:0    Jouza P.                     1652                                                                                                                            

   4.  Zelený F.                   1545     1:0    Mácha M.                  1536                                                                                                                            

   5.  Sokol P.              V   1633     1:0    Pištora L.                 1420                                                                                                                            

                                     4 : 1                                                                                

Tabulka po 3. kole

               Poř.          Družstvo                                Záp    V    R    P    Body       Poč. výher     Skóre

                   1.   ŠK Bohemia Pardubice C                    3    3    0    0           9              10          11   :  4

                   2.   ŠK Rapid Matadors                            3    2    0    1           6              10          11   :  4

                   3.   TJ ŠO a DDM Chrudim D                  3    2    0    1           6               7             9   :  6

                   4.   TJ Sokol Krucemburk                        3    2    0    1           6               6             8   :  7

                   4.   TJ ŠO a DDM Chrudim E                   3    2    0    1           6               6             8   :  7

                   6.   ŠK Rapid Knights                               3    1    1    1           4               6             8   :  7

                   7.   2222 ŠK Polabiny G                          3    1    1    1           4               5             7   :  8

                   8.   Sokol Lázně Bohdaneč                       3    1    0    2           3               3             6   :  9

                   9.   NOPO Miřetice                                 3    0    0    3           0               3          3.5   :  11.5

                 10.   ŠK Rapid Talents                               3    0    0    3           0               1          3.5   :  11.5

 

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.