achov svaz esk republiky   Zpt na hlavn strnku   Pardubick kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

13.12.2019  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajská soutěž západ - 4. kolo 30.11.08

Ve čtvrtém kole Krajské soutěže západ byly dosaženy tyto výsledky: Talents - Bohdaneč 1,5:3,5, Polabiny G - Chrudim E 3,5:1,5, Miřetice - Matadors odloženo, Chrudim D - Knights 2,5:2,5, Bohemia C - Krucemburk 4:1


 VÝSLEDKY 4

Výsledky 4. kola

ŠK Rapid Talents – Sokol Lázně Bohdaneč        2222 ŠK Polabiny G – TJ ŠO a DDM Chrudim E

   1.  Zoubek D.           V   1621     0:1    Sekyrka J.                 1785            1.  Krejčí J.                     1605     1:0    Krys J.                        1609

   2.  Halousek J.         V   1460     1:0    Svoboda J.                1684            2.  Křišťál Z.                  1444     1:0    Bureš Z.                     1553

   3.  Kulhánek J.              1465     0:1    Jouza P.                     1652            3.  Londinová J.            1000     1/2    Zelený F.                   1545

   4.  Šebek J.                      1421     0:1    Zmek J.                       1658            4.  Škorpík F.                 1636     1:0    Krys J.                        1477

   5.  Halousek J.               1000     1/2    Mácha M.                  1536            5.  Indra A.                     1000     0:1    Sokol P.               V   1633

                                  1.5 : 3.5                                                                        3.5 : 1.5

      NOPO Miřetice – ŠK Rapid Matadors              TJ ŠO a DDM Chrudim D – ŠK Rapid Knights

   1.                                                                                                                          1.  Mrha J.                  V   1740     1:0    Kraus O.              V   1595

   2.                                                                                                                          2.  Kůs M.                       1419     1/2    Marcinko P.        V   1401

   3.                                                                                                                          3.  Půlpán M.                 1416     0:1    Kalhous M.              1609

   4.                                                                                                                          4.  Hlaváček B.              1554     0:1    Novotný A.              1000

   5.                                                                                                                          5.  Hnát L.                      1529     1:0    Mulenko M.             1100

                                                                                                                       2.5 : 2.5

ŠK Bohemia Pardubice C – TJ Sokol Krucemburk                                    

   1.  Michlian Š.               1872     1:0    Kafka R.                    1573                                                                                                                            

   2.  Urbánek J.                 1749     1/2    Kašpar L.                  1517                                                                                                                            

   3.  Juchelka P.               1644     1:0    Janáček T.                 1463                                                                                                                            

   4.  Kotlant T.                 1727     1:0    Hrančík M.               1511                                                                                                                            

   5.  Fajová A.                  1344     1/2    Hrančík J.                 1485                                                                                                                             

                                     4 : 1                                                                                

Tabulka po 4. kole

               Poř.          Družstvo                                Záp    V    R    P    Body       Poč. výher     Skóre

                   1.   ŠK Bohemia Pardubice C                    4    4    0    0         12              13          15   :  5

                   2.   TJ ŠO a DDM Chrudim D                  4    2    1    1           7               9        11.5   :  8.5

                   3.   2222 ŠK Polabiny G                          4    2    1    1           7               8        10.5   :  9.5

                   4.   ŠK Rapid Matadors                            3    2    0    1           6              10          11   :  4

                   5.   TJ ŠO a DDM Chrudim E                   4    2    0    2           6               7          9.5   :  10.5

                   6.   Sokol Lázně Bohdaneč                       4    2    0    2           6               6          9.5   :  10.5

                   7.   TJ Sokol Krucemburk                        4    2    0    2           6               6             9   :  11

                   8.   ŠK Rapid Knights                               4    1    2    1           5               8        10.5   :  9.5

                   9.   NOPO Miřetice                                 3    0    0    3           0               3          3.5   :  11.5

                 10.   ŠK Rapid Talents                               4    0    0    4           0               2             5   :  15

 

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.