achov svaz esk republiky   Zpt na hlavn strnku   Pardubick kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

12.12.2019  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajská soutěž západ - 5. kolo 14.12.08

V pátém kole Krajské soutěže západ byly dosaženy tyto výsledky: Krucemburk - Talents 2,5:2,5, Knights - Bohemia C 3:2, Matadors - Chrudim D 3,5:1,5, Chrudim E - Miřetice 4:1, Bohdaneč - Polabiny G 2:3. Dohrávka Miřetice - Matadors 1,5:3,5


 VÝSLEDKY 5

Výsledky 5. kola

  TJ Sokol Krucemburk – ŠK Rapid Talents          ŠK Rapid Knights – ŠK Bohemia Pardubice C

   1.  Kafka R.                     1573     0:1    Zoubek D.           V   1621            1.  Kraus O.              V   1595     1:0    Juchelka P.               1644

   2.  Kašpar L.                  1517     1/2    Svítil R.               V   1555            2.  Marcinko P.        V   1401     1/2    Kotlant T.                 1727

   3.  Janáček T.                  1463     1:0    Kofránek D.             1501            3.  Kalhous M.              1609     1/2    Beneš D.                    1696

   4.  Hrančík M.               1511     1/2    Kulhánek J.              1465            4.  Ryzner J.                    1485     +:-     Petružálek R.           1493

   5.  Hrančík J.                  1485     1/2    Zdeněk L.                 1000            5.  Koutný L.                 1584     0:1    Voldánová B.           1294

                                  2.5 : 2.5                                                                           3 : 2

ŠK Rapid Matadors – TJ ŠO a DDM Chrudim D     TJ ŠO a DDM Chrudim E – NOPO Miřetice

   1.  Pyskatý J.                 1811     0:1    Mrha J.                 V   1740            1.  Krys J.                        1632     1:0    Adámek F.                 1000

   2.  Režný Z.                    1794     1/2    Půlpán D.                 1000            2.  Krys J.                        1609     1/2    Kubelka L.               1310

   3.  Honek J.              H   1821     1:0    Kůs M.                      1419            3.  Bureš Z.                     1553     1/2    Hromek K.                1000

   4.  Kýhos A.                  1800     1:0    Půlpán M.                1416            4.  Zelený F.                   1545     1:0    Janoušek L.              1000

   5.  Král M.                      1691     1:0    Hlaváček B.             1554            5.  Krys J.                        1477     1:0    Janoušek P.              1000

                                  3.5 : 1.5                                                                           4 : 1

Sokol Lázně Bohdaneč – 2222 ŠK Polabiny G                                            

   1.  Sekyrka J.                  1785     1:0    Krejčí J.                     1605                                                                                                                            

   2.  Svoboda J.                1684     0:1    Křišťál Z.                  1444                                                                                                                            

   3.  Jouza P.                     1652     1/2    Nožička K.         V   1378                                                                                                                            

   4.  Zmek J.                       1658     0:1    Londinová J.           1000                                                                                                                            

   5.  Mácha M.                  1536     1/2    Indra A.                     1000                                                                                                                            

                                     2 : 3                                                                                

Tabulka po 5. kole

               Poř.          Družstvo                                Záp    V    R    P    Body       Poč. výher     Skóre

                   1.   ŠK Rapid Matadors                            5    4    0    1         12              16          18   :  7

                   2.   ŠK Bohemia Pardubice C                    5    4    0    1         12              14          17   :  8

                   3.   2222 ŠK Polabiny G                          5    3    1    1         10              10       13.5   :  11.5

                   4.   TJ ŠO a DDM Chrudim E                   5    3    0    2           9              10       13.5   :  11.5

                   5.   ŠK Rapid Knights                               5    2    2    1           8              10       13.5   :  11.5

                   6.   TJ ŠO a DDM Chrudim D                  5    2    1    2           7              10          13   :  12

                   7.   TJ Sokol Krucemburk                        5    2    1    2           7               7        11.5   :  13.5

                   8.   Sokol Lázně Bohdaneč                       5    2    0    3           6               7        11.5   :  13.5

                   9.   ŠK Rapid Talents                               5    0    1    4           1               3          7.5   :  17.5

                 10.   NOPO Miřetice                                 5    0    0    5           0               4             6   :  19

 

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.